هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

*
کسی میدونه چطور میشه از یوتوب ps4 استفاده کرد ؟

میشه چی پی ان رو با ps4 شیر کرد ؟؟

ثواب داره میدونید بگید :d
آره میشه با شیر کردن وی پی ا.ن از یوتیوب استفاده کرد ولی با سرعت افتضاح اینترنت ایران چیزی جز اعصاب خوردی برات نداره. من یه بار اینکارو کردم به غلط کردن افتادم.

سلام چجوری می تونم توی پی اس 4 یک پروفایل رو پاک کنم

با سلام اول برو داخل setting کنسول بعد برو داخل users بعد برود داخل delete user بعد هر کدومشو خواستی پاک کنی انتخابش کن و پاکش کن[h=3]r[/h][h=3][/h]

- - -ویرایش - - -

آقا من چیکار کنیم که آپدیت اتوماتیک غیر فعال بشه؟
مثلا وقتی به PSN وصلم، آپدیت بازی رو خود به خود دانلود نکنه یا آپدیت فریمور

اول دو نکته بگم همیشه باید
اخرین آپدیت فریمور روی کنسولت باشه تا بتتونی تو psn وصل بشی دومین نکته اینه که بازی های انلاین مثل destiny رو باید اپدیت کنی تا اجرا بشن ولی بازی های دیگه اگه به اینترنت وصل باشی اپدیت میخواد ولی بدون اپدیت کردن هم میتونی بازی کنی
حالا این که من میگم بهت کمک میکنه
دوست عزیز اول برو داخل setting کنسولت بعد برو داخل system بعد یه گزینه داره به نام [h=1]Automatic Downloads and Uploads اونو غیر فعال کن[/h]

با سلام اول برو داخل setting کنسول بعد برو داخل users بعد برود داخل delete user بعد هر کدومشو خواستی پاک کنی انتخابش کن و پاکش کن[h=3]r[/h][h=3][/h]

- - -ویرایش - - -

اول دو نکته بگم همیشه باید
اخرین آپدیت فریمور روی کنسولت باشه تا بتتونی تو psn وصل بشی دومین نکته اینه که بازی های انلاین مثل destiny رو باید اپدیت کنی تا اجرا بشن ولی بازی های دیگه اگه به اینترنت وصل باشی اپدیت میخواد ولی بدون اپدیت کردن هم میتونی بازی کنی
حالا این که من میگم بهت کمک میکنه
دوست عزیز اول برو داخل setting کنسولت بعد برو داخل system بعد یه گزینه داره به نام [h=1]Automatic Downloads and Uploads اونو غیر فعال کن[/h]

اینو غیر فعال کردم
اما دیروز داشتم tlou بازی میکردم، دیدی داره آپدیت بازی رو میگیره واس خودش

اینو غیر فعال کردم
اگه انلاین بازی میکردی که باید اپدیت بگیره اما اگه میخوای افلاین بازی کنی اینترنتو قطع کن تا خود به خود اپدیت نکنه

اینو غیر فعال کردم
پاز کن خیلی راحت :)
هر دفعه روشن کنی دستگاه رو خودش چک میکنه اد میکنه توی download list > پازش کنی دیگه اذیت نمیکنه.

دوستان عزیز یه سوال الان من witcher 3 را pre order کردم بعد که دانلود کردم اگه مشکلی براش پیش بیاد یا بازی پاک بشه باز هم میتونم از psn دانلودش کنم یا نه باید دوباره پول بدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or