هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

برای راه اندازی ps4 برای اولین بار همون جایی که ساعت و زبان رو تنظیم می کنیم از اول تا آخر باید چه کارهایی رو انجام بدیم؟
هر تنظیمی که میاد انجام میدی ! چیزه خاصی نیست ... یعنی سخت نیست
یه سریش که ساعته
یه سریش هم متصل کردن به نت
اصله کاری ساختنه اکانته که میتونی توی وب هم بسازی بعد log in > به هر حال یادت باشه تاریخ تولد رو جایی یادداشت کنی داشته باشی چون مهمه
به علاوه کشوری که انتخاب میکنی میشه ریجنت !
ادرس هم توی google map بزن میاره
همین D:
keep calm
n
play your game

سلام
مواظب باشید با این روش همه چیز پاک میشه. مشکل هم به هیچ وجه از HDD نیست تو سایت بانجی گفته این باگه بازیشونه تو سایتش هم روش حلشو گفته که بالا گفتم گفته بود اپدیت رو پاک کنید اگه نشد بازی رو حذف و دوباره نصب کنید.
مشکل به هیچ وجه از HDD نیست!
خب یعنی اینکه سایت سونی هم اشتباه نوشته؟!!!:|

CE-34224-5 System internal error

شما یک کلمه از این متن رو خوندید اصلا؟!!

Step 1: Back up your saved data using a USB device or PS+ online storage. Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] and try the PS4 initialization.

Step 2: Restore your saved data.
Step 3: If the error occurs again there may be an issue with the PS4's hard drive (HDD). If you have previously changed the HDD, use the other HDD. If not, please visit our Contact page to contact SCEA for additional technical support.

3 تا از مراحل رو بنده گفتم.دونه دونه باید رفت نه همش رو با هم!!!!
گزینه 2 میشه همون پاک کردن DATA بازی و نصب دوباره....
بدونه اطلاع پست بقیه رو خراب نکن
/:)

آخرین ویرایش:
مشکل به هیچ وجه از HDD نیست!
خب یعنی اینکه سایت سونی هم اشتباه نوشته؟!!!:|

CE-34224-5 System internal error

شما یک کلمه از این متن رو خوندید اصلا؟!!

Step 1: Back up your saved data using a USB device or PS+ online storage. Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] and try the PS4 initialization.

Step 2: Restore your saved data.
Step 3: If the error occurs again there may be an issue with the PS4's hard drive (HDD). If you have previously changed the HDD, use the other HDD. If not, please visit our Contact page to contact SCEA for additional technical support.

3 تا از مراحل رو بنده گفتم.دونه دونه باید رفت نه همش رو با هم!!!!
گزینه 2 میشه همون پاک کردن DATA بازی و نصب دوباره....
بدونه اطلاع پست بقیه رو خراب نکن
/:)
عزیز والا منم از خودم نگفتم بانجی گفته در ضمن گزینه یک کل کنسولو پاک میکنه که درد سر بک اپ و برگردوندن بک اپ سیو ودانلود دوباره بازی ها دانلود شده داره در صورتی که لازم نیست من خودم این مشکلو داشتم حالا قضاوته اینکه کی میدونست جواب داد و کی نمیدونست با خودتون اما پستتون رو خراب که نکردم کامل هم کردم.باز هم اگه من حرفی زدم که ناراحت شدید ببخش قصدی نداشتم چون ناراحت کردن کسی به هیچی نمیارزه....

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من ریجن دستگام 3 ه اکانتم آمریکا امروز ان بی ای 2015 ریجن 2 گرفتم چجوری از دی ال سیش استفاده کنم کامل بگید مرسی:d
سلام .
يه اكانت ريجن ٢ بساز تا بتونى از dlc ش استفاده كنى (واسه dlc بايد ريجن اكانت با ريجن بازى يكى باشه)

سلام
میشه دسته های اکس باکس یا دسته های متفرقه که تو بازاره به پلی ۴ وصل کرد؟بعداز ۱ ماه هنوز به بازی کردن فیفا با این دسته ها عادت نکردم
دسته های ۳۶۰ واسه فیفا عالی بودن

rebuild کردن چیزی رو از کنسول پاک نمی کنه که ؟!
نه هیچ چیزی رو پاک نمیکنه .
صرفا database که OS روش اجرا میشه رو بازسازی میکنه به جهته برطرفه مشکلات
اگر کمک نکرد مجبوری بازی رو پاک کنی و دوباره اپدیت اخری رو بنصبی ..

هرکشور اروبا 2ه دیگه؟
یعنی اونی که جدید میسازمو primary کنم؟
Yes
و
Yes !

سلام
میشه دسته های اکس باکس یا دسته های متفرقه که تو بازاره به پلی ۴ وصل کرد؟بعداز ۱ ماه هنوز به بازی کردن فیفا با این دسته ها عادت نکردم
دسته های ۳۶۰ واسه فیفا عالی بودن
فعلا که نمیشه ....

دوستان من دیشب که خواستم کنسول رو خاموش کنم یکم خاموش شدنش طول کشید و اخرش هم دوتا بوق زد تلویزیون تصویر رفت ولی چراغ سفیدش یه دقیقه ی روشن بود و خاموش شد
قدیما هیچ وقت دوتا بوق نمیزد و تا تصویر تلویزیون میرفت کنسول هم خاموش میشد
مشکلی نداره ؟ طبیعی هست ؟
یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه من اکانت یکساله پلاس بخرم و بازی های فری ماهانه رو دانلود کنم همون 45 روز رو میتونم بازی کنم یا تا هر وقت اکانتم پلاس باشه میشه بازی کرد ؟ یعنی مثلا بازی ژانویه رو میشه تا ژانویه سال بعد بازی کرد ؟

دوستان من دیشب که خواستم کنسول رو خاموش کنم یکم خاموش شدنش طول کشید و اخرش هم دوتا بوق زد تلویزیون تصویر رفت ولی چراغ سفیدش یه دقیقه ی روشن بود و خاموش شد
قدیما هیچ وقت دوتا بوق نمیزد و تا تصویر تلویزیون میرفت کنسول هم خاموش میشد
مشکلی نداره ؟ طبیعی هست ؟
یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه من اکانت یکساله پلاس بخرم و بازی های فری ماهانه رو دانلود کنم همون 45 روز رو میتونم بازی کنم یا تا هر وقت اکانتم پلاس باشه میشه بازی کرد ؟ یعنی مثلا بازی ژانویه رو میشه تا ژانویه سال بعد بازی کرد ؟
فکر میکنم اگه برنامه ای باز مونده باشه و خاموش کنید بوق بزنه
اگه پلاس یک ساله بخرید بازی های پلاس تا اخرین روزی که پلاس دارید قابله بازیه و بعد که تموم شد اگه بازم بخرید باز هم قابل بازیه!!

سلام
یه سوال میگم حجم هارد کنسول رو قبلا برا من 407 گیگ زده بود اما امروز تصادفی چک کردم زده 399.9 گیگ جریان چیه ؟؟
البته منظور حجم کلیه ها نه free space

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or