هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
صداشون سری 12xx خیلی فجیعه موقع خوندن دیسک گاد او وار انگار خر خر ریز میکنه من یه دوستم حتی 1116a داره صداش کمتره

دقیقا همینه، صداش طبیعیه
ربط به ساختار optic داره دقیقا، دوست شما احتمالا پارت قدیمی optic روی دستگاه اشه
سری 1000 همگی پارت قدیمی ان، سری 1100 میکس ان بعضی هاشون جدید ان بعضی هاشون قدیمی
سری 1200 همه جدید ان

تجربه نشون داده کنسول های سونی رو باید اول نسل گرفت، تا آخر نسل 1000 تا بلا سر کنسول میاره مثل ps3 که شروع کرد cpu و gpu اه ps2 رو از روش کندن و کلا توی پارت آخرش مکنده دیسک رو هم حذف کرد.....

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام دوستان، من امروز 4 خریدم تا الان اکس وان داشتم، چنتا سوال داشتم ممنون میشم کسی ج بده

1) آیا میشه دیتا بازی های 4 رو مثل وان روی هارد اکسترنال کوپی کرد و انتقال داد؟ اگه هارد نمیشه راه دیگه ای نیس مثلا وصل کردن دو کنسول بهم با کابل لن؟

2) چند وقت پیش خودم واسه دوستم یه اکانت ساختم تا Destiny Legendary Edition رو بازی کنه، الان اگه من هم اکانتش رو نصب کنم هر دومون میتونیم بدون مشکل بازی کنیم، با توجه به ظرفیت های 1 و دو سه...Taken King چون که کد بود شاید به دیسک نیاز نداشته باشه....الان اگه اکانتش رو دانلود کنم من ظرفیت 3 میشم یا 2؟ فک کنم فقط ظرفیت های دو سه میتونن آنلاین بازی کنن، چکار کنم که یکیمون دو یشه یکی 3

ممنون

علیک سلام

1-امکان بک اپ گیری روی هارد اکسترنال هست ولی اجرای دیتا از روی هارد اکسترنال مثل X1 هنوز خیر.
2-شما اگر بازی دیجیتالی یا پلاس روی اکانتت داشته باشی، میتونید هر دو استفاده کنید.
بعد از اینکه روی هر دو دستگاه اکانت رو زدید.
روی یک دستگاه پرایمری اکتیو میکنید، در این حالت اون دستگاه هم روی اون اکانت و هم روی سایر اکانت هاش بازی رو میتونه هم افلاین هم انلاین اجرا کنه
دستگاه دیگه که روش پرایمری اکتیو نیست(هر اکانت رو یک کنسول پرایمری میشه) میتونه بازی رو فقط روی همون اکانت به صورت فقط انلاین(اتصال دائم به اینترنت) اجرا کنه.

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
علیک سلام

1-امکان بک اپ گیری روی هارد اکسترنال هست ولی اجرای دیتا از روی هارد اکسترنال مثل X1 هنوز خیر.
2-شما اگر بازی دیجیتالی یا پلاس روی اکانتت داشته باشی، میتونید هر دو استفاده کنید.
بعد از اینکه روی هر دو دستگاه اکانت رو زدید.
روی یک دستگاه پرایمری اکتیو میکنید، در این حالت اون دستگاه هم روی اون اکانت و هم روی سایر اکانت هاش بازی رو میتونه هم افلاین هم انلاین اجرا کنه
دستگاه دیگه که روش پرایمری اکتیو نیست(هر اکانت رو یک کنسول پرایمری میشه) میتونه بازی رو فقط روی همون اکانت به صورت فقط انلاین(اتصال دائم به اینترنت) اجرا کنه.

دوست عزیز خیلی ممنون از لطفتون...فقط این امکان بک آپ گیری که گفتین، من نمیخام مثل وان از رو اکسترنال دانلود بشه، می خوام دیتا رو از دستگاه دوستم به دستگاه خودم منتقل کنم که دیگه مجبور به دانلود نباشم، میشه این کار رو کرد؟ بازم ممنون

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوست عزیز خیلی ممنون از لطفتون...فقط این امکان بک آپ گیری که گفتین، من نمیخام مثل وان از رو اکسترنال دانلود بشه، می خوام دیتا رو از دستگاه دوستم به دستگاه خودم منتقل کنم که دیگه مجبور به دانلود نباشم، میشه این کار رو کرد؟ بازم ممنون

داخل PS4 مالکیت تمامی دیتا بر حسب یوزر و اکانت PSN حساب میشه، شما به هیچ عنوان تا زمانی که اطلاعات نرم افزاری دستگاه به صورت کامل رمزگشایی نشه نمیتونید دیتای اکانتی رو برای اکانت دیگه چه روی خود دستگاه چه روی دستگاه دیگه ای استفاده کنید.

تنها راه قابل استفاده، دانلود فایل پکیج قبل از دانلود و نصب روی دستگاه توسط PSX download Helper هست، که آموزشش در سایت موجود هست.
در صورت استفاده از PSX Donwload Herlper نیز باید کشور (رجیون) هر دو اکانت یکسان باشد.

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
این عکس ببینید اون 432 گیگ باید 800 گیگ باشه درسته؟
راستی بازی دیجیتالی زیاد دارم که دانلود نکردم امکان داره به خاطر اون باشه؟
action

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
این عکس ببینید اون 432 گیگ باید 800 گیگ باشه درسته؟
راستی بازی دیجیتالی زیاد دارم که دانلود نکردم امکان داره به خاطر اون باشه؟
بازی دیجی اگه تو لیست دانلود رفته ولی کامل دان نکردیش اره میشه
چون رزرو میکنه برا بازی
۱ترا نمیدونم چند میندازه ولی احتمالا همون ۸۰۰ خورده ای باید نشون بده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
واقعا ممنون كه جواب منو داديد!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

داداش بازی که خریدی ریجن 2 هست و اکانتی که داری ریجن 1 (یا برعکس)

برو یه اکانت ریجن 2 بساز،کد DLC و وارد کن و اون اکانت رو روی دستگاهت اکتیو کن مشکلت حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر