هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

یه سوال دارم
اون موردی که مشکل دارم برای بازی های انلاین که نمی تونم بازی کنم ممکنه مشکل از خود کنسول باشه؟
مشکل از کنسول نیست... از خود سرور هاست

- - -ویرایش - - -

سلام ببخشید لطفا جواب بدین من بخوام اکانت کانادا بسازم کد پستی رو باید چند بزنم ممنون
یه امتحان بکن اینو T0J 0R0

تو پاسخ به دوست عزیزمون KANE باید بگم که آره رفیق میشه چون همشون که توسط سونی ریفر نمیشن اونایی هم که خود شرکت سونی ریفر میکنه رو جعبش مینویسه همچنین اگه اشتباه نکنم روی خود کنسول علامت Refurbished نوشته میشه و به قیمت کم تری فروخته میشه به غیر از سونی بعضی سایت های خارجی خودشون کنسول رو تعمیر میکنن و ذکر میکنن که توسط خود سایت ریفر شده و با قیمتی کمتر از سونی میفروشن البته تو ایران خودشون ریفر میکنن و جای کنسول نو میفروشن.

من الان میخوام ظرفیت دوم یه اکانت بگیرم با توجه به چیزی که شما گفتین من باید با همون اکانت بازی کنم
الان سوالم اینه که آیا پلاس رو برای اکانت خودم باید بگیرم یا اون اکانت جدیده؟؟؟
بی زحمت ساده توضیح بدین
دمتون گرم

من الان میخوام ظرفیت دوم یه اکانت بگیرم با توجه به چیزی که شما گفتین من باید با همون اکانت بازی کنم
بی زحمت ساده توضیح بدین
دمتون گرم
نه ... میتونین رو اکانت خودتون بازی کنید ...
پلاس رو هم رو اکانت خودتون بگیرید بهتره چون اگه رو اون اکانت شیری بگیرید بقیه اشخاصی که به اون اکانت دسترسی دارن هم میتونن از پلاس استفاده کنن

بی زحمت ساده توضیح بدین
دمتون گرم

ظرفیت ذوم روی اکانت خودت میتونی بازی کنی !

اقایون یه سوال مهم خواهشا جواب بدین بد عصبی شدم :(
من بلاد بورن رو به صورت اکانت اکبند گرفتم بعد زدم رو کنسول و اکتیو پرایموری و ... . راحت هم بازی کردم رو اکانت اصلیم . بعد امروز اکانتی که روش بازی بود رو پاک کردم تا با اکانت خودم برم . بعد دیدم رو بازی علامت قفل اومده ! چی کار کنم ؟ :((

- - -ویرایش - - -

اقا الانم کنسول هنگیده داره چشمک قرمز میزنه چراغ :( قضیه چیه؟

من بلاد بورن رو به صورت اکانت اکبند گرفتم بعد زدم رو کنسول و اکتیو پرایموری و ... . راحت هم بازی کردم رو اکانت اصلیم . بعد امروز اکانتی که روش بازی بود رو پاک کردم تا با اکانت خودم برم . بعد دیدم رو بازی علامت قفل اومده ! چی کار کنم ؟ :((
آخه عزیز من اکانتو واسه چی پاک کردی ؟؟!!! اکانت باید باشه واسه اجرای بازی

دوستان امکان پاک کردن Notification ها وجود نداره؟ ( غیر فعال نه) ( توی همون بخش اصلی Notification ها، چند تا زیر مجموعه داره که یکیش همین Notification هاست، گزینه خاصی برای پاک کردنشون نمی‌ده :\ )

- - -ویرایش - - -

اقا الانم کنسول هنگیده داره چشمک قرمز میزنه چراغ :( قضیه چیه؟
محتوای اکانتها تحته هیچ عنوانی قابل انتقال نیست. بازی قفل میشه چون license شما روی اکانتی هست که بازی رو خریدی. بدون اکانت نمیتونی بازی کنی
باید اکانت رو دوباره اطلاعاتش رو وارد کنی

چراغ قرمز ؟ چند ساعت بازی کردی ؟
چراغ قرمز نشانه overheat هست.
توی جای بسته گذاشتی ؟
بزار خنک بشه بعد روشن کن

کسی میدونه مودم هایه سیم کارت خور usb اگر وصل بکنیم به درگاه usb پلی 4 راحت وصل میشه یا نه؟؟؟؟
بخصوص این مارک که پایین بزرگ نوشتمش و تو ایذان هم خریدار زیاد داره قصد خریدشو دارم برا دانلود فقط از طریق ps4....قبلا با سایر محصولات سیم کارت خور dlink البته اونا وایرلس داشتن وصل میشدم اما الان میخوام این مارکو بخرم برا دانلود لطفا کسی راه کار دیگه نده اگه تا حالا کسی داشته همچین مودم هایی و ps4 راحت شناساییش کرده و دانلود کرده بگه منم بگیرم....
مرسی
[h=1]D-Link DWM-156 3G HSUPA USB Adapter[/h]

روی ایکس باکس میگفتن بیشتر از 3-4 ساعت روشن نزارید
Ps4 محض اطمینان چند ساعت یه بار خاموشش کنم بهتره؟

نمیشه ساعت مشخصی تعیین کرده. ممکنه یه بازی خیلی به دستگاه فشار بیاره و یه بازی خیلی سبک باشه. ممکنه کنسول تو جای خنک کار کنه یا تو شرایط بسته و با هوای گرم. کلاً نمیشه یه عدد مشخص گفت. ممکنه شما روزی 10 ساعت با کنسولت بازی کنی و خراب نشه، ممکنه دستگاهتون یک ماه خاموش باشه و بعد از این که روشنش کنید یه مشکلی براش پیش بیاد (برای خودم هم مسئله پیش اومد). خیلی وسواس به خرج ندید.

ممنون ، از پاسختون ولی خب به صورت میانگین توی شرایط نرمال اگه همیشه بالای 6-7 ساعت باهاش کار کنم لطمه نمیبینه ?
از لحاظ دستگاه خیالت جمع لطمه نمیخوره ،امتحانش تا الان پس داده،اما خب ممکنه به خودت لطمه بزنی 6 الی 7 ساعت بخوای یکله بازی کنی!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or