هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان من هم چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید... الان ps4 قابلیت پخش فیلم های بلوری سه بعدی رو داره؟؟ انوقت سه بعدی فول اچ دی پخش می کنه؟ کلا بنظرتون ps4 جای یک پخش کننده بلوری پلیر رو میگیره؟ سوال آخرم هم آیا بازی های ps4 سه بعدی هستن؟ چون تو ps3 بعضی از بازیا مثل کال آف دیوتی بلک اوپس، مورتال کمبات و کیلزون کاملا سه بعدی بودن و خیلی هم توپ سه بعدی بودن :) ممنون.

میگم این اکانت ژاپنم چیزه خوبیه ها 14 روز پلاس کم نیست! خدا کنه سونی بر نداره اینو .
دوستان من فعلا بازی gta رو دارم و آنلاین بازی میکنم تا هفته دیگه هم tlou دستم میاد . tlou انلاینش چطوره؟ کلن کدوم بازی ها قشنگ ترین آنلاین رو دارن؟
با خودم میگم حالا که داریم پول بازی اورجینال میدیم حداقل از آنلاینش نهایت استفاده رو ببرم o:-)

آخرین ویرایش:
سلام
دوست عزیز شما باید برید تو تایپیک خودش و این سوالات رو بپرسید.
اونجا بهتر میتونند راهنماییتون کنند.

http://forum.bazicenter.com/thread75745/

http://forum.bazicenter.com/thread89038/

در واقع می خواستم بپرسم که چطور باید تو PS4 آکانت اوریجین بسازم.چون شنیده بودم برای آنلاین بازی کردن بتل و فیفا لازمه.بازم باید اونجا پست بگذارم ؟؟؟

میگم این اکانت ژاپنم چیزه خوبیه ها 14 روز پلاس کم نیست! خدا کنه سونی بر نداره اینو .
دوستان من فعلا بازی gta رو دارم و آنلاین بازی میکنم تا هفته دیگه هم tlou دستم میاد . tlou انلاینش چطوره؟ کلن کدوم بازی ها قشنگ ترین آنلاین رو دارن؟
با خودم میگم حالا که داریم پول بازی اورجینال میدیم حداقل از آنلاینش نهایت استفاده رو ببرم o:-)
tlou خیلی خوبه ولی متاسفانه سروراش اذیت میکنن باید اینترنت خوبی داشته باشی ! بتلفیلد 4 هم خیلی حال میده سروراش ردیفه

دوستلن من خیلی وقت پیش بتل 4 رو دیجیتالی خریدم و یه مدت بعدش بازی پاک شد. امشب بعد از مدت ها خواستم دوباره دانلود کنم از توی قسمت library... ولی متاشفانه ساعت ها صفحه روی pleaspleasee waitمیمونه.وارد استور هم نمیتونم بشم... مشکل چیه؟! استور ***** شده؟! باید چیکار کنم... کلی برای خریدش هزینه کرده بودمت

در واقع می خواستم بپرسم که چطور باید تو PS4 آکانت اوریجین بسازم.چون شنیده بودم برای آنلاین بازی کردن بتل و فیفا لازمه.بازم باید اونجا پست بگذارم ؟؟؟
از طریقه وب سایت خوده ea یه دونه بساز بعد داخله 4 لینک کن ( اطلاعات رو وارد میکنی لینک میشه )

دوستان من هم چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید... الان ps4 قابلیت پخش فیلم های بلوری سه بعدی رو داره؟؟ انوقت سه بعدی فول اچ دی پخش می کنه؟ کلا بنظرتون ps4 جای یک پخش کننده بلوری پلیر رو میگیره؟ سوال آخرم هم آیا بازی های ps4 سه بعدی هستن؟ چون تو ps3 بعضی از بازیا مثل کال آف دیوتی بلک اوپس، مورتال کمبات و کیلزون کاملا سه بعدی بودن و خیلی هم توپ سه بعدی بودن :) ممنون.
اپدیت اخری رو باید نصب کنی . bluray به صورت 3d هم پخش میکنه .
نه خیلی چون قابلیت پخشه bluray داره ! مثلا hard external رو ساپورت نمیکنه چه برسه به انواع فرمتهایه دیگه D: .... موزیک Player هم ok هست.
قرار بود بازیهای 3d زیاد توی فکوس نباشه این نسل ولی 1-2 تا بازی محدود مثل Trine 2 هست که 3d های خوبی دارن. 3d رو این کنسولها full hd نمیتونن رندر کنن. وقتی 3d میشه 2 تا 720p رو یک زمان رندر میکنه - برای trine مثلا 1080p120fps طراحی کردن که دوتا 720p60fs رو رندر کنه.

حالا بعد اون 1 بار تغییر یادت بره
چی میشه؟
برای ریست کردن password باید تاریخ تولدت رو بدونی
در غیر این صورت باید با سونی تماس بگیری.

من call of duty ghosts دیجیتالی خریدم ولی وقتی میذارم واسه دانلود 10مگ که دانلود میشه کنار بازی عکس سیدی میاد
میگه دیسک وارد نکردید
مشکل از کجاست

دوستان سلام.من مرداد پارسال Ps4 خریدم همون موقعم یه اکانت اروپا ساختم یه پلاس سه ماهه هم خریدم از شهریور پارسال تحالا هم دستگاهو روشن نکردم.حالا میخواستم بدونم میتونم اکانتو از روی دستگاه پاک کنم یه اکانت جدید واسه آمریکا بسازم مشکلی پیش نمیاد چون پلاسش ارزون تره نسبت به اروپا و من راحت ترم باش میشه اکانتو حذف کردو مشکل پیش نمیاد؟ :-/ پیشاپیش از جواب ممنون =d>

دوستان سلام.من مرداد پارسال Ps4 خریدم همون موقعم یه اکانت اروپا ساختم یه پلاس سه ماهه هم خریدم از شهریور پارسال تحالا هم دستگاهو روشن نکردم.حالا میخواستم بدونم میتونم اکانتو از روی دستگاه پاک کنم یه اکانت جدید واسه آمریکا بسازم مشکلی پیش نمیاد چون پلاسش ارزون تره نسبت به اروپا و من راحت ترم باش میشه اکانتو حذف کردو مشکل پیش نمیاد؟ :-/ پیشاپیش از جواب ممنون =d>

سلام . مشکلی نداره ! شما میتونی اکانتو پاک کنی ولی راه بهترش این هست که یه اکانت امریکا بسازی و روی کنسول پرایمری کنی و براش پلاس بخری . اینطوری روی اکانت اروپات هم اون پلاس فعال میشه و میتونی استفاده کنی . خوبی این کار این هست که دیگ تروفی هات رو هم از دست نمیدی .

دوستان دیجیتالی کدوم ظرفیت بهتره و خراب نمیشه ؟ 123 کدووم؟
بعد اینکه راسته میکن دیجیتالی 4ساعت میتونی در روز بازی کرد؟مین محدودیت زمانی دراه اره؟

سلام
دوستان من اپدیت درایو کلاب رو داشتم دانلود می کردم حدود 9 گیگ از 10 گیگ رو گرفته بودم .
دستگاه رو که روشن کردم که اون یک گیگ رو هم بگیرم دیدم که درایو کلاب اپدیت جدید داده وقتی که رفتم تو قسمت دانلود دیدم خودش از اول باز شروع کرده به دانلود !!
توی یه تاپیک دیگه پرسیدم گفتن فایل دانلود رو پاک کن دوباره پادیت کن که این کار رو هم چند بار انجام دادم ولی نشد.
ممنون میشم راهنماییم کنید که از ادامه ی اون 9 گیگ اپدیت رو انجام بدم.

دوستان دیجیتالی کدوم ظرفیت بهتره و خراب نمیشه ؟ 123 کدووم؟
بعد اینکه راسته میکن دیجیتالی 4ساعت میتونی در روز بازی کرد؟مین محدودیت زمانی دراه اره؟

2 از همه بهتره
نه محدودیتی نداره

من call of duty ghosts دیجیتالی خریدم ولی وقتی میذارم واسه دانلود 10مگ که دانلود میشه کنار بازی عکس سیدی میاد
میگه دیسک وارد نکردید
مشکل از کجاست
دوستان ممنون میشم کمک کنید

سلام مجدد.دوستان از چه طریقی میشه به دستگاه فرمان داد توموقع استند بای هم دانلود هارو انجام بده؟ :-/ پیشاپیش ممنون :-?=d>

سلام . از قسمت POWER OPTION فک کنم باید تنظیمات رو انجام بدی البته اگر فرق نکرده باشه .

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من اپدیت درایو کلاب رو داشتم دانلود می کردم حدود 9 گیگ از 10 گیگ رو گرفته بودم .
دستگاه رو که روشن کردم که اون یک گیگ رو هم بگیرم دیدم که درایو کلاب اپدیت جدید داده وقتی که رفتم تو قسمت دانلود دیدم خودش از اول باز شروع کرده به دانلود !!
توی یه تاپیک دیگه پرسیدم گفتن فایل دانلود رو پاک کن دوباره پادیت کن که این کار رو هم چند بار انجام دادم ولی نشد.
ممنون میشم راهنماییم کنید که از ادامه ی اون 9 گیگ اپدیت رو انجام بدم.

سلام . باید اپدیت قبلی کامل دانلود و نصب شده باشه تا بتونید اپدیت جدید رو از ادامه اون دانلود کنید . اگر میبینید اپدیت نکرده بودید و اپدیت جدید اومده متاسفانه باید اپدیت جدید رو دانلود کنید کامل .

- - -ویرایش - - -

2 از همه بهتره
نه محدودیتی نداره

دوستان ممنون میشم کمک کنید

سلام . یه چیز خیلی عجیبه اصلا امکان نداره ! براتون توی گوگل و فروم های خارجی هم سرچ کردم ولی متاسفانه راه حلش رو پیدا نکردم و ندیدم چنین چیزی !
حالا شما اگر میدونی خیلی دانلود نشده یه بار دانلود رو پاک کنید و دوباره بازی رو بزنید دانلود ببینید درست میشه یا نه ! البته بگم برای بازی و لایسنس دیجیتالی باید حتما حتما دیتای دیجیتالی مخصوص بازی رو از استور دانلود کنید . نمیشه از دیتای دیسک فیزیکی استفاده کرد . یعنی نمیتونید لایسنس بازی رو از استور بخرید بعد دیسک فیزیکی بازی رو نصب کنید و از دیتای دیسک اجراش کنید ! ! اگر دارید از این روش استفاده میکنید مشکل از این روشه .
به هر حال امیدوارم یکی پیدا بشه بهتون کمک کنه . خودمم میپرسم خبری شد میگم

آخرین ویرایش:
سلام خدمت دوستان...
اگه بازی ریجن 2 باشه ولی اکانتی که پلاس هست ریجن 1 باشه بازم میشه انلاین بازی کرد؟؟؟
بعد بازی های ریجن 1 اصن روی کنسول ریجن 2 اجرا میشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or