هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

تبدیل به محدود چی ؟ بنظرتون 512 نامحدود رو عوض نکنم؟

به نظر من سرعت بالا تر و محدود بگیری بهتره.. البته تفاوت چندانی تو پینگتون ایجاد نمیکنه
در ضمن با توجه به اینکه مخابرات حجم هاش ارزونه به صرفه تر هم هست

شما میدونی ساعت دانلود رایگان در مخابرات از ساعت چند تا چنده؟
و همچنین یادتون رفت که بگید که میشه بازی رو که میخوام از استو ر پلی استیشن دانلود کنم با ترفندی تو کامپیوتر دانلود کنم؟
چون یادمه همینجا یه تاپیکی براش بود پیداش نمیکنم.
میشه؟
و همچنین از شما و بقیه میخوام اگه از سرویس محدود مخابرات استفاده میکنید بگید در ساعت دانلود رایگان شبانه چقدر و با کدوم سرویس(چه سرویس محدودی چه سرعتی)چقدر دانلود کردید؟
بازم ممنون

آخرین ویرایش:
داداش همه ی بازی ها که دمو ندارند که :|

وقتی میری تو استور فک کنم اون بقل زده دمو برو تو اونجا فک کنم تا یکی دو روز دیگه دموی بازی metro هم میاد

دموی درایور کلاب اصن منتشر نشده؟برا تست میخوام که ببنم اگه خوبه بخرمش
بازی ماشینی دمویی موجود هست چیزی؟

سلام دوستان
قبل از خرید ps4 میخواستم یه سری سوال دربارش ازتون بپرسم چون برام حیاتی و لازم هستند.
سوالات رو میپرسم فقط اگه کاملا از جوابتون مطمئن هستید بگید چون بر اساس این اطلاعات میخوام تصمیم بگیرم.
1-گفته میشه رنگ سفید برای ps4 فقط ریجن اسیا هست.ایا ریجن 1 و 2 سفید نداره؟
2-اگر من بخوام بازی رو از استور دانلود کنم(آنلاین پرداخت کنم و ...) اون موقع نمیتونم برم رو کنسول دیگه ای اجرا کنم بازی رو ؟ یا فقط رو کنسول خودم اجرا میشه؟
3-بنده اینترنت 512 نامحدود مخابرات دارم دانلودم 60 ثابته. پینگم 140 بود 1 ماهه شده 250 شما در نظر بگیرید 250 و تایم اوت خیلی خیلی کم دارم.
برای دانلود 50 گیگابایت بازی مسلما سرعت خیلی خیلی کمیه. و مخابرات طرح داده میشه نامحدودو تبدیل به 2 مگابیت محدود کرد که هم قیمته با نامحدود من و از 2 صبح تا 7 صبح هم میشه رایگان دانلود کرد.
نمیشه مثلا یه حالت زمان بندی بذارم یعنی بگم Ps4 از 2 صبح تا 7 دانلود کنه بعد pause کنه؟ و بنظر شما اینترنتو محدود 2 مگابیت کنم؟(مخابرات الان میگن کشش 1 مگابیت نامحدود نداره)
4-میگن بازی ها رو کنسول های ریجن اروپا و بعضی نسخه ها سانسور داره یا مثلا افکت خون نیست و اینا
این ها شایعه اس؟ یا ربط به ریجن کنسول داره؟ یا ربط به ریجن بازی؟
5-مدل های جدید تری از پی اس 4 میاد میگن. بنظرتون صبر کنم اونارو بگیرم یا ارزششو نداره؟
6-با محدود کردن نت مخابرات (عوض کردن سروریس)بنظرتون ممکنه پینگ بهتر یا بدتر شه؟
7-راهی نیست که برای دانلود بازی تو پی اس 4 بیام تو پی سی دانلود کنم ؟راهی نیست؟ تو همین جا چیزی گفته شده بود من یادم رفت میخواستم بدونم اینطوره؟(بشه عالیه)

با تشکر فراوان
2-شیرینگ ps4 دو نفره هست و تو میتونی بازیت رو روی یه کنسول دیگه علاوه بر کنسول خودت بازی کنی.
3- میتونی دیتا رو با pc دان و به کنسول انتقال بدی و همچنین سایت هایی هستند که دیتای بازی رو میفروشند و شما باید با pc اون رو به کنسول انتقال بدی.
میتونی از سرویس های کاهش پینگ و شیر کردن اون ها روی ps4 استفاده کنی.

کسایی که شب با کنسول میخوان دانلود انجام بدن و میخوان توی یه زمان مشخص کنسول خاموش بشه و دانلود هم متوقف بشه میتونن از قسمت POWER OPTION زمان خاموش شدن اتوماتیک رو تنظیم کنن . به فرض مثال شما ساعت 2 تا 7 صبح دانلودت رایگان هست . میتونی توی تنظیمات قسمت POWER OPTION خاموش شدن اتوماتیک کنسول رو بزاری روی 5 ساعت . بعد ساعت 2 که کنسول رو روشن کنی و دانلود رو شروع کنی خودش 5 ساعت بعد یعنی ساعت 7 صبح دانلود رو متوقف و کنسول رو خاموش میکنه .

برای تست سالم بودن کنسول چه راههایی هست؟ میخوام کنسول بگیرم اما فعلا بازی خاصی مد نظرم نیست، حالا بدون بازی هم میشه از سالم بودن دستگاه مطمئن شد؟

آخرین ویرایش:
پس وقتی میشه بازی رو با یه کنسول دیگه هم share کرد اونم اگه پلاس داشته باشه با ای دی خودش میتونه انلاین بزنه منم همزمان یا غیر همزمان آنلاین بازی کنم؟
و ساعت دانلود رایگان مخابرات از چند تا چنده؟ و شما با اون سرویس محدودی که داری با چه سرعتی شبا دانلود میکنی؟
و سوال اصلی من اینه که اگه مثلا بگم کنسول از ساعت 2 تا 7 دانلود کنه بعد خاموش شه و خب مثا 7 روز طول میکشه اینجوری بازی دانلود شه. اونوقت این ممکنه اتفاق بیوفته که بازی ناقص بدستم برسه و مشکلی داشته باشه و از این حرفا؟ (اگه ازپی سی بشه دان کرد پارت به پارت عالیه)
و یه سوال دیگه اونم برای share کردن بازی باید ریجن دو کنسول یا ریجن اکانتی که من برا انلاین و پلاس ساختم یکسان باشه؟
و میشه پلاس رو هم share کرد؟

سوالام زیاده میخوام اطلاعات کامل داشته باشم شرمنده دوستان :d

تشکر فراوان

آخرین ویرایش:
پس وقتی میشه بازی رو با یه کنسول دیگه هم share کرد اونم اگه پلاس داشته باشه با ای دی خودش میتونه انلاین بزنه منم همزمان یا غیر همزمان آنلاین بازی کنم؟
و ساعت دانلود رایگان مخابرات از چند تا چنده؟ و شما با اون سرویس محدودی که داری با چه سرعتی شبا دانلود میکنی؟
و سوال اصلی من اینه که اگه مثلا بگم کنسول از ساعت 2 تا 7 دانلود کنه بعد خاموش شه و خب مثا 7 روز طول میکشه اینجوری بازی دانلود شه. اونوقت این ممکنه اتفاق بیوفته که بازی ناقص بدستم برسه و مشکلی داشته باشه و از این حرفا؟ (اگه ازپی سی بشه دان کرد پارت به پارت عالیه)
و یه سوال دیگه اونم برای share کردن بازی باید ریجن دو کنسول یا ریجن اکانتی که من برا انلاین و پلاس ساختم یکسان باشه؟
و میشه پلاس رو هم share کرد؟

سوالام زیاده میخوام اطلاعات کامل داشته باشم شرمنده دوستان :d

تشکر فراوان

ببین اگه شما یه اکانت رو روی دو کنسول فعال کنی همه چیز اعم از بازی و پلاس و هر چیز دیگه ای که روی اکانت هست روی دو کنسول فعال میشه... ریجن ها هم تاثیری ندارن و شما برای اینکه بتونید روی اکانت اصلی خودتون بازی کنید باید اکانتی که بازی ها روشه رو
Active as your primary کنید...بازی ها هم میتونید با pc دان کنید بوسیله نرم افزار psx دان کنید که بازم آموزشش تو فروم هست...بازی های دانلودی رو هم میتونید دیتاشو بخرید...

سلام دوستان.
یه سوال داشتم. بازی های PS4 قابل تعویض هست درست.
مثلا یه بازی رو که میگیری نصبش میکنی بعد خود بازی رو میفروشی هنوز هم میتونی بازی کنی ؟
بازی های آنلاین مثل Battlefield چطور ؟ میشه نصبش کرد و فروختش و همچنان بازی کرد ؟
ممنون

سلام دوستان.
یه سوال داشتم. بازی های PS4 قابل تعویض هست درست.
مثلا یه بازی رو که میگیری نصبش میکنی بعد خود بازی رو میفروشی هنوز هم میتونی بازی کنی ؟
بازی های آنلاین مثل Battlefield چطور ؟ میشه نصبش کرد و فروختش و همچنان بازی کرد ؟
ممنون
خیر اگر اینجوری بود که میشد کپی خور شما یک بازی میخریدید و به ۲۰ نفر میدادی نصب کنن!!
حتما باید دیسک رو داشته باشی

دوستان من نت مخابرات 2مگ دارم چه تو روز و چه تو تایم رایگان 1تا 7 صبح سرعت دانلودم 250 هست اما وقتی میخوام بازیهارو با دانلود منیجر pc دانلود کنم و با PSX بریزم رو کنسول حدود 70-80 میشه درحالی که سرعتم از سایتهای دیگه 250هستش.چیکار کنم؟
**با ش ی ل تر شکن سرعت به 250 میرسه اما چون میذارم برا دانلود و میخوابم ش ی ل تر شکنه وسطای شب آف میشه و دانلود استپ میشه.راهی هست بدون ش ی ل تر شکن که همون سرعت 250 داشته باشم؟

دوستان من نت مخابرات 2مگ دارم چه تو روز و چه تو تایم رایگان 1تا 7 صبح سرعت دانلودم 250 هست اما وقتی میخوام بازیهارو با دانلود منیجر pc دانلود کنم و با PSX بریزم رو کنسول حدود 70-80 میشه درحالی که سرعتم از سایتهای دیگه 250هستش.چیکار کنم؟
**با ش ی ل تر شکن سرعت به 250 میرسه اما چون میذارم برا دانلود و میخوابم ش ی ل تر شکنه وسطای شب آف میشه و دانلود استپ میشه.راهی هست بدون ش ی ل تر شکن که همون سرعت 250 داشته باشم؟
اگه با idm دانلود میکنی مطمن شو حداقل با ۸ کانکشن دانلود میکنه اینجوری سرعتش بیشتره منم مخابرات دارم مشکلی ندارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or