هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام بچه ها
کسی از این فن های اضافه شونده رو دستگاه استفاده میکنه
در کل خوب هست
فنی هست یا یه چیز من دراوردی ؟
جاي خنك باشه يا جاي گرم نباشه كافيه
اون هارو بيخيال شيد
نهايت فن لپ تاپي بذاريد كه زير دستگاه از گرمي دربيا كه حتي همين رو هم زياد توصيه نمي كنم

• Like
Reactions: teoman

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان یه سوال داشتم. من ریجن اکانتم ۱ هست. اما ریجن یکی از بازی هام ۲ هست. می خواستم ببینم میشه یه اکانت ریجن ۲ بسازم و باهاش DLC های بازی رو بخرم و DLC ها رو تو اکانت اصلیم استفاده کنم؟
( از طریق پرایمری کردن )
بله میشه

aliferdowsi10

کاربر سایت
Jun 20, 2016
6
سلام به همه.
من بنا به دلایلی میخوام ps4 معیوب بگیرم،بعد اون رو تعمیر کنم و استفاده کنم
حالا 2 تا دستگاه هست،یکی تصویر نمیده.
و دستگاه دیگه خاموشه و روشن نمیشه.البته روشن میشده ولی یهویی خاموش شده.
هر دو هم بعلت اب خوردگی اینجوری شدن
حالا کدوم رو بهتره بگیرم و درست کردنش کم هزینه تره؟؟؟
خیلی ممنون

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
بچه ها یه سؤال عجیب
آیا میشه بدون داشتن بکاپ سیو یک بازی رو به عقب برگردوند یعنی مثلن به یکی دو ساعت قبل ؟ :|
مرحله ی آخر فارکرای 4 اون چیزی نشد که میخواستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

redman2

کاربر سایت
Jun 21, 2011
178
نام
Ahmad
دوستان فضای کل هارد من متغیره یه موقع 408 گیگ نشون میده و بعضی مواقع 387 گیگ نشون میده یعنی تقریبا 20 گیگ کم میشه آیا طبیعیه ؟

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
469
نام
علی
دوستان من اکانت هک شده گرفتم و بازی ها رو تا آخر رفتم
چجور این اکانت هکی رو پاک کنم؟
میخوام بدونم چجوری الان باید آنلاين بازی کنم؟
اگه دستگاه رو وصل کنم به اینترنت مشکلی پیش نمیاد؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوستان من اکانت هک شده گرفتم و بازی ها رو تا آخر رفتم
چجور این اکانت هکی رو پاک کنم؟
میخوام بدونم چجوری الان باید آنلاين بازی کنم؟
اگه دستگاه رو وصل کنم به اینترنت مشکلی پیش نمیاد؟
دوست عزیر
دستگاه را ریست فکتوری کن.اینجوری هم اکانت پاک میشه و هم اینکه همه بازی ها پاک میشه
بعدش باید یه اکانت برای خودت بسازی و بعدش پلاس بگیری اون موقع باید دیگه بازی های که دیسکش را داری و یا اینکه دیجیتالی خریدی را انلاین باری کنی

• Like
Reactions: ClaP TraP

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
یا ایها استادان PS4 کمک !
دیوانه شدم بخدا ! یک مشکل عجیب !!!

کمی طولانی هست ولی خلاصه میکنم ، این چالشی هست برای اینکاره های عزیز [-o<

یه کنسول کاملا" سالم که روی تلوزیون خودم تست کردم و راحت بالا اومد تو رزولایشن 1080P (که البته چون تلوزیون خودم 4K هست مشکلی با رزولایشنش نداشتم ) البته گذاشتم تو حالت AUTOMATIC RESULATION و تحویلش دادم
این دوست عزیز ما گفت روی تلوزیون من هرکاری میکنم تصویر نمیاد !!
گفتم خب پس برو تو حالت سیف مود و رزولایشنش رو بذاریم روی 480 شاید بیاد !
حالا تلوزیون دوستم چی هست : سونی 32 اینچ که کابل HDMI میخوره و تصویر رسیور رو با رزولایشن 1080I پخش میکنه و همینطور تصویر کامپیوتر رو که با کابل HDMI به تلوزیون وصل میکنیم رو هم روی همین 1080I
مدل کنسول : ریجن 2 آخرین فریمور هفته پیش هم روش نصبه
وقتی دیدم هرکاری کرد جواب نداد مانیتور کامپیوتر خودم رو برداشتم رفتم اونجا و با مبدل HDMI به DVI وصل کردم به مانیتور و دیدم تصویر اومد رفتم توی ستینگ کنسول و رزولایشن رو گذاشتم روی 480 و بقیه گزینه های پاینش رو مثل DEEP COLOR و ... رو گذاشتم حالت OFF یا اگه OFF نداشت گذاشتم AUTOMATIC و مطمین شدم که همه چی روی حداقل هست کابل HDMI تلوزیون رو وصل کردم دیدم تصویر نیومد !!!!
گفتم شاید کابل خرابه که با جواب اینکه پس چطور تصویر رسیور رو نشون میده مواجه شدم که با جواب کابل استاندارد متقاعدش کردم و یه کابل 25 هزارتومنی اصل کابل کتابی خریدیم و اومدیم وصل کردیم ولی باز تصویر نیومد که نیومد !!!!!
حالا :
اگه تلوزیون مشکل داره چطور رسیور ، کامپیوتر و DVD پلیر رو با کابل HDMI و رزولایشن 1080 جواب میده !!!
اگه کنسول ایراد داره چرا روی مانیتور آشغال من مثل دنبه تصویر آورد !!
دیوانه شدم بخدا !!!

هر جوابی که دادید آخرش جواب این سوال من مبنی بر اینکه اگه بره DEFAULT SETTING رو بزنه تمام بازی های داخلش پاک میشه رو هم اضافه کنید .

حالا واقعا" نمیدونم چیکار کنم !!

هر کس جواب مطمینی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,790
نام
علی
کممممممک
من بعضی وقتها که تو کنسول تست کانکشن میزنم کانکشن اسپید رو داغون و مثلا زیر 200کیلوبایت نشون میده و تو انلاین وپارتی اذیت میکنه!!!
بهتر بگم خیلی نوسان داره مثلا الان تست میکنم 6 مگ میزنه و بعد 3 دقیقه که مجددا تست میکنم میشه100 کیلوبایت!
جالب اینکه هر چی با ایکس وان تست میکنم سرعت عالی و ثابت هست و نوسانی نداره! اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

redman2

کاربر سایت
Jun 21, 2011
178
نام
Ahmad
دوستان فضای کل هارد من متغیره یه موقع 408 گیگ نشون میده و بعضی مواقع 387 گیگ نشون میده یعنی تقریبا 20 گیگ کم میشه آیا طبیعیه ؟
دوستان این مشکل رو خیلی ها دارن تو گوگل decreasing ps4 storage رو سرچ کنید نتایجش رو میاره می خواستم ببینم دوستان بازی سنتر هم همچین مشکلی دارند فکر می کنم باگ نرم افزاری باید باشه

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
یا ایها استادان PS4 کمک !
دیوانه شدم بخدا ! یک مشکل عجیب !!!

کمی طولانی هست ولی خلاصه میکنم ، این چالشی هست برای اینکاره های عزیز [-o<

یه کنسول کاملا" سالم که روی تلوزیون خودم تست کردم و راحت بالا اومد تو رزولایشن 1080P (که البته چون تلوزیون خودم 4K هست مشکلی با رزولایشنش نداشتم ) البته گذاشتم تو حالت AUTOMATIC RESULATION و تحویلش دادم
این دوست عزیز ما گفت روی تلوزیون من هرکاری میکنم تصویر نمیاد !!
گفتم خب پس برو تو حالت سیف مود و رزولایشنش رو بذاریم روی 480 شاید بیاد !
حالا تلوزیون دوستم چی هست : سونی 32 اینچ که کابل HDMI میخوره و تصویر رسیور رو با رزولایشن 1080I پخش میکنه و همینطور تصویر کامپیوتر رو که با کابل HDMI به تلوزیون وصل میکنیم رو هم روی همین 1080I
مدل کنسول : ریجن 2 آخرین فریمور هفته پیش هم روش نصبه
وقتی دیدم هرکاری کرد جواب نداد مانیتور کامپیوتر خودم رو برداشتم رفتم اونجا و با مبدل HDMI به DVI وصل کردم به مانیتور و دیدم تصویر اومد رفتم توی ستینگ کنسول و رزولایشن رو گذاشتم روی 480 و بقیه گزینه های پاینش رو مثل DEEP COLOR و ... رو گذاشتم حالت OFF یا اگه OFF نداشت گذاشتم AUTOMATIC و مطمین شدم که همه چی روی حداقل هست کابل HDMI تلوزیون رو وصل کردم دیدم تصویر نیومد !!!!
گفتم شاید کابل خرابه که با جواب اینکه پس چطور تصویر رسیور رو نشون میده مواجه شدم که با جواب کابل استاندارد متقاعدش کردم و یه کابل 25 هزارتومنی اصل کابل کتابی خریدیم و اومدیم وصل کردیم ولی باز تصویر نیومد که نیومد !!!!!
حالا :
اگه تلوزیون مشکل داره چطور رسیور ، کامپیوتر و DVD پلیر رو با کابل HDMI و رزولایشن 1080 جواب میده !!!
اگه کنسول ایراد داره چرا روی مانیتور آشغال من مثل دنبه تصویر آورد !!
دیوانه شدم بخدا !!!

هر جوابی که دادید آخرش جواب این سوال من مبنی بر اینکه اگه بره DEFAULT SETTING رو بزنه تمام بازی های داخلش پاک میشه رو هم اضافه کنید .

حالا واقعا" نمیدونم چیکار کنم !!

هر کس جواب مطمینی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

دوست عزیز تنظیمات رو به تنظیمات کارخانه برگردون و زمانی که کنسول رو به تی وی وصل میکنی همه ورودی و خروجی هارو جدا کن ! به جز ورودی برق تی وی و کنسول که وصل میکنی . چک کن ببین اوکی هست یا نه . نتیجه رو بگو لطفا

• Like
Reactions: naeim_n1 and jarrah

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دوست عزیز تنظیمات رو به تنظیمات کارخانه برگردون و زمانی که کنسول رو به تی وی وصل میکنی همه ورودی و خروجی هارو جدا کن ! به جز ورودی برق تی وی و کنسول که وصل میکنی . چک کن ببین اوکی هست یا نه . نتیجه رو بگو لطفا
دوست عزیز لطف میکنی بگی که اگه تنظیمات کارخانه رو ریست کنم بازی های داخل هارد میپره یانه ؟؟ سیو مهم نیست ، فقط خود بازی ها !
دوم اینکه چه راهی برای ریست کردن پیشنهاد میکنی ؟؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوست عزیز لطف میکنی بگی که اگه تنظیمات کارخانه رو ریست کنم بازی های داخل هارد میپره یانه ؟؟ سیو مهم نیست ، فقط خود بازی ها !
دوم اینکه چه راهی برای ریست کردن پیشنهاد میکنی ؟؟
نه داداش گلم حذف نمیشه خیالت راحت

اینم راهنمای کاملش ( به گزینه های که آبی کردم دقت کن )

روشن کردن PS4 در Safe Mode

1. دستگاه خود را با استفاده از گزینه Turn off به طور کامل خاموش کنید.
2. انگشت خود را بر روی کلید پاور نگه دارید و پس از شنیدن دو بوق ( یکی در ابتدا که انگشت خود را بر روی کلید پاور گذاشتید و دیگری پس از 7 ثانیه) انگشت خود را بردارید.
3. پس از روشن شدن دستگاه دسته را با کابل USB به دستگاه متصل کنید و کلید PS را از روی آن فشار دهید.

گزینه های Safe Mode در PS4

گزینه های زیر را در حالت Safe Mode در دسترس هستند :

1. Restart System ( راه اندازی مجدد سیستم ) : با انتخاب این گزینه دستگاه بدون هیچ تغییری از Safe Mode خارج شده و سیستم عامل بوت می شود. ( این گزینه برای زمانی مناسب است که شما از ورود خود به Safe Mode منصرف می شوید )
2. Change Resolution ( تغییر رزولوشن تصویر ) : با انتخاب این گزینه پس از راه اندازی مجدد سیستم و بوت شدن سیستم عامل تصویر خروجی تصویری دستگاه با رزولوشن 480p می شود. ( این گزینه برای زمانی مناسب است که پس از اتصال دستگاه به تلویزیون با رزولوشن تصویر 1080p تصمیم بگیرید دستگاه را به یک تلویزیون با رزولوشن تصویر کمتر از 1080p متصل کنید و تصویر در آن تلویزیون نمایش داده نشود. با انتخاب این گزینه مشکل حل می شود )
3. Update System Software ( بروز رسانی نرم افزار سیستم ) : با انتخاب این گزینه شما میتوانید به کمک درایو USB و یا دیسک حاوی فایل آپدیت و یا اینترنت دستگاه را آپدیت کنید. ( سونی توصیه میکند همیشه از این راه برای آپدیت دستگاه استفاده کنید )
4. Restore Default Settings ( بازگرداندن تنظیمات به حالت پیش فرض کارخانه ) : با انتخاب این گزینه تنظیمات دستگاه به حالت پیش فرض باز می گردد اما اطلاعات ذخیره شده در دستگاه حذف نمی شود. ( این گزینه برای زمانی مناسب است که بر اثر تنظیم کردن نادرست دستگاه دچار مشکل شده است )
5. Rebuild Database ( بازسازی پایگاه داده ) : با انتخاب این گزینه درایو ها اسکن شده و پایگاه داده جدید از محتوا بازسازی می شود. این عملیات بسته به تعداد و حجم فایل ها ممکن است زمان زیادی به طول انجامد. ( این گزینه برای زمانی مناسب است که بر اثر حذف شدن اطلاعات حیاتی سیستم عامل در دستگاه خطا و مشکل ایجاد می شود اما نمی خواهید اطلاعات شما حذف شوند )
6. Initialize PS4 ( مقدار دهی اولیه پلی استیشن 4 ) : با انتخاب این گزینه تنظیمات دستگاه به حالت پیش فرض باز می گردد و تمامی اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه و اطلاعات حساب کاربری حذف میشوند اما آپدیت های نصب شده و سیستم عامل روی دستگاه باقی می ماند. این گزینه با گزینه [Initialize PS4] در تنظیمات هیچ تفاوتی ندارد. ( این گزینه برای زمانی مناسب است که بر اثر حذف شدن اطلاعات حیاتی سیستم عامل در دستگاه خطا و مشکل ایجاد می شود و اطلاعات شما اهمیتی ندارند )
7. (Initialize PS4 (Reinstall System Software ( مقدار دهی اولیه پلی استیشن 4 ( نصب مجدد نرم افرار سیستم )) : با انتخاب این گزینه تنظیمات دستگاه به حالت پیش فرض باز می گردد و تمامی اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه و اطلاعات حساب کاربری حذف میشود و تمامی اطلاعات روی هارد دیسک دستگاه و حتی سیستم عامل حذف میشوند. پس از انتخاب این گزینه از شما در خواست اتصال درایو USB که در آن فایل نصبی سیستم عامل است می شود و پس از آن سیستم عامل شروع به نصب میکند. ( این گزینه برای زمانی مناسب است که مایل به تعویض هارد دیسک دستگاه هستید )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر