هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟
سلام...
خیر.امکانش نیست

سلام دوستان
یک سوال در مورد اکانت داشتم که البته ممکنه به نظر خنده دار بیاد .
سوالم اینه : برای نصب بازی هایی که به صورت بتا و رایگان هست ، فقط کافیه آیدی psn داشته باشیم ؟
احتمال بن شدن تو این قضیه هست اصلا ؟
ممنون میشم یه توضیح کامل بدید.
سلام...
خیر مشکلی نیست..کاملا قانونیه و توافق بین کاربر و سونی شکسته نمیشه...
اکانت کافیه ولی بعضی از نسخه بتای بازیها نیاز به پلاس هست...

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
خب بالاخره موفق شدم با ساپورت سونی چت کنم! میدونید مشکل چی بود؟ این که شرکت عظیم سونی بدون هیچ دلیلی دست رسی من رو به چت انلاین قطع کرده بود. لول برای کاربزی که یک هفته عضو شده:|
تیکت هم درست کردم بعد 22 ساعت نه که جواب ندادن بلکه رفت صفحه سوم و انگار نه انگار:|
یک اکانت دیگه درست کردم کمتر از یک دقیقه وصل شد به ساپورت و اولین سوالم این بود چرا با اکانت اصلیم نمیتونم چت کنم؟ گفت ای انلاینتو بده چک کرد گفت شما بنا به دلایلی نمتونی چت کنی چون سونی دست رس ات رو قطع کرده:| لول
حالا بحث اصلی: مشکل اصلی چی بوده که باعث شده این بلا سر اکانتم بیاد؟ بار اولی که خواستم چت کنم بعد یک مدت طولانی وصل شد و بعد سریع قطع شد و هیچ وقت دیگه نتونستم چت کنم..حالا مشکل اینجا بود....که سایت بر اساس ای پی شناسایی میکنه...و اگه با ای پی ایرا برید چت کنیدف و چون این چت برای کشور امریکا و متعلق به ریجن امریکا هست و چون ای پی شما واسه ایران هست خیلی سریع بن میشید و تا ابد هم نمیتونید چت کنید. لول اینم اضافه کنم برای اولین بار و شاید چند بار اول وصل میشه ولی مطمئن باشید با ای پی ایران تو لایو چت متعلق به ریجن امریکا چت کنید بن میشید.

حتما قبل چت کردن ای پی تون رو به امریکا تغییر بدید.

درکل تجربه این یک هفته کار به ps4 بهم نشون داد این بزرگترین اشتباه تو زندگی من خرید ps4 بود. کنسولی که نه ساپورت درست و حسابی داره و نه شبکه انچنان قوی!

• Like
Reactions: Miladowski

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
خب بالاخره موفق شدم با ساپورت سونی چت کنم! میدونید مشکل چی بود؟ این که شرکت عظیم سونی بدون هیچ دلیلی دست رسی من رو به چت انلاین قطع کرده بود. لول برای کاربزی که یک هفته عضو شده:|
تیکت هم درست کردم بعد 22 ساعت نه که جواب ندادن بلکه رفت صفحه سوم و انگار نه انگار:|
یک اکانت دیگه درست کردم کمتر از یک دقیقه وصل شد به ساپورت و اولین سوالم این بود چرا با اکانت اصلیم نمیتونم چت کنم؟ گفت ای انلاینتو بده چک کرد گفت شما بنا به دلایلی نمتونی چت کنی چون سونی دست رس ات رو قطع کرده:| لول
حالا بحث اصلی: مشکل اصلی چی بوده که باعث شده این بلا سر اکانتم بیاد؟ بار اولی که خواستم چت کنم بعد یک مدت طولانی وصل شد و بعد سریع قطع شد و هیچ وقت دیگه نتونستم چت کنم..حالا مشکل اینجا بود....که سایت بر اساس ای پی شناسایی میکنه...و اگه با ای پی ایرا برید چت کنیدف و چون این چت برای کشور امریکا و متعلق به ریجن امریکا هست و چون ای پی شما واسه ایران هست خیلی سریع بن میشید و تا ابد هم نمیتونید چت کنید. لول اینم اضافه کنم برای اولین بار و شاید چند بار اول وصل میشه ولی مطمئن باشید با ای پی ایران تو لایو چت متعلق به ریجن امریکا چت کنید بن میشید.

حتما قبل چت کردن ای پی تون رو به امریکا تغییر بدید.

درکل تجربه این یک هفته کار به ps4 بهم نشون داد این بزرگترین اشتباه تو زندگی من خرید ps4 بود. کنسولی که نه ساپورت درست و حسابی داره و نه شبکه انچنان قوی!
سلام...
بنده به خاظره مشکل شما بارها به لایو وصل شدم و بعد از چند کلمه حرف زدن لایو رو قط کردم با آی پی ایران... بار ها و بارها هم با آی پی ایران وصل شدم.حتی از سایتهای خارج که ایرانو تحریم کردن از خرید با ساپورتشون صحبت کردم نه یک بار بلکه هزاران بار خودشونم میدونستم از ایرانم چون آدرس ایران رو اکانتم بود.اصلا حرفتون منطقی نیست.و تا الان هم هیچ کس مشکلی نداشته.این گونه موارد اشتباه از سوی تمامیه ساپورتها امکان پذیره...

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
من ميام به psn وصل شم ميگه تحت تعميره
دارن psn تعمير ميكنن؟
سلام...
قسمت استاتوس رو چک کنید....این قابلیت در آپدیت جدید اومد که کاملا در دسترس باشه اگر مشکلی داشته باشه شبکه پی اس ان...

كجاست عزيز؟
Settings/Network/View Status Of Playstation Network Services
هر قسمت از پی اس ان مشکل داشته باشه به رنگ قرمز در میاد مربع کنارش. وقتی سبزه یعنی اوکیه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام...
بنده به خاظره مشکل شما بارها به لایو وصل شدم و بعد از چند کلمه حرف زدن لایو رو قط کردم با آی پی ایران... بار ها و بارها هم با آی پی ایران وصل شدم.حتی از سایتهای خارج که ایرانو تحریم کردن از خرید با ساپورتشون صحبت کردم نه یک بار بلکه هزاران بار خودشونم میدونستم از ایرانم چون آدرس ایران رو اکانتم بود.اصلا حرفتون منطقی نیست.و تا الان هم هیچ کس مشکلی نداشته.این گونه موارد اشتباه از سوی تمامیه ساپورتها امکان پذیره...
سلام.
حرفم منطقی نیست؟ یعنی میگید دروغ میگم؟؟؟داداش من همین که به چت وصل میشید میگه ای پی شما با ریجنتون متفاوت هست...اونم با رنگ قرمز...قبل از این که به گفت گو برید میگه برو از لیست کشور ها ریجن درست رو انتخاب کن! بعد هم سریع قطع میشه! دفعه دوم اگه تکرار بشه با اون صفحه ابی خطا روبرو میشه. در صورتی که این عمل با تغییر ای پی باشه هیچ مشکلی رخ نمیده و کلا بدون مشکل وصل میشه.
دوم وقتی که خود ساپورت میگه شما تو چت روم بلاک شدی شما چجوری اینقدر مطمئن حرف میزنی؟سوم قبلا دقیقا با اکانت اصلیم هم همین مشکل رو داشتم و به همین صورت! و سایت بد این که ای پی منو چک کرد سری مسدود شد! خب اگه این مشکل بن شدن منطقی نیست چرا اکانت دیگه که درست کردم سریع وصل شد و بعد بلافاصله هم همون ارور قبلی رو داد؟ هیچ کسم این مشکلو نداشته؟ یکم تو فروم جستو کن کم نیستن افرادی مثل من مشکل dont work live chat دارن! خودت هم داری میگی این گونه موارد پیش میاد اونم تو تموم ساپورت ها خوب خالا با بیم نطقی کردن مشکل من ،حرف خودت رو نقض میکنی!

• Like
Reactions: Miladowski

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام.
حرفم منطقی نیست؟ یعنی میگید دروغ میگم؟؟؟داداش من همین که به چت وصل میشید میگه ای پی شما با ریجنتون متفاوت هست...اونم با رنگ قرمز...قبل از این که به گفت گو برید میگه برو از لیست کشور ها ریجن درست رو انتخاب کن! بعد هم سریع قطع میشه! دفعه دوم اگه تکرار بشه با اون صفحه ابی خطا روبرو میشه. در صورتی که این عمل با تغییر ای پی باشه هیچ مشکلی رخ نمیده و کلا بدون مشکل وصل میشه.
دوم وقتی که خود ساپورت میگه شما تو چت روم بلاک شدی شما چجوری اینقدر مطمئن حرف میزنی؟سوم قبلا دقیقا با اکانت اصلیم هم همین مشکل رو داشتم و به همین صورت! و سایت بد این که ای پی منو چک کرد سری مسدود شد! خب اگه این مشکل بن شدن منطقی نیست چرا اکانت دیگه که درست کردم سریع وصل شد و بعد بلافاصله هم همون ارور قبلی رو داد؟ هیچ کسم این مشکلو نداشته؟ یکم تو فروم جستو کن کم نیستن افرادی مثل من مشکل dont work live chat دارن! خودت هم داری میگی این گونه موارد پیش میاد اونم تو تموم ساپورت ها خوب خالا با بیم نطقی کردن مشکل من ،حرف خودت رو نقض میکنی!
بنده بحثی ندارم...حرفه شما محترم....

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد

حرفه شما هم محترمه :*
خواستی اکانتم میدم خودت چک کنی.

اینم جواب تیکت من

Live chat for US accounts only work in the US.

Thats one of the downsides of creating an account for a region in which you dont actually live.
Solved: Live chat dont work for me! - PlayStation® Forums

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
612
نام
Ali
سلام

دوستان من یه مشکلی دارم

اونم اینه که جدیدا تو بازی فیفا کرش میکنه خیلی وقته فیفا 16 بازی میکنم فقط افلاین و تو این هفته دو بار ارور CE-34878-0 زده

قبلش چهار روزی deus ex بازی کردم فقط یکبار این اتفاق افتاد

عادی؟ برا کسی هم پیش اومده؟

من بیشتر از یک سال که ps4 دارم و تازه این اتفاق برام پیش اومده

میخواستم بدونم چه کنم حالا؟

یه سرچ تو نت زدم گفتن راه حل اخرش Initialize PS4 هستش

اما بعضی ها گفته بودن این ارور اینقدر براشون اومده تو یه بازی که نتونسن دیگه بازی کنن من نمیخوام این یه مشکل روز مره و تکراری بشه

ممنون

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان من بازی بدم برام بریزن دیجیتالی بعد به اینترنت وصل کنم برای بازی کردن آنلاین احتمالش هست بازی هایی که فروشنده برام ریخته پاک بشن یا دیگه نتونم بازی کنمشون؟

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk
تا 6 ماه حداقل نه. طوری نمیشه

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
نه من دنبالش رفتم ولی چیزی پیدا نکردم.
سلام...
شما باید از توییچ میدیدید....پلی استیشن نئو به پلی استیشن پرو تغییر اسم داده و حالت 3 طبقه شده...بقیه کنفرانس رو خودتون ببینید

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
سلام دوستان . من مدت های خیلی خیلی زیادی هست که از دنیای بازی به دورم . یه سوالی دارم که میدونم مدت های زیادی محل بحث بوده و اصلا هم فرصت و حوصله ندارم که تو صفحات تاپیک بگردم . اگه ممکنه یکی به من توضیح بده قضیه این PS4 جدید چیه که میگن از نظر سخت افزاری بهتره ؟ آیا این مسئله PS4 های قدیمی رو هم تحت شعاع قرار میده یا خیر ؟ ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر