هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دوستان می خوام اکانتمو بدم یکی از رفقا از بازی های دیجیتالی که خریدم با هم استفاده کنیم (همون share)
سوالم اینه که طرف سوء استفاده خاصی نمی تونه بکنه؟! آخه آشنا نیست شناختی ازش ندارم
دوم اینکه هم زمان دو تایی می تونیم یه بازی مشخصو بازی کنیم؟!

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان می خوام اکانتمو بدم یکی از رفقا از بازی های دیجیتالی که خریدم با هم استفاده کنیم (همون share)
سوالم اینه که طرف سوء استفاده خاصی نمی تونه بکنه؟! آخه آشنا نیست شناختی ازش ندارم

چرا که میتونه...خیلی کارها میشه کرد با داشتن آیدی و پسورد....
اگر شناخت ندارید به هیچ عنوان این کار رو نکنید...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو بازیهایی که توی اون اکانت هستند رو افلاین نمیتونی بازی کنی حتی بازیهای افلاین رو نمیتونی افلاین بازی کنی
طرف شاید رمز و ایمیل رو عوض کنه و اکانت رو بزنه به نام خودش:-"
هردوتا تون میتونید تو توی اکانت خودت بازی میکنی اونم اکانت تورو پریماری میکنه میره توی اکانت خودش افلاینم میزنه ولی تو فقط انلاین

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
دوستان خواهشا راهنماييم كنيد جطور ميتونم دانلود بازي هايي كه تو بكراند هستن رو باز كنم?تا وصل ميشم همين طوري حجم كم ميشه;(

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
تو تاپیک مشکلات کسی جواب نداد. کسی مشکل منو داره؟ صدا تو بازی و منو قطو وصل میشه مثل اتصالی کابل / اما با هندزفری امتحان کردم نشد/ با کابل اپتیک نشد/با کابل اچ دی هم نشد. دوستان پیشنهاد دادن intializ کنم و ریست کنم ، این کارم انجام دادم و همه دانلود هامم پرید اما بازم درست نشد. به نظرتو از چی میتونه باشه8-|؟؟

SWEDEN

کاربر سایت
Dec 9, 2014
9
نام
نیما ارشادی
سلام دوستان....
من دیشب بازی Destiny رو خریدم... و درون دستگاه گذاشتم... اما میگفت باید یه آپدیت واسش دانلود کنم... اینکارو کردم و امروز آپدیتش تموم شد... اما نمیره تو بازی و این ثققخق رو میده!!
cannot start the application
ce-34224-5
حتی دیتای دانلودی بازی رو هم پاک کردم گفتم شاید مشکل از اونه تا دوبازه دانلود کنم... اما حتی بازی باز هم بالا نمیاد و همون پیغام رو میده!!! یعنی چی!! کسی هست راهنماییم کنه؟!

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلام دوستان....
من دیشب بازی Destiny رو خریدم... و درون دستگاه گذاشتم... اما میگفت باید یه آپدیت واسش دانلود کنم... اینکارو کردم و امروز آپدیتش تموم شد... اما نمیره تو بازی و این ثققخق رو میده!!
ce-34224-5
حتی دیتای دانلودی بازی رو هم پاک کردم گفتم شاید مشکل از اونه تا دوبازه دانلود کنم... اما حتی بازی باز هم بالا نمیاد و همون پیغام رو میده!!! یعنی چی!! کسی هست راهنماییم کنه؟!
کلا بازی رو از تو لایبرری پاک کن دوباره دیسکو بزار ببین چی میشه

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان....
ce-34224-5
Step 1: Back up your saved data using a USB device or PS+ online storage. Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] and try the PS4 initialization.

Step 2: Restore your saved data.
Step 3: If the error occurs again there may be an issue with the PS4's hard drive (HDD). If you have previously changed the HDD, use the other HDD. If not, please visit our Contact page to contact SCEA for additional technical support.

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
Step 1: Back up your saved data using a USB device or PS+ online storage. Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] and try the PS4 initialization.

Step 2: Restore your saved data.
Step 3: If the error occurs again there may be an issue with the PS4's hard drive (HDD). If you have previously changed the HDD, use the other HDD. If not, please visit our Contact page to contact SCEA for additional technical support.
سلام
مواظب باشید با این روش همه چیز پاک میشه. مشکل هم به هیچ وجه از HDD نیست تو سایت بانجی گفته این باگه بازیشونه تو سایتش هم روش حلشو گفته که بالا گفتم گفته بود اپدیت رو پاک کنید اگه نشد بازی رو حذف و دوباره نصب کنید.

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
خاموش شدنه دستگاه میتونه دلایله زیادی داشته باشه !
ولی خیلی موقه ها به مشکله Hard برمیگرده ... که ممکنه لزوما با Rebuild و ini حل نشه ونیاز باشه کلا یه هارد جدید بندازی
به غیر از این بد نیست ini و rebuild رو امتحان کنی برای اینکه ببینی حل میشه یا نه .
قضیه اینکه نت دخیل باشه ( میتونه باشه ) به نظرم با Wireless امتحان ببین مشکلی پیش میاد یا نه

- - -ویرایش - - -
آرمان من DNS رو گذاشتم رو اتوماتیک و یه 15 ساعت اینام آفلاین و آنلاین بازی کردم دستگاه خاموش نشد.. الان مشکلی که پیش اومده اینکه دستگاه از روی دکمه ی لمسی باز نمیشه که برم safe mode و RD یا ini کنم.. انگشتمو که میذارم روش 2 تا بیپ پشت سر هم میزنه و دستگاه روشن نمیشه.. فقط از روی دکمه ی PS controller روشن میشه.. راه حلی داره ؟

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
سلامن دوستان من بازی داریو کلاب تقریبا یک هفته میشه که گرفتم یه اپدیت 2.800 گیگابایتی تقریبا داده بودش که من نصفش رو دانلود کرده بودم دیشب گداشته بودم رو دانلود که صبح رفتم چک کردم دیدم حجم فایل اپدیت شده 6 گیگابایت تقریبا دانلود باید از اول شروع کنم اپدیت جدید امده واسه بازی ؟؟؟یا مشکل از سرور ها هستش البته اینم الان دیدم .
https://cdn0.vox-cdn.com/thumbor/hD...e/image/45497010/driveclub-japan_1024.0.0.jpg
DriveClub gets five free Japan tracks in 3.33 GB update | Polygon

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلامن دوستان من بازی داریو کلاب تقریبا یک هفته میشه که گرفتم یه اپدیت 2.800 گیگابایتی تقریبا داده بودش که من نصفش رو دانلود کرده بودم دیشب گداشته بودم رو دانلود که صبح رفتم چک کردم دیدم حجم فایل اپدیت شده 6 گیگابایت تقریبا دانلود باید از اول شروع کنم اپدیت جدید امده واسه بازی ؟؟؟یا مشکل از سرور ها هستش البته اینم الان دیدم .
https://cdn0.vox-cdn.com/thumbor/hD...e/image/45497010/driveclub-japan_1024.0.0.jpg
DriveClub gets five free Japan tracks in 3.33 GB update | Polygon
درسته اپدیت جدید اومده مسیر جدید اضافه کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر