هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hamed2004

کاربر سایت
Mar 18, 2006
44
سلام
تنظیماتش رو ریست کردم و باز هم تصویر نیومد که نیومد !!!

این لینک سوالم بود که جوابی براش داده بودی

باورم نمیشه ! کنسول تو مانیتور و تلوزیون خودم راحت تصویر میده ولی تلوزیون دوستم نمیاد .

چیکار کنم ؟؟؟
فروختید بهشون؟ شاید TV پشتیبانی نمیکنه... منم PS4 خریده بودم رو 3 تا پورت اصلا تصویر نمیداد رو پرتیم که تصویر داد برفکی بود تصویر بردم بفروشم تصویر نمیداد تو مغازه!!! طرف زد یه تی وی دیگه تصویر داد بعد دوباره زد به همون تصویر داد!!! اگر مدل PS4 شما قدیمی است مخصوصا ریجن 1 از این اشکالات پیش میاد تازه برای من 1116 بود مدلش...

آخرین ویرایش:

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام
تنظیماتش رو ریست کردم و باز هم تصویر نیومد که نیومد !!!

این لینک سوالم بود که جوابی براش داده بودی

باورم نمیشه ! کنسول تو مانیتور و تلوزیون خودم راحت تصویر میده ولی تلوزیون دوستم نمیاد .

چیکار کنم ؟؟؟
دوست عزیز
من فکر می کنم به خاطر مدل تلویزیون هستش
اسم دقیقش را نمی دونم ولی انگار یه سری تلوزیون ها pal هستش و یه سری NTSC
یکی از اینا هستش که هر کاری کنی پلی نمی تونه تصویر بده
برو توی تنظیمات تلویزیون.بعضی هاشون گزینه تغییر این 2 ایتم را داره که شاید کار کنه اگه نداشت به خاطر همین هستش
من 3 سال پیش فروشنده صوتی و تصویری بودیم.الان یادم افتاد که همچین مشکلی را ما با بعضی از مدل تلویزیون ها داشتیم که آخر سر یکی که وارد بود برگش گفت که داستان از این قراره

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
خدمت شما عزیزان بگم که بله این کنسول رو از کسی خریدم و 1 روز انواع تست هارو روش انجام دادم و خیالم راحت شد دادم به دوستم ، تلوزیونش مدل LG 32lcd320_ta

کنسولی که براش گرفتم ریجن 2 هست

نمیدونم چیکار کنم واقعا همه راه ها رو رفتم ، این طرف روی تلوزیون 55 اینچ 4K من جواب میده ، روی مانیتور من با خروجی DVI تست کردم جواب داد ولی روی تلوزیون دوستم با مشخصات بالا جواب نمیده ، البته روی مانیتور LED که با مبدل HDMI---->DVI------>VGA
12994.jpg
وصل میکنیم هم جواب نمیده که حالا میشه گفت مبدل رو این کنسول ها شاید ساپورت نکنن ولی TV چی آخه

آخرین ویرایش:

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
خدمت شما عزیزان بگم که بله این کنسول رو از کسی خریدم و 1 روز انواع تست هارو روش انجام دادم و خیالم راحت شد دادم به دوستم ، تلوزیونش مدل LG 32lcd320_ta

نمیدونم چیکار کنم واقعا همه راه ها رو رفتم ، این طرف روی تلوزیون 55 اینچ 4K من جواب میده ، روی مانیتور من با خروجی DVI تست کردم جواب داد ولی روی تلوزیون دوستم با مشخصات بالا جواب نمیده ، البته روی مانیتور LED که با مبدل HDMI---->DVI------>VGA
12994.jpg
وصل میکنیم هم جواب نمیده که حالا میشه گفت مبدل رو این کنسول ها شاید ساپورت نکنن ولی TV چی آخه
من باز پای همون حرفم هستم که سیتسم تلویزیون ها pal و ntsc هستش که پلی استیشن روی یکی از اینا ساپورت نمی کنه
داستان ما هم همین بود.3 تا تلویزیون 32 اینچ بهش فروختیم هیچ کدوم تصویر نمی داد
اخر سر پلی را اورد مغازه و تست کردیم دیدیم روی 32 باز جواب نمیده بعدش روی 40 اینچ جواب می داد یا اینکه روی یه مارک دیگه که 32 بود جواب می داد.از یکی از بچه ها که کارش فروش پلی بود پرسیدیم گفتش که قضیه pal و NTSC هستش

• Like
Reactions: jarrah

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ

کنسولی که براش گرفتم ریجن 2 هست

12994.jpg

سلام...
شما اگر مانیتور در دسترس دارید بهتره ببرید کناره تی وی...در قسمت تنظیمات DISPLAY Settings رزولوشن رو روی 1080I یا 720I یا 480I قرار بدید و HDMI Link در قسمت تنظیمات کنسول حتما Enable کنید...و کابل رو بکشید و به تی وی وصل کنید.کنسول رو خاموش نکنید و فقط کابل رو از مانیتور به تی وی وصل کنید.توجه کنید حتما I باشه روی P نزارید...قطعا جواب میده.

• Like
Reactions: naeim_n1 and ehsas1

4rvin

کاربر سایت
May 30, 2016
5
سلام من میخوام تا چند روز دیگه ps4 بخرم این چند وقت هم قیمتش بالا رفته منم فقط میتونم تا آخر تابستون بازی کنم بعدش زیاد نمیتونم ، به نظرتون الان ارزش داره ps4 بخرم ؟ با وجود اومدن ps4 neo بازم برای ps4 بازی میاد و تا آخر نسل پشتیبانی میشه ؟ یا به سرنوشت ps3 دچار میشه ؟ کلا به نظرتون الان ارزش خرید داره و تا چند سال دیگه ساپورت میشه یا نه؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام من میخوام تا چند روز دیگه ps4 بخرم این چند وقت هم قیمتش بالا رفته منم فقط میتونم تا آخر تابستون بازی کنم بعدش زیاد نمیتونم ، به نظرتون الان ارزش داره ps4 بخرم ؟ با وجود اومدن ps4 neo بازم برای ps4 بازی میاد و تا آخر نسل پشتیبانی میشه ؟ یا به سرنوشت ps3 دچار میشه ؟ کلا به نظرتون الان ارزش خرید داره و تا چند سال دیگه ساپورت میشه یا نه؟
به نظر من با اومدن پلی نیو این پلی 4 قدیمی نمیشه و بازی هاشون یکی هست و تا چند سال دیگه ساپورت میشه

• Like
Reactions: ehsas1

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
564
نام
AMIR
سلام درود من به یه مشکلی برخوردمه اینکه من دیتای بازی رو دارم که ریجن ۱ هست و براش یه dlc خریداری کردمه توی اکانت ریجن ۱ آمریکا ولی سیوه بازی توی اکانت ریجن ۲ بحرین هست به دلیل اینکه بیشتر بازیهام ریجن ۲ بودن اکانت پریمریم بود . آیا با استفاده از دیسک ریجن ۲ همون بازی قادر به اجرای dlc که داشتمه روی دیتای دیسک ریجن ۱ هست یا اصلا لوزمی نداره چه ریجنی باشه. ممنون

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام...
شما اگر مانیتور در دسترس دارید بهتره ببرید کناره تی وی...در قسمت تنظیمات DISPLAY Settings رزولوشن رو روی 1080I یا 720I یا 480I قرار بدید و HDMI Link در قسمت تنظیمات کنسول حتما Enable کنید...و کابل رو بکشید و به تی وی وصل کنید.کنسول رو خاموش نکنید و فقط کابل رو از مانیتور به تی وی وصل کنید.توجه کنید حتما I باشه روی P نزارید...قطعا جواب میده.

سلام

خدمت شما عرض کنم همین کار رو کردم کمه البته روی 480 هم گذاشتم و تصویر نیومد که همونجا بود که گفتم پس کابل خرابه ، چراکه همه چیز مشترک بود غیر از کابل HDMI که عوضش هم کردیم تصویر نیومد ، گذاشتم 480 و 720 و 1080 روی هر 3 حالت تصویر نیومد ! جالب اینجاست تلوزیون قدیمی نیست و مدلش رو قید کردم چیه ، فقط HDMI Link رو نمیدونم چیه و کجاست ، وقتی ریست ستینگ کردم یعنی HDMI Link ENABLE شده ؟؟؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام

خدمت شما عرض کنم همین کار رو کردم کمه البته روی 480 هم گذاشتم و تصویر نیومد که همونجا بود که گفتم پس کابل خرابه ، چراکه همه چیز مشترک بود غیر از کابل HDMI که عوضش هم کردیم تصویر نیومد ، گذاشتم 480 و 720 و 1080 روی هر 3 حالت تصویر نیومد ! جالب اینجاست تلوزیون قدیمی نیست و مدلش رو قید کردم چیه ، فقط HDMI Link رو نمیدونم چیه و کجاست ، وقتی ریست ستینگ کردم یعنی HDMI Link ENABLE شده ؟؟؟
داداش یه کار دیگه کن ، از یکی از دوستان یا آشنایان یه PS4 قرض کن و بزن به این تی وی ببین تصویر داری یا نه . اگه نداری که مشکل از تی وی و یا تنظیمات اونه ! اگه داری پس مشکل رو در کنسول و یا کابل جستجو کن

• Like
Reactions: ehsas1 and naeim_n1

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
سلام

مانیتور منم همین طوری شده .. چند روز پیش مانیتور دوستمم همین طوری شد ... کلا به کنسول جواب نمیدن .. دلیلشم کسی درست نمیدونه .. من چند جا بردم برای تعمیر اخرش,کسی نفهمید عیب از چیه ...

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,791
نام
علی
رفقا جرا سرعت دانلودم رو psn داغون شده? در حالي كه تست كانكشن ميزنم خيلي خوبه
مشكل از نت هم نيس برا اينكه دانلودام رو pc به سرعت برق و باده !
لطفا كمك كنيد

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
سلام دوستان من نت تایپم 3هست از چه مزایایی بهره مند نمیشم که با نت تایپ 2 میشه بهره مند شد؟
و کلا چقد مهمه؟
با کابل وصل کنم فرقی نمیکنه؟

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام دوستان
من میخوام ps4 خریداری کنم
صبر کنم تا ps4 neo or silm بیاد
یا همین ps4 بخرم؟
اگر ps4 بخوام بخرم چه رجینی و مدلی بخرم؟
سلام
اگر اسلیم بیاد از اینایی که الان هست گرون تر حتما! یه چیزی هم دوستان توپخونه می کشن روش!. پس از نظر قیمت و اقتصادی الان بخری بهتره!.
رجیونش اصلا مهم نیست . همش بازیه فروشنده هاست. هر رجیونی خواستی بخر. من رجیون 3 دارم رفیقام 2. هیچ فرقی با هم نداریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر