هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
دوستان امروز یه لیوان از فاصله 1 متری افتاد رو کنسول دیگه بالا نمیاد.
تو یوتوب شماره ارور CE-34335-8 رو زدم گفت هارد در بیار دوباره جا بزن این کارو کردم ولی فایده نداشت.

کسی میتونه کمکم کنه؟

اینم عکس از اروری که میده

634915_20140622112607.jpg

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
من همه رو فيزيكي ميخرم
شما هم سعي كن براي خريد تا جاي ممكن فيزيكي بخري
فقط دوتا بازي رو ديجيتالي خريدم كه يه دونه شون نسخه ي فيزيكي نداره كلاً! ، هر دوتا رو مستقيم با خود دستگاه دانلود كردم از روش نرم افزار هاي واسطه اي استفاده نكردم يه شب تا صبح رو حالت ريست مد گذاشتم ولي بايد سرعت مناسب داشته باشي و البته هزينه ي ترافيك رو هم در نظر بگيري!
سايت هاي معتبري هستند اعتبار psn ، پلاس براي اكانت ريجن 1 يعني آمريكا ميفروشن
شما فقط كافيه يه اكانت ريجن 1 بسازي بعد بري از اون سايت ها به مقدار نيازت اعتبار بخري و اون رو وارد كني و بازي ات رو دانلود كني

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
من پول ندارم همرو فیزیکی بخرم
همون دستگاهو ببرم پیش فروشنده سنگین تره اینجوری مکافاتش کمتره بعضی از بازی ها هم که سر یه هفته تموم میشن رو کرایه میکنم
فقط سختیش اینه نمیدونم سونی 4 رو تو چی بزارم ببرم کیف براش ندارم اگرم داشته باشم امنیت نداره :dشما قبلا دستگاتو نمیبردی؟مثلا تو چی بزارم؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
یعنی هیچ راهی نداره ک دوباره بازی رو اجرا کرد؟مثلا یه اکانت 14 روز دیگه بسازم ک بازی اجرا بشه؟
چرا میشه
باید بازیرو کلا پاک بکنی، یه اکانت ژاپن دیگه بسازیو و بازیرو روی اون اکانت دوباره نصب کنی

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان من امروز بعد از مدتها ps4 گرفتم که ای کاش نگرفته بودم.اول که روشنش کردم یه مقدار باهاش بازی کردم بعد تصمیم گرفتم که آپدیت جدید رو دانلود کنم و وصل بشم به psn .بعد از اینکه اپدیت رو زدم و تا آخر رفت کنسول ریست شد بعد که دوباره اومد بالا صفحه همینجور سیاه موند.الان هرکاری میکنم تو سیف مود هم نمیره و صفحه همون سیاه مونده.کابل hdmiرو هم عوض کردم تاثیری نداشت.از صبح تا حالا دارم یه ریز به جد و اباد سونی فحش میدم.دوستان اگه راه حلی دارید یا میدونید چه مرگشه دریغ نکنید خواهشا ممنون
بهتره کنسول رو عوض کنی...
راه های مثل تعویض هارد هم هست که مشکل یکی از دوستان را حل کرد
ولی چون شما تاره خریدی کنسول رو عوض کن

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چرا سرعت انتقال تو کنسول انقد پایینه؟!
رو هارد USB3 هم اینطوریه
چه کپی سیوها و چه کپی فیلم ها و عکس ها

- - -ویرایش - - -

هیچ راهی نیست که کنسول رو بدون مودم و WiFi، به PC وصل کنیم؟!
کابلی چیزی؟

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
بهتره کنسول رو عوض کنی...
راه های مثل تعویض هارد هم هست که مشکل یکی از دوستان را حل کرد
ولی چون شما تاره خریدی کنسول رو عوض کن

بردم مغازه طرف عین بنز رو TV خودش اومد بالا:)الان آوردم خونه رو مال خودم باز بلک اسکرینه:)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
626
نام
MojtabA
دوستان راهی نداره سیو ریجین مختلف یه بازی رو برای هم استفاده کرد؟
الان مثلا من ac ریجین 2 رو تموم کردم ولی الان که ریجین 1 رو گرفتم واسه dlc دوباره از اول اومده
روی پلی 3 میشد اسم سیو رو عوض کرد استفاده کرد
الان من جفت سیو های رجین 2وآل رو کپی کردم و با pc هم نامشون کردم ولی دستگاه میگفت سیو ها خراب شدن

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
چرا میشه
باید بازیرو کلا پاک بکنی، یه اکانت ژاپن دیگه بسازیو و بازیرو روی اون اکانت دوباره نصب کنی

دانشمند
منظورم این بود ک راهی نیست بدون اینکه بازیرو پاک کنی اجرا بشه.
اینو ک میدونم یه اکانت بسازم و دوباره بازی دان کنم و دوباره اجرا کنم خب این چکاریه.خودم میدونستم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان راهی نداره سیو ریجین مختلف یه بازی رو برای هم استفاده کرد؟
الان مثلا من ac ریجین 2 رو تموم کردم ولی الان که ریجین 1 رو گرفتم واسه dlc دوباره از اول اومده
روی پلی 3 میشد اسم سیو رو عوض کرد استفاده کرد
الان من جفت سیو های رجین 2وآل رو کپی کردم و با pc هم نامشون کردم ولی دستگاه میگفت سیو ها خراب شدن
اگر save ها رو به نمیخونه که راهی نیست ...

دوستان امروز یه لیوان از فاصله 1 متری افتاد رو کنسول دیگه بالا نمیاد.
تو یوتوب شماره ارور CE-34335-8 رو زدم گفت هارد در بیار دوباره جا بزن این کارو کردم ولی فایده نداشت.

کسی میتونه کمکم کنه؟

اینم عکس از اروری که میده

634915_20140622112607.jpg
این ارور قبلا هم چند نفری برخورد کرده بودن ...
هارد رو در بیار با pc ببین کار میکنه خراب نشده ؟
اگر خراب شده که یکی نو بگیر . اگر نه که فرمتش کن و اپدیت 800 مگی رو بریز و اپدیت کن باید درست بشه ...

دوستان سلام.
من یه مشکلی جدیدا پیدا کردم .
پی اس 4 من الان کامله به استور وصل مبشه ولاگین میکنم با اکانتم و در وصل شدن به اینترنت اوکی هستش
اما توی GTA و Fifa نمیتونم به سرورا وصل شم وآنلاین بازی کنم.
پینگ هم تست کردم بین 170-190 هستو اینترنتم هم 2 مگ هستش.
یه اکانت جدیدم ساختم باهاش تست کردم یکبار به فیفا وصل شد . با اکانت اصلی خودم هم با یه نت دیگه امتحان کردم بدون مشکل وصل شدم به سرورها.
بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟
اگر با یه نته دیگه امتحان کردی و مشکلی نبوده طبیعتا مشکل از نته خودت هست در حاله حاضر !

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
آقا یه سوال. من دوتا اکانت دارم روی دستگاه. اکانت A و اکانت B. من میخوام پلاس رو روی اکانت B فعال کنم و روی اکانت اصلیم یعنی A استفادش کنم. میشه این کارو کرد؟
یه سوال دیگه هم دارم. اگه سوال بالا جوابش بله هست. حالا مسئله اینه من میخوام اکانت B رو به دوستم هم بدم تا اون هم بتونه از پلاس استفاده کنه. این کار مشکلی نداره؟ یعنی ممکنه اکانت B بدم به دوستم و دیگه خودم نتونم روی اکانت A بازی کنم؟
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
سلام ببخشید من الان برام یه کنسول هدیه آوردن.....

رو کارتونش زده ریجن 2 ولی دکمه تاییدش O هستش !!!!!!

الان ریجن کنسول من چنده؟؟؟؟؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
آقا یه سوال. من دوتا اکانت دارم روی دستگاه. اکانت A و اکانت B. من میخوام پلاس رو روی اکانت B فعال کنم و روی اکانت اصلیم یعنی A استفادش کنم. میشه این کارو کرد؟
یه سوال دیگه هم دارم. اگه سوال بالا جوابش بله هست. حالا مسئله اینه من میخوام اکانت B رو به دوستم هم بدم تا اون هم بتونه از پلاس استفاده کنه. این کار مشکلی نداره؟ یعنی ممکنه اکانت B بدم به دوستم و دیگه خودم نتونم روی اکانت A بازی کنم؟
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.
جواب اولت آره هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر