هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mammad_Hadavi

کاربر سایت
Oct 18, 2014
12
نه نمیشه

- - -ویرایش - - -

جواب 1: این اسکین ها برای تهوبه ضرری نداره چون روی دریچه ها رو نمیپوشونه اما برای کندنش یکم به مشکل برخورد میکنید (البته اگه مدت طولانی رو کنسول بمونه). با دستمال ال سی دی راحت میشه گردو خاک رو کنسول رو پاک کرد.
جواب 2: شما هر اکانتی که ساختی رو برو تو تنظیمات و پرایمری کن همون میشه پرایمری و میتونی باهاش dlc و غیره دانلود کنی و راحت میتونی با اکانت دیگه ات بازی کنی اما برای دانلود بازی های مجانی پلاس فقط میتونی با همون اکانتی که باهاش دانلود کردی و پلاس هست بازی کنی.
جواب3: فقط میتونی تو منوی store وارد کنی و بفهمی استفاده شده یا نه و در غیر این صورت معلوم نمیشه.

خیلی ممنون دوست عزیز . مثلا اگر حدود سه چهار ماه نصب باشه روی کنسول این اسکین ها ، دردسرساز میشه جدا کردنش ؟

تو Store وارد کنم استفاده میشه خب . پس نمی شه بدون اینکه کد رو استفاده کنم ؛ فقط چک کنمش ؟

یه راهنمایی به من بکنین :d

من با بدبختی پول واسه 1 بازی جور کردم الان تو بین اینا اول با کدوم شروع کنم ؟ بخرم تموم کنم بفروشم یکی دیگه رو بگیرم

Assassins creed Unity

GTA V

WWE2k15

Farcry 4

COD رو رو لپتاپ رفتم به فارکرای همچین احساسی ندارم حتی 3 رو هم بازی نکردم ولی 3 تای دیگه خیلی واسم مهمه :(

اساسین واقعا فوق العادست !

من تو تصمیم گیری مشابه با شما گیر کرده بودم و اساسین رو انتخاب کردم چون واقعا فوق العاده است و الان راضی ام کاملا ! حدود 100 ساعت هم سرگرم می کنه آدم رو !

البته فار کرای باگ ها و افت فریم های اساسین رو نداره و گویا خیلی هم خوش ساخت تر هست .

ولی من ترجیح دادم با اساسین این نسل رو شروع کنم !

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
یه راهنمایی به من بکنین :d

من با بدبختی پول واسه 1 بازی جور کردم الان تو بین اینا اول با کدوم شروع کنم ؟ بخرم تموم کنم بفروشم یکی دیگه رو بگیرم

Assassins creed Unity

GTA V

WWE2k15

Farcry 4

COD رو رو لپتاپ رفتم به فارکرای همچین احساسی ندارم حتی 3 رو هم بازی نکردم ولی 3 تای دیگه خیلی واسم مهمه :(
اگر gta رو روی نسل قبل نرفتی به نظر من بهترین انتخابه. هم بازی بسیار خوبیه که کاملا راضی خواهی بود،و هم با توجه به گستردگی و مولتی متنوع و خوب تا مدتها میتونی سرگرم باشی تا هروقتی که پول دستت رسید عوضش کنی.
بخوای یه بازی بگیری سریع تموم کنی و عوضش کنی باید خیلی سریع دوباره به خرج بیفتی.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام من بازی های مترو و ولفشتاین تا وسط رفتم مجبور شدم بفروشم الان دوباره بخرم دستگاه داره سیوهاش و دوباره از همونجا برم ؟
یکسری میگفتن میشه ولی رجینت باید همون رجین بازی قبلی باشه من ولف رجین 3 بود و مترو رجین 2 دوباره از همونجا میتونم برم؟

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
ببخشید دوستان راهی نیست که این آپدیت بازی gta v که یک و نیم گیگه از جایی روی دیسکی چیزی تهیه کنیم؟ اگه هست چطوری انتقالش بدیم؟

saeid4012

کاربر سایت
Sep 19, 2014
23
سلام به همه
دوستان می خوام ps4 بگیرم اما قبلش یه چندتا سوال داشتم . مرسی ( هیچی رسمن نمی دونم اگه سوالام ابتدایی هست معذرت :)
۱- امکان این هست که مثلا یه بازیو بخری بعد کپی کنی روی هارد و بعد از پس دادن اون بازی و بدون دیسک اونو اجرا کنی ؟
۲- پول تعویض هر بازی به طور میانگین چقدر می شه؟ تعویض یه بازی دسته دوم با یه بازی دسته دوم دیگه ؟
مرسی بابت جواباتون

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
لطفا جواب بدید
سلام کالاف ادونس وارفیر رو دی زیروشو خریدم ریجن ال کد اشو تو اکانت ریجن یکم وارد کردم و دانلود کردم ولی اکانت اصلیم دو هستش با اون بازی میکنم راهی هست ازون اکانت شماره یک که اسلحه ها اونتویه ببرم و تو اکانت ریجن دو هم استفاده کنم؟

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام به همه
دوستان می خوام ps4 بگیرم اما قبلش یه چندتا سوال داشتم . مرسی ( هیچی رسمن نمی دونم اگه سوالام ابتدایی هست معذرت :)
۱- امکان این هست که مثلا یه بازیو بخری بعد کپی کنی روی هارد و بعد از پس دادن اون بازی و بدون دیسک اونو اجرا کنی ؟
۲- پول تعویض هر بازی به طور میانگین چقدر می شه؟ تعویض یه بازی دسته دوم با یه بازی دسته دوم دیگه ؟
مرسی بابت جواباتون

سلام دوست عزیز
1- امکان کپی بازی وجود نداره
2-کلا چه بخوای تعویض کنی چه بخوای نو بخری و بفروشی 40 تومن ضرر رو شاخه حالا بسته به تاریخ عرضه بازی این مبلغ بالا پایین میشه

- - -ویرایش - - -

سیو بازی ها کجا میره؟

سیو بازی ها موجود هست تو بخش تنظیمات اما اگه پاکشون کرده باشی نمیتونی از سیو بازی کنی.

Saeed17

کاربر سایت
Dec 27, 2010
61
دوستان من سرماه بخاطر FIFA 15 میخام کنسول PS4 بگیرم
در کنار فیفا میخام یه بازی دیگم بگیرم
تجربه بازی در کنسول حتی PS3 رو هم نداشتم
بنظرتون برای شروع اشناییم با دنیای کنسول کدوم بازی رو بگیرم؟

سوال دوم برای بازی کردن The Last of us و Heavy Rain روی کنسول PS4 دی وی دی بازی هست یا باید دانلود کرد؟اصلا اومده برای کنسول PS4??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر