هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
میشه بگید که از کجا میتونم بفهمم که کنسول باز شده؟
یکی از دوستان گفت که لیبل کنده شده باشه یعنی باز شده.
میشه از لیبل یه عکس بگیرید من بفهمم چیه؟
مرسی
دم همتون گرم

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
من چه جوری میتونم کنسول رو نو کنم؟(مثل recet factory برای موبایل).
میخوام همه چیز نو بشه.
یه سوال دیگه : من با این کار دوباره باید کنسول رو اپدیت کنم؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان فرض کنید من الان ریجن 2 بازی DriveClub رو دارم، اگر این نسخه رو با نسخه ریجن All تعویض کنم، می تونم از سیو هام استفاده کنم؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان فرض کنید من الان ریجن 2 بازی DriveClub رو دارم، اگر این نسخه رو با نسخه ریجن All تعویض کنم، می تونم از سیو هام استفاده کنم؟
خیر، Driver lvl و Club lvlـت رو سرور های بازی سیو شده ولی مراحل سینگل پلیر و ستاره هایی که واسه Event ها به دست اوردی همه میپره.

Sent from my Galaxy S6

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
خیر، Driver lvl و Club lvlـت رو سرور های بازی سیو شده ولی مراحل سینگل پلیر و ستاره هایی که واسه Event ها به دست اوردی همه میپره.

Sent from my Galaxy S6

ممنون از پاسخت دوست عزیز، ولی من منظورم در کل بود
مثلاً Bloodborne یا بازی های دیگه چطور؟

Captain Soap

کاربر سایت
Feb 16, 2012
4
نام
ALI R
دوستان صدای فن کنسول که گاهی شدید میشه و گاهی کمتر طبیعی هستش یا خیر؟
این صدا از وقتی بازی رو شروع میکنی درمیاد و تا آخر بازی و تا وقتی که دیسک رو خارج میکنی کاملا به گوش میرسه !
من قبلا یه PS4 رو بخاطر این مورد رد کردم چون میگفتن که این مشکل دور تند فن هست مثل PS3‌که این مشکل رو داشت!

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان صدای فن کنسول که گاهی شدید میشه و گاهی کمتر طبیعی هستش یا خیر؟
این صدا از وقتی بازی رو شروع میکنی درمیاد و تا آخر بازی و تا وقتی که دیسک رو خارج میکنی کاملا به گوش میرسه !
من قبلا یه PS4 رو بخاطر این مورد رد کردم چون میگفتن که این مشکل دور تند فن هست مثل PS3‌که این مشکل رو داشت!
دوست عزیز تند شدن دور فن کاملا طبیعیه و هیچ مشکلی نیست.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,722
یعنی حتی اگه از اول بازی تا زمانی که دیسک درون کنسول هست صدا بده؟در این صورت هم طبیعی هستش؟

- - -ویرایش - - -

حتی اگه از اول بازی تا زمانی که دیسک رو خارج میکنیم بدون وقفه دور فن تند باشه و صدا بده بازم طبیعی هستش؟

- - -ویرایش - - -

حتی اگه دور فن از اول بازی تا زمانی که دیسک خارج میشه بدون وقفه تند باشه و صدا بگوش برسه ؟

بله عزیز اگه فن روشن نشه که PS4 از داخل کباب میشه موقع بازی کردن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
یعنی حتی اگه از اول بازی تا زمانی که دیسک درون کنسول هست صدا بده؟در این صورت هم طبیعی هستش؟

- - -ویرایش - - -

حتی اگه از اول بازی تا زمانی که دیسک رو خارج میکنیم بدون وقفه دور فن تند باشه و صدا بده بازم طبیعی هستش؟
پس کی باید صدا بده !؟

وقتی دیسک رو میزارید و شروع به بازی می‌کنید CPU,GPU و... قسمت های کنسول شروع به فعالیت و پردازش داده‌ها می‌کنن و طبیعتا سیستم گرم میشه، فن ها هم به کار می‌افتن و دمای سیستم رو در سطح استاندارد نگه میدارند وقتی هم از بازی خارج میشید و دیسک رو در میارید پردازش سیستم کم میشه و طبیعتا دمای کمتری تولید میکنه پس فن ها هم آروم تر میچرخن.

Sent from my iPhone 6 Plus

Captain Soap

کاربر سایت
Feb 16, 2012
4
نام
ALI R
درسته اما وقتی غیرطبیعی میشه که حتی بعد از خارج کردن دیسک و حتی گاهی اوغات Reset Mode هم دور فن عادی نمیشه!
یعنی فقط با خاموش شدن کنسول هستش که همه چیز به حالت عادی برمیگرده و دیگه صدایی هم از فن درنمیاد ! تا این حد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر