هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام . از قسمت POWER OPTION فک کنم باید تنظیمات رو انجام بدی البته اگر فرق نکرده باشه .

- - -ویرایش - - -

سلام . باید اپدیت قبلی کامل دانلود و نصب شده باشه تا بتونید اپدیت جدید رو از ادامه اون دانلود کنید . اگر میبینید اپدیت نکرده بودید و اپدیت جدید اومده متاسفانه باید اپدیت جدید رو دانلود کنید کامل .

- - -ویرایش - - -

سلام . یه چیز خیلی عجیبه اصلا امکان نداره ! براتون توی گوگل و فروم های خارجی هم سرچ کردم ولی متاسفانه راه حلش رو پیدا نکردم و ندیدم چنین چیزی !
حالا شما اگر میدونی خیلی دانلود نشده یه بار دانلود رو پاک کنید و دوباره بازی رو بزنید دانلود ببینید درست میشه یا نه ! البته بگم برای بازی و لایسنس دیجیتالی باید حتما حتما دیتای دیجیتالی مخصوص بازی رو از استور دانلود کنید . نمیشه از دیتای دیسک فیزیکی استفاده کرد . یعنی نمیتونید لایسنس بازی رو از استور بخرید بعد دیسک فیزیکی بازی رو نصب کنید و از دیتای دیسک اجراش کنید ! ! اگر دارید از این روش استفاده میکنید مشکل از این روشه .
به هر حال امیدوارم یکی پیدا بشه بهتون کمک کنه . خودمم میپرسم خبری شد میگم

ممنون داداش
من اصلا نسخه فیزیکیشو ندارم دیتاشم دارم از استور خودم با کنسول دانلود میکنم

وقتی توی استور میرم قسمت همین بازی گزینه پرداخت خاموشه این یعنی خریداری شده درسته؟

آخرین ویرایش:
ممنون داداش
من اصلا نسخه فیزیکیشو ندارم دیتاشم دارم از استور خودم با کنسول دانلود میکنم

وقتی توی استور میرم قسمت همین بازی گزینه پرداخت خاموشه این یعنی خریداری شده درسته؟

این که باندل هست ! شما توی LIBRARY ببین بازی برات اضاف شده یا نه . نسخه استاندارد رو خریدی دیگ ؟ نسخه اپگرید و ... که نخریدی ؟

دوستان من با وایفای هم با کنسول هم به لپ تاپم وصلم و تنظیماتو عین توضیحات میرم جلو اما سر تست اینترنت کانکشن ارور میده.ip رو ساکسیفول میده اما اینترنت کانکشن رو نده.بدون پ. رو ک.سی میذارم سر 5ثانیه همه چی ساکسیفول میشه.راه حل چیه حالا؟
عین مراحلو میرم جلو.ip و پورتی رو همه که نرم افزار PSXDownloadHelper همون اول میده 192.168.1.101 با پورت 8080 اما وقتی اینارو وارد میکنم فیلد میشه.
**یه جا بعد اینکه DNS رو طبق عکس روی اتومات میذارم بعدش یه گزینه MTU SETTING میاد که که تو فایل آمزش عکسش نیست اما رو اتومات و دستی همست کردم بازم نشد.مشکل کجاست؟
امروز با کابل هم تست کردم و بازم همون ارور رو داد

دوست عزیز ..مشکل از آنتی ویروس هست فایروال رو دی اکتیو کن بعد تست کن

دوستان راهی وجود نداره که بشه اسم آیدیمونو را عوض کرد؟

سلام . فعلا خیر چنین قابلیتی نیست !

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان...
اگه بازی ریجن 2 باشه ولی اکانتی که پلاس هست ریجن 1 باشه بازم میشه انلاین بازی کرد؟؟؟
بعد بازی های ریجن 1 اصن روی کنسول ریجن 2 اجرا میشه؟

سلام . بله میشه مشکلی نداره .
بله بازم مشکلی نداره . شما کنسول هارو فرض کن ریجن بندی برای بازی کردن ندارن . هر بازی با هر ریجن روی هر کنسول با هر ریجن اجرا میشه .

این که باندل هست ! شما توی LIBRARY ببین بازی برات اضاف شده یا نه . نسخه استاندارد رو خریدی دیگ ؟ نسخه اپگرید و ... که نخریدی ؟

تو لایبرری هست اونجا اصلا کنارش عکس سیدی نیست وقتی 10مگ دانلود میشه عکس سیدی میاد
همین نسخه گلد ادیتیشن خریداری شده قیمتشم 59.99 بوده
وقتی call of duty ghosts توی استور سرچ کنیم اولیش همین میاد call of duty ghosts gold edition

دوستان یه کمکی به من بکنید
دعا کنید کارم جور بشه من فور بخرم فقط دعا کنید
:(
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توی خود جعبه ی کنسول پلاس رایگان هست؟

power option رو چی بزریم تا موقع ریست مد دانلود کنه؟

وقتی بری یه قسمتی داره تنظیمات REST MODe رو انجام میدی . اونجا یه گزینه داره نوشته در حالت RESTMODE دانلود انجام بگیره یا نه که تیکش رو میزنی .

- - -ویرایش - - -

دوستان یه کمکی به من بکنید
دعا کنید کارم جور بشه من فور بخرم فقط دعا کنید
:(
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توی خود جعبه ی کنسول پلاس رایگان هست؟

میخری ایشالا :دی

نه دیگ . مگر اینکه باندل چیزی بخری .

وقتی بری یه قسمتی داره تنظیمات REST MODe رو انجام میدی . اونجا یه گزینه داره نوشته در حالت RESTMODE دانلود انجام بگیره یا نه که تیکش رو میزنی .

- - -ویرایش - - -

بیشتر منظورم رو اون تایماریا بود رو چند باشه؟

تو لایبرری هست اونجا اصلا کنارش عکس سیدی نیست وقتی 10مگ دانلود میشه عکس سیدی میاد
همین نسخه گلد ادیتیشن خریداری شده قیمتشم 59.99 بوده
وقتی call of duty ghosts توی استور سرچ کنیم اولیش همین میاد call of duty ghosts gold edition

والا چی بگم عجیبه ندیدم همچین چیزی . بهترین راهش اینه که یه ایمیل به ساپورت سونی بزنی یا باهاش چت کنی و بهش بگی دیجیتالی بازی رو خریدی ولی کنارش ایکون دیسک میاد :
HI .Recently I BOUGHT CALL OF DUTY GHOSTS DIGITAL VERSION FROM PS STORE . WHEN I START TO DOWNLOAD IT after a while A DISK ICON APPEAR next to the game icon in the menu . and when i click on it , IT SAYS YOU MUST INSERT THE DISK ! ITS A DIGITAL VERSION OF GAME . WHATS THE PROBLEM ? WHY IT NEEDS THE PHYSICAL DISK ?
یه اسکرین شات هم بگیر بفرست .
برای چت با ساپورت هم برو به این سایت و از تولبار بالا SUPPORT و بعدش LIVE CHAT رو انتخاب کن و اطلاعات رو بده و این متن رو بزار . اسکرین رو هم اپلود کن یه جا و بهشون لینکش رو بده ببینن .
https://www.playstation.com/en-us/

- - -ویرایش - - -

بیشتر منظورم رو اون تایماریا بود رو چند باشه؟

اونا که زمان خاموش شدن اتوماتیک کنسول و ... رو تنظیم میکنی . یه عکس از صفحه تنظیمات اگر میتونی بده تا بهت بگم چی ست کنی . یه چند وقتیه توی تنظیمات کنسول نرفتم جای دقیق تنظیمات یادم رفته لوووول :دی
ولی توی اپدیت قبلی اینطوری بود :

زمانبندی خاموش شدن کنسول

فعالیت هایی که در هنگام استند بای بودن کنسول انجام شود مثل دانلود و شارژ دسته

خاموش شدن اتوماتیک دسته

این گزینه هاش بود توی اپدیت قبلی

- - -ویرایش - - -

چقدر سونی خسیسه!!ایکس باکس روی خودش 14روز گلد داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or