هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
بقیه دوستان هیچ راهی ندارن بشه این kill رو دوباره زنده کرد :d
تازه تازه داشت بازی به جاهای خوبش میرسید:|

با اکانت های فری ؛ نهایتا میتونی 42 روز داشته باشی بازی های استور رو .
کیلزون ت که دیگه گذشت ولی از ماه های بعد ؛ آخرین روز ماه ( مثلا 30 ژانویه ) یه اکانت جدید بساز و بازی رایگان رو توش add کن تا 14 روز دیگه بتونی داشته باشیش .

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
از طریقه سایت نشد ؟ باید بشه ها ! چون من قبلا که 3 داشتم و فروختم از طریقه وب کلا de-active کردم اکانتم رو بعدش از روی ویتا و 4 اکتیو کردم دوباره ...
چه اروری میده ؟
قسمتش رو درست میری؟
چرا به صورت کلی میشه از روی همه ی دستگاه ها deactive اما به صورت موردی مثلا فقط ps3 نمیشد و ادرس هم داده بود تو تنظیمات ps3 برو و deactive کن.حالا اگه همه رو deactive کنم واسه save & trophy هام رو ps4 مشکلی پیدا نمیشه؟؟

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان ی سوال؟
یکی از دوست هام رفته ps4 خریده و من دستگاهشو دیدم با نرم افزار بارکد خوان تست کردم دیدم زده دسامبر 2013 و فروشنده بهش گفته دستگاه جدیده و نیمه دوم 2014 هست(دستگاه ریجن 3 هستش)
بهش که گفتم اینجوریه رفت دستگاه رو پس بده و فروشنده گفت بابا 2014 هست
دلایلی که فروشنده گفت دستگاه 2014 هست اینا بود
1.آپدیت بیس دستگاه 1.74 هست
و
2.ارروری تو قسمت اررور ها نیست و اگه دستگاه ی بار هم روشن بشه و ارروری بیاد اررور ها پاک نمیشن دیگه
حالا به نظرتون نرم افزار بارکد خوان درست میگه و دستگاه 2013 هست و یا با توجه به دلایلی فروشنده آورد دستگاه 2014؟
با تشکر
اگه base دستگاه 1.74 باشه صد در صد 2014 هست منم دستگاهم فکر کنم ورژنش همین بود سه ماهه دوم بود تازه ساخت جدید cuh-11xx

majid1357

کاربر سایت
Aug 7, 2010
5
سلام من اکانت پلاسم انگلیس هست الان میخوام با اکانت امریکا که ساختم وصل بشم ولی وقتی اکانت قبلی رو sign out میکنم از توی setting ومیخوام با اکانت امریکا که ساختم sign in بشم پیغام میده can not sign in using another players sign in idممنون میشم راهنمایی کنید چطوری اکانتمو عوض کنم به امریکا که اکانت اصلی روی ps4 امریکا بشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان, امروز دستگاه رو روشن کردم بعد 10 دقیقه خود به خود خاموش شد و نه از دکمه ی ps روشن شد نه از لمسی.. از برق کشیدمش بعد 2 دقیقه زدم به برق و دستگاه روشن شد.. رفت تو safe mode و لود کرد و بالا اومد.. ( محافظ برق هم دارم.. ) دوباره بعد از 3 - 4 ساعت وسط بازی دستینی یدفه دستگاه یه صدای عجیبی در آورد ( مثل تو کامپوتر وقتی blue screen error رو میده سیستم یه صدای عجیبی در میاره 2 - 3 ثانیه بعد restart میشه..) تو بازی دستینی صفحه هنگ کرد و دستگاه دوباری خاموش شد..:( فعلا بازش نکردم اومدم اینجا دنبال راه چاره.. راهنمایی دقیق کنید خیلی ممنون میشم...
خاموش شدنه دستگاه میتونه دلایله زیادی داشته باشه !
ولی خیلی موقه ها به مشکله Hard برمیگرده ... که ممکنه لزوما با Rebuild و ini حل نشه ونیاز باشه کلا یه هارد جدید بندازی
به غیر از این بد نیست ini و rebuild رو امتحان کنی برای اینکه ببینی حل میشه یا نه .
قضیه اینکه نت دخیل باشه ( میتونه باشه ) به نظرم با Wireless امتحان ببین مشکلی پیش میاد یا نه

- - -ویرایش - - -

سلام من اکانت پلاسم انگلیس هست الان میخوام با اکانت امریکا که ساختم وصل بشم ولی وقتی اکانت قبلی رو sign out میکنم از توی setting ومیخوام با اکانت امریکا که ساختم sign in بشم پیغام میده can not sign in using another players sign in idممنون میشم راهنمایی کنید چطوری اکانتمو عوض کنم به امریکا که اکانت اصلی روی ps4 امریکا بشه
توی تاپیکه دیگه که پرسیدی جواب دادم !

بقیه دوستان هیچ راهی ندارن بشه این kill رو دوباره زنده کرد :d
تازه تازه داشت بازی به جاهای خوبش میرسید:|
نمیشه . نهایتا همو 40 روز این طورا میتونی به بازی دسترسی داشته باشی

چرا به صورت کلی میشه از روی همه ی دستگاه ها deactive اما به صورت موردی مثلا فقط ps3 نمیشد و ادرس هم داده بود تو تنظیمات ps3 برو و deactive کن.حالا اگه همه رو deactive کنم واسه save & trophy هام رو ps4 مشکلی پیدا نمیشه؟؟

- - -ویرایش - - -

اگه base دستگاه 1.74 باشه صد در صد 2014 هست منم دستگاهم فکر کنم ورژنش همین بود سه ماهه دوم بود تازه ساخت جدید cuh-11xx
اره درسته . به صورت کلی میشه فقط Deactive اش کرد
نه مشکلی پیش نمیاد .
بعد از de-active برو ازخوده 4 و دگیر device هات ( اگر داری ) از setting بخشه psn دوباره active کن.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi

- - -ویرایش - - -

در مورد اررور ها نظری ندارید؟؟؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
بازی ها رو میتونی هم زمان استفاده کنی ، ولی به شرطی که اون رفیقت اکانتشو روی دستگاش اکتیو کنه ، ولی تو هم باید روی اکانت خودت بازیشو کنی ،
البته شما برای بازی کردن باید روی اکانتی که بازی رو خریدی بازی کنی باید هر 20 دقیقه آنلاین باشه تا لایسنس بازی جک بشه ، البته یه روش هست که بتونی بازی ها رو همزمان انجام بدی و این لازم نباشه هر 20 دقیقه آنلاین باشی

ممنون

چه روشی ؟

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1.بعد از اتمام بازی میخوایم خاموش کنیم سی دی تو دسنگاه بمونه یا در بیاریم؟
2.افقی بهتره یا عمودی؟
3.فن اضافه که نمیخواد؟
4.من ریجن دستگام 3 ولی اکانت ام آمریکا ساختم الان بخوایم آنلاین بازی کنم بازی ریجن چند باید باشه یا ربطی نداره؟واسه دی ال سی چی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1.بعد از اتمام بازی میخوایم خاموش کنیم سی دی تو دسنگاه بمونه یا در بیاریم؟
2.افقی بهتره یا عمودی؟
3.فن اضافه که نمیخواد؟
4.من ریجن دستگام 3 ولی اکانت ام آمریکا ساختم الان بخوایم آنلاین بازی کنم بازی ریجن چند باید باشه یا ربطی نداره؟واسه دی ال سی چی؟
سلام :)
1. فرقی نداره و مشکلی هم نداره
2. فرقی نداره و مشکلی هم نداره !!! البته ایستاده میخوای بزاری حتما و 100% باید از پایه استفاده کنی مگرنه جلوی vent ها گرفته میشه
3. nope
4. ربطی نداره ... برای dlc هم ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه تا نصب بشه اگر نمیخوای اکانت اضافه بشه ( میشه هم ریجنه بازی اکانت ساخت و با Primary کردن روی اکانت دیگه هم از dlc ها استفاده کرد.)

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
این مونو هدست من تو پارتی چرا کار نمیکنه؟ به شارژ کنترلر بستگی داره؟
سلام...
ربطی به شارژر نداره...شما چه با هدست گلد وصل کنید چه با هدست سیم دار هم میتئنید صدارو داخل پارتی داشته باشید هم داخل بازی...میتونید تنظیمش کنید....

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
سلام...
ربطی به شارژر نداره...شما چه با هدست گلد وصل کنید چه با هدست سیم دار هم میتئنید صدارو داخل پارتی داشته باشید هم داخل بازی...میتونید تنظیمش کنید....

تو پارتی اگه بخوام خودم ویس بدم صدای بقیه رو نمیشنوم اگه بخوام بشنوم صدای کسیو که هدست خودم کار نمیکنه...
خلاصه ش اینه که نه صدا میاد نه میره به طور همزمان...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر