هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

faridbandari

کاربر سایت
Dec 1, 2013
17
نام
فرید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان راهی هست برای انتقال سیو ها از یه اکانت به اکانت دیگه ؟ (روی یه کنسول)

با فلش فكر كنم بشه ولي تا حالا امتحان نكردم

[Settings] > [Application Saved Data Management] > [Saved Data in System Storage]

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5228/~/manage-ps4-save-game-data

save هر اکانت مربوط به همون اکانت هست و قابل انتقال نیست
موفق باشید ...
:)

ديتا بازى هاى فيزيكى با ديجيتالى فرق داره؟منظورم فقط يك بازيه ها

ظاهرا بله . قبلا دوستان امتحان کردن تایید کردن . یکی از بچه ها نسخه فیزیکی wolf رو فک کنم داشت بعد دیجیتالی خرید مجبور بود دوباره دانلود کنه ...

سلام
آقا این جوستیک دسته ps4 خیلی جنس اش بنظر از پلاستیک بازیافتی هست اون حس اطمینان رو مثل ps3 نمیده
می خواستم ببینم مشکل پوسته پوسته شدن نداره این جوستیک اش؟

و اینکه بهتره براش از این محافظ های جوستیک که تو بازار هست بگیرم یا نه ؟

و یک سوال دیگه اینکه من این دسته رو به کامپیوتر وصل کردم و رفتم در تنظیمات ویندوز و کالیبره اش کردم می خواستم ببینم تنظیمات دسته که فرقی نکرده و در اصل ویندوز خودش رو با دسته هماهنگ کرده دیگه و وقتی به ps4 وصل شه همون مثل قبل عمل میکنه درسته ؟

ممنون از پاسختون

ظاهرا با فشار بالا و ناخن زدن ممکنه مشکله پوسته پوسه شدن پیش بیاد !
اگر دوست داشتی میتونی استفاده کنی
برای من مشکلی از لانچ تا حالا که 1 سال میشه ایجاد نشده ....

درسته.

سلام
من دو تا کد استفاده نشده (روی دستنی پلمپ بود) می خوام وارد کنم ارور میده میگه قبلا استفاده شده... :(

احتمالا ریجن بازی و اکانتت متفاوت هست.

The Spirit

کاربر سایت
Jun 10, 2013
11
save هر اکانت مربوط به همون اکانت هست و قابل انتقال نیست
موفق باشید ...
:)

ظاهرا بله . قبلا دوستان امتحان کردن تایید کردن . یکی از بچه ها نسخه فیزیکی wolf رو فک کنم داشت بعد دیجیتالی خرید مجبور بود دوباره دانلود کنه ...

ظاهرا با فشار بالا و ناخن زدن ممکنه مشکله پوسته پوسه شدن پیش بیاد !
اگر دوست داشتی میتونی استفاده کنی
برای من مشکلی از لانچ تا حالا که 1 سال میشه ایجاد نشده ....

درسته.

احتمالا ریجن بازی و اکانتت متفاوت هست.

بازی ریجنش all و اکانت من USـه

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام
آقا این جوستیک دسته ps4 خیلی جنس اش بنظر از پلاستیک بازیافتی هست اون حس اطمینان رو مثل ps3 نمیده
می خواستم ببینم مشکل پوسته پوسته شدن نداره این جوستیک اش؟

و اینکه بهتره براش از این محافظ های جوستیک که تو بازار هست بگیرم یا نه ؟

و یک سوال دیگه اینکه من این دسته رو به کامپیوتر وصل کردم و رفتم در تنظیمات ویندوز و کالیبره اش کردم می خواستم ببینم تنظیمات دسته که فرقی نکرده و در اصل ویندوز خودش رو با دسته هماهنگ کرده دیگه و وقتی به ps4 وصل شه همون مثل قبل عمل میکنه درسته ؟

ممنون از پاسختون

من الن یه 6 ماه بیشتره کنسول دارم اون حالت خاصی که باعث می شه انگشت لیز نخوره داره از بین میره و خیلی صاف صیقلی میشه که اینهم به خاطر برادرمه که خیلی دستش عرق می کنه اگر براش محافظ بگیری معلومه که خوبه

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام به همه

دوستان من تا حالا سمت سونی نبودم و همش رو ایکس بودم

الان برای خرید پی اس 4 باید چه نکاتی رو بدونم؟چه ریجنی بهتره؟چون شنیدم یه ریجن ها دکمه تاییدش فرق داره و دکمه دایره هست..که من اصلا از اینجوری خوشم نمیاد و میخوام تاییدش ایکس باشه....:d

و اینکه میشه به دستش هر هدفونی وصل کرد برای چت ؟

ممنونم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همه

الان برای خرید پی اس 4 باید چه نکاتی رو بدونم؟چه ریجنی بهتره؟چون شنیدم یه ریجن ها دکمه تاییدش فرق داره و دکمه دایره هست..که من اصلا از اینجوری خوشم نمیاد و میخوام تاییدش ایکس باشه....:d

ممنونم
سلام عزیز
ایکس نداریم اینجا ! ضربدره :)):))
بله ریجن japan و 3 دکمه تایید ( فقط داخله منوی دستگاه ) دایره هست .
نکته خاصی نیست
دستگاها مورد خرابی نداشتن زیاد .
دستگاه رو بخر استفاده ... تولیدات حاضر همه 2014 باید باشن دیگه ... مدل 2013 احیانا بود ترجیحا نخر مخصوصا ریجن 1 ...
بله میشه مشکلی نداره..

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام به همه

ممنونم
نکته خاصی نداره؛پلمپ باشه،سریال دستگاه جعبه یکی باشه،همین نکات کلی و عمومی،مثل خرید گوشی میمونه ;-)
فقط تولید 2014 باشه و مهلت تست بگیر
ریجن ها هم فرق خاصی ندارن؛فقط ریجن 3 تاییدش دایرست ( چند روزه عادت میکنی)

گویا من که داشتم تایپ میکردم دوستان زودتر جواب دادن؛ مدیری از اینجا رد شد پستو پاک کنه.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام عزیز
ایکس نداریم اینجا ! ضربدره :)):))
بله ریجن japan و 3 دکمه تایید ( فقط داخله منوی دستگاه ) دایره هست .
نکته خاصی نیست
دستگاها مورد خرابی نداشتن زیاد .
دستگاه رو بخر استفاده ... تولیدات حاضر همه 2014 باید باشن دیگه ... مدل 2013 احیانا بود ترجیحا نخر مخصوصا ریجن 1 ...
بله میشه مشکلی نداره..
باو چیه:))

بسکی تو دسته ایک باکس میگم ایکس عادت کردیم دیگه

ممنونم به خاطر راهنمایی
نکته خاصی نداره؛پلمپ باشه،سریال دستگاه جعبه یکی باشه،همین نکات کلی و عمومی،مثل خرید گوشی میمونه ;-)
فقط تولید 2014 باشه و مهلت تست بگیر
ریجن ها هم فرق خاصی ندارن؛فقط ریجن 3 تاییدش دایرست ( چند روزه عادت میکنی)

گویا من که داشتم تایپ میکردم دوستان زودتر جواب دادن؛ مدیری از اینجا رد شد پستو پاک کنه.
ممنونم جناب

آخر معلوم نشد...:d چه ریجنی بگیرم ؟ریجن 2 بهتره؟در ضمن بازی ها که ربطی به ریجن ها نداره؟

nn11

کاربر سایت
Apr 24, 2014
80
سلام دوستان
میخواستم بدونم اگه من الان یک بازی رو به صورت دیجیتالی بخرم و دانلود کنم.بعدا اگه کنسولو intialez کنم.دوباره اگه اکانت قبلیمو وارد کنم میتونم دوباره بازی رو دانلود کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
میخواستم بدونم اگه من الان یک بازی رو به صورت دیجیتالی بخرم و دانلود کنم.بعدا اگه کنسولو intialez کنم.دوباره اگه اکانت قبلیمو وارد کنم میتونم دوباره بازی رو دانلود کنم؟
بله مشکلی نداره.
بازی همیشه جزوی از اکانته شما باقی میمونه :)

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
سلام کالاف ادونس وارفیر رو دی زیروشو خریدم ریجن ال کد اشو تو اکانت ریجن یکم وارد کردم و دانلود کردم ولی اکانت اصلیم دو هستش با اون بازی میکنم راهی هست ازون اکانت شماره یک که اسلحه ها اونتویه ببرم و تو اکانت ریجن دو هم استفاده کنم؟!

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان یه سوال
اگه یه بازی مثلا الان 3گیگ آبدیت داره ما آبدیت کنیم بعد دوباره یه هفته بعد یه آبدیت بیاد 3300 مگابایت باید کلا همه 3300 مگ رو دانلود کنیم یا نه فقط 300 مگی که نسبت به آبدیت قبلی اضافه شده؟
ممنون میشم یکی سریع جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر