هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام دوستان
یکی از اشنایان رفته ایتالیا بهش گفتم برام باندل بیاره از همون جا .. قاعدتا کنسول های اون جا باید رجیون دو باشن.
الان من چند تا سئوال واسم پیش اومده .
اول این که چون کنسول رو از اون جا میگیرم ممکنه مشکلی تو ایران برام پیش بیاد ؟ از لحاظ اجرای بازی و ... یعنی ممکنه زبان بازی ایتالیایی صرف باشه یا مشکلات مربوط به ناحیه پیش بیاد و ...؟
دوم هم این که باید بهش بگم ابدیت کنن کنسولو ؟ یعنی بهش بگم که به فروشنده بگه ابدیت کنه کنسولو اون جا ؟
سریعا دوستان جواب بدید .. سپاس گذارم

به نظر من بهترین کار اینه که از فامیلت بخوای تا این سوالات رو از همون نمایندگیه سونی که میخواد ازش خرید کنه بپرسه
در مورد آپدیت هم اینکه خودت آپ کنی یا اونا فرقی نداره اما اگه اونجا آپدیت میکنن واسه تست دستگاه بهتره بگی که اینکارو برات انجام بدن

سلام دوستان
یکی از اشنایان رفته ایتالیا بهش گفتم برام باندل بیاره از همون جا .. قاعدتا کنسول های اون جا باید رجیون دو باشن.
الان من چند تا سئوال واسم پیش اومده .
اول این که چون کنسول رو از اون جا میگیرم ممکنه مشکلی تو ایران برام پیش بیاد ؟ از لحاظ اجرای بازی و ... یعنی ممکنه زبان بازی ایتالیایی صرف باشه یا مشکلات مربوط به ناحیه پیش بیاد و ...؟
دوم هم این که باید بهش بگم ابدیت کنن کنسولو ؟ یعنی بهش بگم که به فروشنده بگه ابدیت کنه کنسولو اون جا ؟
سریعا دوستان جواب بدید .. سپاس گذارم

چه مشکلی پیش بیاد این کنسول هایی که میبینی تو ایرانه که ساخت ایران نیستند همین کنسول ها از کشور های دیگه وارد ایران میشند درمورد زبان هم هر کنسولی با رجیون که داشته باشن زبان منو و خود ps4 انگلیسی هست که اگه نباشه هم میشه تغییر داد شاید فقط جای دکمه ضربدر و دایره عوض باشه که فرقی نمیکنه
برای فهمیدن فرق بین ریجن ها هم اینو مطالعه کن http://forum.bazicenter.com/thread85406/

در مورد اپدیت هم همینجا اپدیت کنی بهتره به شرطی که بلد باشی این هم از روش اپدیت کردن ps4 از این تایپیک استفاده کن

http://forum.bazicenter.com/thread83437/

امیدوارم موفق باشی

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

هر بار که دستگاه رو روشن میکنم یه مودم رو که با کابل لن بش وصل کردم نمیشناسه یعنی میشناسه ولی کلان قطعه همه چی باید یه بار مودم رو خاموش روشن کرد تا اوکی شه
یه مدتیه اینطوری شده
این ایراد از طرفه کنسوله یا مودم !!؟
اصلا واسه چی اینطوریه ؟؟
----------------
یه سوال دیگه هم داشتم راجب این اتو اجکت ( سونی راه حلشو گفته که چطوری درست کنیم و از این نظر مشکلی نیس )
این تو دراز مدت آسیب نمیزنه به کنسول ؟؟
آخه هر 1 ماه یه بار چند روز اینور اونور واسه من پیش میاد بعد اوکیش میکنم
مشکل از دستگاه نیست
مودم رو factory ریست کن ببین درست میشه ؟

auto eject برای همه پیش نمیاد
در کناره راه حلش هم گفته اگر دوباره پیش اومد دستگاه رو بفرستن برای گارانتیش ....
اصولا نباید اینطوری باشه ....

مشکل از دستگاه نیست
مودم رو factory ریست کن ببین درست میشه ؟

auto eject برای همه پیش نمیاد
در کناره راه حلش هم گفته اگر دوباره پیش اومد دستگاه رو بفرستن برای گارانتیش ....
اصولا نباید اینطوری باشه ....
ایران !! گارانتی !! ؟ :دی
حدود 3 مین فیشو کندم اوکی شد بعد
چه ربطی به اتو اجکت داره که درست میشه ؟؟
از اول تیر تا الان هر 1 ماه تقریبا واسم پیش اومد که با همین کار درست شد سریع

ایران !! گارانتی !! ؟ :دی
حدود 3 مین فیشو کندم اوکی شد بعد
چه ربطی به اتو اجکت داره که درست میشه ؟؟
از اول تیر تا الان هر 1 ماه تقریبا واسم پیش اومد که با همین کار درست شد سریع
متاسفانه دقیقا نمیدونم چه طور تاثیری داره توی این پروسه :(
لزوما auto eject سخت افزاری نیست. ممکنه نرم افزاری هم باشه . به همین دلیل.

من دیروز رفتم توی استور ژآپن کیلزون برای کسایی که پلاس دارن مجانی بود:| به نظرتون واقعیه؟:| نکه دانلود کنیم بعد بگه باید بخریش؟

من دیروز رفتم توی استور ژآپن کیلزون برای کسایی که پلاس دارن مجانی بود:| به نظرتون واقعیه؟:| نکه دانلود کنیم بعد بگه باید بخریش؟

نه داداش من خودم 7 گیگ از بازیو دانلود کردم دارم بازی میکنم حجمش 38 گیگه تا یه ماه مجانی هستش برای کاربران پلاس

ممنون از پاسخ دوستان،یک سئوال دیگه هم که پیش اومد راجب ابدیت کنسول،وقتی شما کنسول رو روشن میکنی،حتما برای ابدیت باید به اینترنت وصل باشی ؟نحوه دانلود ابدیت چطوری هست بعدش ؟ اکانت psn هم الزامی هست برای ابدیت کردن دستگاه ؟
===
اقایون یه سئوال دیگه هم دارم . کنسولی که قراره گرفته شه سفید رنگه ( باندل gtav ) بعد مشکل یا ضعف و کاستی نسبت به مدل مشکی نداره که ؟

ممنون از پاسخ دوستان،یک سئوال دیگه هم که پیش اومد راجب ابدیت کنسول،وقتی شما کنسول رو روشن میکنی،حتما برای ابدیت باید به اینترنت وصل باشی ؟نحوه دانلود ابدیت چطوری هست بعدش ؟ اکانت psn هم الزامی هست برای ابدیت کردن دستگاه ؟

بله برای اپدیت باید به نت وصل باشید البته میتونید با فلش هم اپدیت کنید به صورت افلاین(با پی سی دان بکنید) فکر نکنم لازم داشته باشه تا اونجایی که یادمه:D

دوستان من میخوام ps4 بخرم از طرفی یه چند روزی میخوام برم دبی بهتر نیست از اوونجا بخرم و اینکه همه ریجن ها اوونجا هست یا فقط مال خاورمیانه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or