هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام میخواستم بدونم که چه سرعت اینترنتی برای آنلاین بازی کردن با ps4مناسبه وآیا حتما باید حجم نامحدود باشه؟لطفا جواب بدین.
مرسی

سرعت هر چقدر بیشتر بهتر. :d من خودم با سرعت 30kb/s و پینگ 150-90 بازی میکنم و مشکلی ندارم. اینترنت نامحدود باشه بهتره، چون الکی از حجمتون کم میشه.

دوستان من میخوام از روش شیرینگ کردن بازی بخرم.

ولی اون کسی که چنین امکانی داره میده، بازی‌هاش مال منطقه آمریکا هستش و این در حالیه هست که کنسول من ریجنش 3 یا همون ژاپن هستش.

الان من نمیتونم بازی‌های اون طرف را با روش شیرینگ بخرم؟

سرعت هر چقدر بیشتر بهتر. :d من خودم با سرعت 30kb/s و پینگ 150-90 بازی میکنم و مشکلی ندارم. اینترنت نامحدود باشه بهتره، چون الکی از حجمتون کم میشه.

آخه نامحدود خیلی گرونه وبه صرفه هم نیست ازاون طرف عادی نمیشه بازی های ps4رودانلود کرد.

دوستان من میخوام از روش شیرینگ کردن بازی بخرم.

ولی اون کسی که چنین امکانی داره میده، بازی‌هاش مال منطقه آمریکا هستش و این در حالیه هست که کنسول من ریجنش 3 یا همون ژاپن هستش.

الان من نمیتونم بازی‌های اون طرف را با روش شیرینگ بخرم؟
چرا میتونی کاری به ریجن کنسول نداره

- - -ویرایش - - -

آخه نامحدود خیلی گرونه وبه صرفه هم نیست ازاون طرف عادی نمیشه بازی های ps4رودانلود کرد.
دوستمون منظورش اینه نامحدود باشه بهتره دیگه نگران ترافیک اینا نیستی ولی من یا خیلیای دیگه نتمون حجمیه

چرا میتونی کاری به ریجن کنسول نداره

- - -ویرایش - - -

دوستمون منظورش اینه نامحدود باشه بهتره دیگه نگران ترافیک اینا نیستی ولی من یا خیلیای دیگه نتمون حجمیه

بعدببخشید شما بازی هاتونو چطوری دانلود میکنین؟

راستشو بخوای من با سرعت 30، از اونایی که سرعتشون بالای 200 هست بیشتر دانلود و بازی میکنم. :d
انلاین اینا هم میزنی؟چه بازیهایی:d
من 30 داشتم ولی سخت بود عوضش کردم توی التیمیت تیم که وقتی تیم حریف رو میدیدم بعدش سریع مینداخت بیرون:d

انلاین اینا هم میزنی؟چه بازیهایی:d
من 30 داشتم ولی سخت بود عوضش کردم توی التیمیت تیم که وقتی تیم حریف رو میدیدم بعدش سریع مینداخت بیرون:d

BF4 - TLOU - DClub - Fifa 14- Destiny و ... :d

بعد از اینکه به سرور وصل بشه و بازی شروع بشه دیگه سرعت زیاد مهم نیست. مهم پینگ هست که خدا رو شکر پینگ مکس نت تو تبریز عالیه. نوسان داره ولی بین 90 تا 150 هست که اکثر isp ها پینگشون به زیر 200 هم نمیرسه. :d

BF4 - TLOU - DClub - Fifa 14- Destiny و ... :d

بعد از اینکه به سرور وصل بشه و بازی شروع بشه دیگه سرعت زیاد مهم نیست. مهم پینگ هست که خدا رو شکر پینگ مکس نت تو تبریز عالیه. نوسان داره ولی بین 90 تا 150 هست که اکثر isp ها پینگشون به زیر 200 هم نمیرسه. :d
من اون زمان از اون isp پینگم 99 بود توی بازی همیش سبز بود ولی توی التیمیت مینداخت بیرون (التیمیت سرعت میخواد )منم عوضش کردم:d
ولی فک کنم دانلود کردن بازیهات خیلی طول بکشه:-/

داداش مصطفی خیلی ممنون از راهنماییت. فقط یه مقدار گیج شدم چون اون داداش که میخواد دیتای بازی‌ها را بفروشه دقیقا این متن را نوشته:

دیتای تمام بازی ها فقط با بازیهای خریداری شده از ریجن یک(آمریکا) سازگاری دارند

در حقیقت من هنوز بازی ها را به روش شیرینگ نخریدم و فعلا میخوام دیتاشونو بخرم ( چون سرعت دانلودم پایین هست). ولی چون کنسولم ریجنش 3 هست، به خاطر همین اون جمله پر رنگی که نوشتم مقداری گیجم کرده.

من اون زمان از اون isp پینگم 99 بود توی بازی همیش سبز بود ولی توی التیمیت مینداخت بیرون (التیمیت سرعت میخواد )منم عوضش کردم:d
ولی فک کنم دانلود کردن بازیهات خیلی طول بکشه:-/

1GB حدود 12 ساعت طول میکشه. :d ( الان ناظمان زحمتکش میان میگن چت روم شده تاپیک :d )

- - -ویرایش - - -

بعدببخشید شما بازی هاتونو چطوری دانلود میکنین؟

میتونید از دانلود شبانه استفاده کنید. یا اگه بتونید از دوستاتون دیتای بازی ها و آپدیت ها رو بگیرید و با برنامه PSXDownloadHelper به کنسول منتقل کنید.

داداش مصطفی خیلی ممنون از راهنماییت. فقط یه مقدار گیج شدم چون اون داداش که میخواد دیتای بازی‌ها را بفروشه دقیقا این متن را نوشته:

در حقیقت من هنوز بازی ها را به روش شیرینگ نخریدم و فعلا میخوام دیتاشونو بخرم ( چون سرعت دانلودم پایین هست). ولی چون کنسولم ریجنش 3 هست، به خاطر همین اون جمله پر رنگی که نوشتم مقداری گیجم کرده.
باید اون اکانت که بازیهارو ازش میخوای دانلود کنی ریجن 1 باشه نه کنسولت

اون ریجنی که گفتن مربوط به ریجن بازی هست. اگه اکانت شما ریجن 1 باشه و بازی رو دیجیتالی بخرید، ریجن بازی میشه 1 و باید دیتای ریجن 1 بازی رو بخرید.

ریجن کنسول در بازی آنلاین و هر چیز دیگه ای بی تاثیره. مهم ریجن اکانت و بازی هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or