هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,970
نام
malek
سلام.دوستان یه سوال....
من رو کنسولم 7-8 تا اکانت هکی دارم و البته اکانت خودم که خیلی بهش وابسته هستم.داداشم هم رو کنسولش 3-4 تا بازی قانونی داره و البته اکانت خودش که اونم خیلی بهش وابسته هست.الان میخام کنسولم رو بدم داداشم و مال اونو بگیرم چون من خودم زیاد اهل بازی نیستم و فقط فوتبال میزنم.حالا راهی داره که وقتی کنسول ها رو عوض کردیم هر کس اکانت خودش رو داشته باشه و هیچ محدودیتی برامون پیش نیاد و این وسط هیچ بازی هم از بین نره؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

• Like
Reactions: Joghdmohammad

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان نیازمند مشورت از طرف دوستان گرامی هستم. الان بنظرتون وقت مناسبی برای خرید کنسوله ؟ من مواردی مثل 4k اینا برام مهم نیست ولی امکانش هست پشتیبانی از این کنسول فعلی قطع بشه ؟ پیشاپیش ممنون

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
درود دوستان نیازمند مشورت از طرف دوستان گرامی هستم. الان بنظرتون وقت مناسبی برای خرید کنسوله ؟ من مواردی مثل 4k اینا برام مهم نیست ولی امکانش هست پشتیبانی از این کنسول فعلی قطع بشه ؟ پیشاپیش ممنون
پشتیبانی از این کنسول فعلا قطع نمیشه و به نظرم که الان وقت خریدنش هست

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من بازی ویچر سه رو ظرفیت دو دارم رو سیستمم پریماری کردم و رو اکانت خودم بازی میکنم
و اکانت اصلی هم پسوردش دست خودم نیست.
حالا اگر دو تا DLC این بازی رو روی اکانت خودم بخرم مشکل پیش نمیاد و راحت میتونم دی ال سی ها رو بازی کنم ؟
ریجن اکانت بازی و اکانت خودم هم یکی هست و جفتش 1 هست .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

bxit

کاربر سایت
Jul 3, 2016
3
سلام دوستان من یه سوال داشتم
من بازی gta میخواستم اپدیت کنم حجمش حدود 10 گیگه
اپدیت با خوده کنسول
400 مگ مثلا دانلود میکنه بعد کنسول خاموش میکنم که یه استراحتی کنه دوباره روشنش میکنم و میخوام ادامه دانلود بشه از 0 شروع میکنه
مگه نباید از ادامش شروع به دانلود کنه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام دوستان من یه سوال داشتم
من بازی gta میخواستم اپدیت کنم حجمش حدود 10 گیگه
اپدیت با خوده کنسول
400 مگ مثلا دانلود میکنه بعد کنسول خاموش میکنم که یه استراحتی کنه دوباره روشنش میکنم و میخوام ادامه دانلود بشه از 0 شروع میکنه
مگه نباید از ادامش شروع به دانلود کنه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
من چند وقت پیش اپدیت 1.22 ویچر 3 حدود 3.5 گیگ کلا حجم داشت . بار اول گذاشتم 600 مگ دانلود شد بعد که زدم ادامش از صفر شروع شد ولی حجم کل رو 2.9 زد بعد باز یه گیگ دانلود کردم دفعه بعد به همین ترتیب 1.9 زد تا تمام شد و بازی اپدیت شد .
در واقع براتون از صفر شروع میشه ولی اونقدر که قبلا دانلود کردید از حجم کل موقع resume کسر میشه .

• Like
Reactions: naeim_n1

bxit

کاربر سایت
Jul 3, 2016
3
من چند وقت پیش اپدیت 1.22 ویچر 3 حدود 3.5 گیگ کلا حجم داشت . بار اول گذاشتم 600 مگ دانلود شد بعد که زدم ادامش از صفر شروع شد ولی حجم کل رو 2.9 زد بعد باز یه گیگ دانلود کردم دفعه بعد به همین ترتیب 1.9 زد تا تمام شد و بازی اپدیت شد .
در واقع براتون از صفر شروع میشه ولی اونقدر که قبلا دانلود کردید از حجم کل موقع resume کسر میشه .

اهان مرسی
میترسم 1 هفته دانلود کنم ولی کم نشه
بدبختی حجمشم 1 گیگ نیست 10 گیگهه

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
اهان مرسی
میترسم 1 هفته دانلود کنم ولی کم نشه
بدبختی حجمشم 1 گیگ نیست 10 گیگهه

داداش به نظر من بهترین کار خریدِ دیتای آپدیته ، این طوری هم حرس و جوش میخوری هم اعصابت خوورد میشه . فک کن یه اررور کوچیک هم بده زمین و زمانو به فحش خواهی کشید :D

اگه تو حالت safe mode بزارم فکر کنم دانلود میکنه
ولی اگخ 3 روز بزارم رو safe mod مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد؟

داداش بعید میدونم مشکلی پیش بیاد . ولی بازم من بودم این کارو نمیکردم ...

داداش الان PS4 و XB1 رو بورسن . بعید میدونم کم کم تا 7-8 ساله آینده پشتیبانی از این کنسول ها قطع بشه

• Like
Reactions: ped_gamer

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
داداش به نظر من بهترین کار خریدِ دیتای آپدیته ، این طوری هم حرس و جوش میخوری هم اعصابت خوورد میشه . فک کن یه اررور کوچیک هم بده زمین و زمانو به فحش خواهی کشید :D

داداش بعید میدونم مشکلی پیش بیاد . ولی بازم من بودم این کارو نمیکردم ...

داداش الان PS4 و XB1 رو بورسن . بعید میدونم کم کم تا 7-8 ساله آینده پشتیبانی از این کنسول ها قطع بشه
داداش بی خیال دیگه ! 7 یا 8 سال دیگه اصلا معلوم نیست تکنولوژی ساخت کنسول به چه شکلی پیش بره ! اصلا کنسولی در کار باشه یا بشه یه چیزی مثل VR که بدون دسته و ... بشه بازی کرد !

کنسول نسل 8 به نظرم در بهترین حالت تا سال 2019 پشتیبانی میشن که بازم خیلی خوبه چون از سال 2013 معرفی شدن

• Like
Reactions: Joghdmohammad

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان
من میخوام ps4 خریداری کنم
صبر کنم تا ps4 neo or silm بیاد
یا همین ps4 بخرم؟
اگر ps4 بخوام بخرم چه رجینی و مدلی بخرم؟
به نظرم صبر کردن اشتباهه ! چون تاریخ دقیقی اعلام نشده و در حال حاضر PS4 انقدر بازی تاپ و درجه یک داره و تا آخر امسال و سال 2017 قراره براش بیاد که برای تموم کردن اینها یه عمر دوباره لازمه ! :-bd

تو خرید کنسول PS4 شک نکنید ، مخصوصا حالا که تابستونه و اوج بازییییییییییی <:-P

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام دوستان
من میخوام ps4 خریداری کنم
صبر کنم تا ps4 neo or silm بیاد
یا همین ps4 بخرم؟
اگر ps4 بخوام بخرم چه رجینی و مدلی بخرم؟
سلام منم به شدت دنبال خرید ی ‌ps4 بودم ولی منصرف شدمـب دلایل زیر:
۱.احتمال داره اسلیم بیاد که اگه بیاد بدجور میخوره تو سر قیمت کنسول فعلی و میتونی اسلیم ک حدیدتره بخری
۲.همین نئو و کنسولای جدید ایکس باکس بیاد حتما قیمت کنسول فعلی قیمتش میاد پایین
۳.تو تابستون چیزی نخری بهتره چون قیمتا کنسول الان به شدت رفته بالا و اصلا نمیصرفه پولتو بریزی تو جیب مغازه دارایی ک الکی قیمتو گرون کردن،بعد تابستون کنسول ریجن ۲ که الان ۱۵۰۰ شده راحت تا ۱۲۰۰ میاد پایین

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
اگه تو حالت safe mode بزارم فکر کنم دانلود میکنه
ولی اگخ 3 روز بزارم رو safe mod مشکلی برا دستگاه پیش نمیاد؟

سلام به شما
بنده از همون ابتدا همه ی dlc ها و آپدیت ها رو با خود ps4 گرفتم و تا حالا نشده در صورت قطعی اینترنت (حالا بخاطر قطع برق ، قطعی خود اینترنت) میزان حجم دانلود شده از بین بره و دفعه ی بعد همیشه از ادامه شروع شده
روی حالت سیف مود بله درسته دانلود می کنه ولی اگه مثلن اینترنت چند لحظه قطع بشه دیگه دانلود نمی کنه و حتمن باید resume رو زد دوباره
برای من شده که مثلن 10-12 ساعت گذاشتم روی سیف مود به خیال دانلود ، بعد که روشن کردم دیدم قطع شده! البته اگه اینترنت تون کیفیت بالایی داشته باشه احتمال قطع شدن خیلی کمه
برای مدتی مثل سه روز ، هر از گاهی چک کنید بهتره
پیشنهاد نمی کنم سه روز متوالی دستگاه روشن بمونه یه خرده استراحت بدید بد نیست

به نظرم صبر کردن اشتباهه ! چون تاریخ دقیقی اعلام نشده <:-P

اگرچه تاریخ دقیق مشخص نشده ولی با این حال یه جورایی تأیید شده که به زودی میاد سونی هم اگه نئو رو تو E3 معرفی نکرد به این معنی نیست که تا اومدنش وقت زیادی مونده بلکه گفتن سیاست معرفی شون تغییر کرده و میخوان از این به بعد مثل اپل در آستانه ی نزدیک انتشار معرفی کنن محصول رو
بیشترین احتمال هم که گفتن تا قبل از تموم شدن 2016 میاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: naeim_n1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر