هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
آقایون از امروز صبح تا حالا هر چی تست اینترنت کانکشن میزنم تا ب قسمت psn میرسه این اخطار رو میده.
Cannot conect to psn within time limit.
به نظر شما مشکل کجاست؟از اینترنته؟یا کلا psn قطه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
آقایون از امروز صبح تا حالا هر چی تست اینترنت کانکشن میزنم تا ب قسمت psn میرسه این اخطار رو میده.
psn قطعه

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
سلام
به ماکروسافت و سونی حمله سایبری شده

Navid TGO

کاربر سایت
Sep 23, 2013
5
سلام . یک سوال داشتم که آیا میشه با اکانت EA ای که هم روی فیفا 15 ایکس باکس 360 لاگ این هست و هم روی PS4 همزمان بازی کرد ؟ ( اکانتم رو یکی که 360 داره میخواد و میخواستم ببینم اگه همزمان بریم تو بازی مشکل پیش میاد یا نه :d )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام . یک سوال داشتم که آیا میشه با اکانت EA ای که هم روی فیفا 15 ایکس باکس 360 لاگ این هست و هم روی PS4 همزمان بازی کرد ؟ ( اکانتم رو یکی که 360 داره میخواد و میخواستم ببینم اگه همزمان بریم تو بازی مشکل پیش میاد یا نه :d )
ميشه استفاده كرد ولي با يه اكانت با هم نميتونيد انلاين شيد

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
به پی اس ان وصل شدم بعد که رفتم جی تی ای ارور داد گفت یبار دیگه ساین این کن
حالا هرچی پسوورد میزنم ارور NW_31194_8 the connection to the server has been lost میده چیکار کنم؟
هر روز یه مشکل .....

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
به پی اس ان وصل شدم بعد که رفتم جی تی ای ارور داد گفت یبار دیگه ساین این کن
حالا هرچی پسوورد میزنم ارور NW_31194_8 the connection to the server has been lost میده چیکار کنم؟
هر روز یه مشکل .....

صبر کن
من همون پنج شنبه هم تونستم به psn وصل شم ولی توی سینک کردن تروفی هام مونده بود و به جون کندن آپدیت کرد اکانتم رو چه برسه به آنلاین بازی کردن

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوستان دیشب بی بی سی اعلام کرد یه گروه هکری پی اس فور رو هک کرد و شبکه های معتبر نیز این خبر رو تایید کردن نظر شما در این باره چیه؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوستان دیشب بی بی سی اعلام کرد یه گروه هکری پی اس فور رو هک کرد و شبکه های معتبر نیز این خبر رو تایید کردن نظر شما در این باره چیه؟
شاید منظورشون همین اختلال psn بود.معمولا افراد غیر گیمر (اخبار) زیادی چرند میگن.
از همین شبکه ی you and i خودمون در مورد بازی ها در برنامه ی تکشو انقدر چرندیات شنیدم.این رو فقط من گیمر میدونستم که اون مجری داره چرند میگه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من تو تست کانکشن تو psn sign in میشه ولی به نت تایپ میرسه نت تایپ 2 مینویسه و اون پایین میزنه:
ps4 router might not support ip packet fragmentation and some network features of the ps4 might be restricted
قبلا هم نت تایپم 2 بود ولی این ارورو نداشتم.الان میتونه مشکل از همین psn باشه یا مودم مشکل پیدا کرده؟اخه یروز قبل خرابی psn راحت داشتم بازی میکردم!

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
491
دوستان با سلام کنسول من بدون هیچ مشکلی بازی های فیزیکی رو بالا میاره من دیروز 6 ساعت فار کرای 4 بازی کردم:d

اما بازی دیجیتالی مثل lords of fallen که از psn خریدم هر یک ساعت یا نیم ساعت یک بار ارور میده و از تو بازی بیرون میاد البته بعضی وقتا

خواستم ببینم طوری نی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر