هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
خب وقتی شما آکانتت ریجن 1 هست باید DLC ریجن 1 باشه...شما که نمیتونی DLC ریجن 2 رو روی آکانت ریجن 1 Active کنی...

منظورش این بود dlc رو با یه اکانت ریجن 2 دانلود کنه و بره با همون اکانت اصلیش که ریجن یکه بازی کنه!
به گمونم میشه

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
منظورش این بود dlc رو با یه اکانت ریجن 2 دانلود کنه و بره با همون اکانت اصلیش که ریجن یکه بازی کنه!
به گمونم میشه

خیر نمیشه...ریجن ها باید همخانی داشته باشن....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من به دوستانی که تازه کنسول گرفتن پیشنهاد میکنم حتما از این محافظ ژله ای یا هرچی رو انالوگ ds4 بزنید تا مثل مال من داغون نشه:d کار کردن سخت شده!
zr0b85anfciu.jpg
تو که اینقد خرج میکردی خب 2 تومنم میدادی یه جفت محافظ انالوگ میبستی روش البته هنوزم دیر نشده :d

- - -ویرایش - - -

دوستان بتل تو استور 70 درصد تخفیف خورده بود و خریدمش... یه فایل 6 گیگی واسم اومد که دانلودش کردم و مرحله باکو برام باز شد. آخر اون مرحله میگه برو بقیش رو دانلود کن ولی بقیه ای نداره! فقط یه آپدیت 3 گیگی داره. باید آپدیتو بگیرم تا بقیه ش رو بتونم دانلود کنم؟؟! جریانش چیه

ضمن اینکه منوش با اون بتلی که قبلا به صورت فیزیکی بازی می کردم خیلی فرق داره!

- - -ویرایش - - -

دقیقا منم مشکل شمارو دارم. تو قسمت دانلود ها چیزی نیست!
برو روی بازی دکمه option بزن نوشته چند گیگ دیگه مونده این دانلودش توی بکگرانده

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
در مورد بخش آنلاین بازی های ps4 ممکنه مثلا تو یه بازی هیچ آدمی نباشه.
از کجا میشه فهمید که بیشترین بازی هایی که آنلاین بازی شده کدوم ها هستند و اینکه بازی مورد نظر چقدر آنلاین بازی می کنن؟

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
از کجا میشه فهمید که بیشترین بازی هایی که آنلاین بازی شده کدوم ها هستند و اینکه بازی مورد نظر چقدر آنلاین بازی می کنن؟

داخل همه بازی ها خوشبختانه تا دلت بخاد پلیر هست هم ایرانی هم خارجی....
اینقد هست که شما هر ساعت از شانهروز هم برید میتونید با بقیه بازی کنید...

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد

اکثر بازی هایی که تازه به بازار اومدن و محبوب هستند، سرور هاشون شلوغ میشه. مثل: Destiny ، BF4 ، FIFA 15 و ...

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
http://www.psdevwiki.com/ps4/CUH-1106A
ریجن 3 هست
برا من که طبق همین سایت تولید سپتامبر 2014 باید باشه ، فریمور 1.76 روش نصب بود قبل اپدیت به 2.03 که اونم همون سپتامبر عرضه شد . این 1106 هم تولید 3 ماهه سوم و چهارم باید باشه
من ژاپن دارم 1100 ، با وی فای کلا کار میکنم از اولش که خریدم ، مشکلی نداره و بنظرم از وای تبلتم بهتره :d
برا انلاین فقط تست نکردم چون پینگش داغونه و گرنه برا وصل شدن به استور و دانلود اپدیت بازیا مورد نداشته ، همه چیو اتومات زدم خودش کانکشن ساخت

ببخشید این سریال مال کدام کشور هست ؟ CUH-1106A B01
در ضمن زمان تولیدش کی هست ؟
و اینکه چون 11 هست یعنی از اون مدلهاست که WIFI تقویت شده ؟

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
ببخشید این سریال مال کدام کشور هست ؟ CUH-1106A B01
در ضمن زمان تولیدش کی هست ؟
و اینکه چون 11 هست یعنی از اون مدلهاست که WIFI تقویت شده ؟

باید مربوط به آسیا یا ژاپن باشه.دقیق نمیدونم....شما با ساپورت سونی صحبت کنید بهتون میگه کاملا

بزارید برای همیشه این بحث ریجن ها رو تموم کنیم....
ریجن ها هییییییییییییچ تفاوتی با هم ندارند.فقط ریجن 3 ( آسیا ) و ریجن 2 ژاپن جای O و X بر عکسه...همین....
برای خرید از استور هم شما موقع باز کردن آکانت ریجن رو انتخاب میتونید بکنید...

Last edited by a moderator:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
سلام دوستان باز من با مشكلام اومدم
من ٢ دسته براي ps4 دارم كه فقط با يكيش بازي ميكنم امروز بعد ٣-٤ ماه رفتم سراغ دسته دومى روشنش كردم ولي دايره كار نميكرد بعد وقتي دستگاه خاموش بود همش دكمه psش كار ميكرد و هي دستگاه روشن ميشد كه مجبور شدم بعد خاموشي پريز برقو بكشم تا روشن نشه
مشكلش دقيقا چيه ؟ درست ميشه ؟ خودم ميتونم درستش كنم يا بدم بيرون ؟

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان باز من با مشكلام اومدم
من ٢ دسته براي ps4 دارم كه فقط با يكيش بازي ميكنم امروز بعد ٣-٤ ماه رفتم سراغ دسته دومى روشنش كردم ولي دايره كار نميكرد بعد وقتي دستگاه خاموش بود همش دكمه psش كار ميكرد و هي دستگاه روشن ميشد كه مجبور شدم بعد خاموشي پريز برقو بكشم تا روشن نشه
مشكلش دقيقا چيه ؟ درست ميشه ؟ خودم ميتونم درستش كنم يا بدم بيرون ؟

شما سوالتون رو در تاپیک خرابیهای پلی 4 مطرح کنید بهتره...

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
بزارید برای همیشه این بحث ریجن ها رو تموم کنیم....
ریجن ها هییییییییییییچ تفاوتی با هم ندارند.فقط ریجن 3 ( آسیا ) و ریجن 2 ژاپن جای O و X بر عکسه...همین....
برای خرید از استور هم شما موقع باز کردن آکانت ریجن رو انتخاب میتونید بکنید...

دوستان من و بقیه هم میدونیم دیگه با این همه توضیحی که شما و دوستان زحمت کشیدید دادید ریجن ها فرقی نمیکنند...
ولی اون فروشنده های با انصاف هستند که با این ابزار که دستشونه دارند سر قیمت ها بازی میکنند.
برای همینه که ما هم باید دست پر بریم به سراغشون..
حالا از شما دوستان سوالی دارم که سری CUH-1115A از کدام دو رقمش میشه فهمید که مال کجاست و تاریخ تولیدش مال کی هست ؟

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
اکانت من ریجن یک میخواستم دی السی بتلفیلد بگیرم ولی بازیم ریجن2 اگ رو ریجن 2 دی السیشو بگیرم ت اکانت اصلیم دی السیش قابل بازی؟
بله قابل بازیه خیالت راحت کار هر روزمه!!

دوستان من و بقیه هم میدونیم دیگه با این همه توضیحی که شما و دوستان زحمت کشیدید دادید ریجن ها فرقی نمیکنند...
ولی اون فروشنده های با انصاف هستند که با این ابزار که دستشونه دارند سر قیمت ها بازی میکنند.
برای همینه که ما هم باید دست پر بریم به سراغشون..
حالا از شما دوستان سوالی دارم که سری CUH-1115A از کدام دو رقمش میشه فهمید که مال کجاست و تاریخ تولیدش مال کی هست ؟
تاریخ تولید که فقط روی دستگاه زده از ۱۱۱۵ که نوشته ۱۱مربوط به سری ساخت که این دومیه اولی ۱۰ بود ۱۵ هم رجین رو نشون میده عدد همه رجینها هم تو این سایت هست
http://www.psdevwiki.com/ps4/SKU_Regioning

Last edited by a moderator:

Ghost2000

کاربر سایت
Jan 1, 2015
51
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول حتما خوانده شود]

تو بازي cod day zero edition يك كد ديجيتال هم هست اين براي آپديتشه يا لوازمه اضافي رو مياره؟

چقدر حجمش ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

كد رو وارد كردم دو تا گزينه اومد
يكيش آرسنال بود حجمش ١.٥مگابايت
دوميش زيرو بود حجم ننوشته بود.
خوب اولي رو زدم دانلود شد.
ولي دومي غير فعاله!

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر