هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
با سلام بنده 27 سالمه و ازدواج کردم تقریبا دوهفته ای هستش که ps4 خریدم حالشم میبرم خودتو عشقه من قشنگ دوربینش و بازی جاست دنس رو هم گرفتم خیلی هم خوبه دوتایی با خانومم بازی میکنیم هر کسی به یه چیزی علاقع داره داداشی حرف مردم اصلا نباید ارزش داشته باشه واست. زندگی یعنی لذت بردن از هر لحظه و شاد بودن
من ترانه نیستم ولی 30 سالمه :D
هر کنسولی هم ذهنت باشه دارم اخریشم ایکس وان گرفتم بچه بره تو اتاق فک میکنه بهشته :D
لذت ببرین از زندگی با حرف مردم روزگارتونو تلخ نکنین به بچتون هم نزدیک تر میشین اینجوری برنامه داشته باشین فقط

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان این گزینه پلستیشن نیو که جدیدا تو psn اومده چی هست ؟ یه سری بازیهای قدیمی هم توش هست میشه بازیها رو خریدو بازی کرد؟

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
سلام میخوام بازی last of us remasterd رو دسته دو بخرم ایا برای اجرای dlc left behind باید به اینترنت وصل بشم؟ یا راحت از خوده دیسک بازی به صورت افلاین میشه اجراش کرد در ضمن ps4 هنوز نخریدم به چه نکاتی باید برای اجرای راحت این بازی توجه کرد از نظر رجیون؟

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
دوستان قضیه تاریخ تولید چیه؟ دستگاهای قدیمی مشکل دارند؟
کلا برای خرید به چه نکاتی باید دقت کرد؟
مورد آخر هم کسی از قیمت دبی خبر داره؟ارزش داره از دبی خرید؟؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
عاقا چرا کنسول من بعد آپدیت اینطوری شده؟
هرسری که turn off ps4 رو میزنم وقتی روشنش میکنم میگه شما بد آنپلاگ کردین ممکنه به دستگاه صدمه بزنه:|

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
هرسری که turn off ps4 رو میزنم وقتی روشنش میکنم میگه شما بد آنپلاگ کردین ممکنه به دستگاه صدمه بزنه:|
برا منم همینجوریه فک کنم داخل بازی نباید خاموش کرد کوییت بکن بعد خاموش

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
سلام دوستان ی سوال با این که تو حساب PSN من پولی نبود همینجوری call of رو pre order زدم و بعد شروع کرد دانلود میشه بگین اگه دانلود شه تموم شه اجرا میشه؟! اصلا جریان چیه؟!
در مورد the order 1886 هم اینطور شده!!

m21f3ir9zai89dyjuyv3.jpg

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
برا منم همینجوریه فک کنم داخل بازی نباید خاموش کرد کوییت بکن بعد خاموش

آخرین بار با دکمه روی خود کنسول خاموشش کردم فک کنم واس همینه چون گفت بعدش که با خود دسته برید خاموشش کنید

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
سلام دوستان ی سوال با این که تو حساب PSN من پولی نبود همینجوری call of رو pre order زدم و بعد شروع کرد دانلود میشه بگین اگه دانلود شه تموم شه اجرا میشه؟! اصلا جریان چیه؟!

m21f3ir9zai89dyjuyv3.jpg
دانلود میشه ولی تا پولش رو ندی نمیتونی بازی کنی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام عزیز خوبی ؟
زیاد خوشحال نباش D:
همه Pre order ها رو میشه دانلود کرد منتهی تا زمانی که پولش رو ندی License بازی بهت تعلق نمیگره و بازی رو نمیشه اجرا کنی
برای همین اگر نمیخوای بخریشون دانلود نکن 40-50 گیگ D:
موفق باشی.

بعضیا گفتن با Rebuild Databse درست شده .بهتره امتحان کنی ....

دوستان قضیه تاریخ تولید چیه؟ دستگاهای قدیمی مشکل دارند؟
کلا برای خرید به چه نکاتی باید دقت کرد؟
مورد آخر هم کسی از قیمت دبی خبر داره؟ارزش داره از دبی خرید؟؟
نه اینطوری نیست. یه سری خراب زمان لانچ اولیه بود که توی نت بازتابش زیاد بود اما سونی اعلام کرد خرابیا خیلی کم بود ... جای نگرانی نیست ...
اکثریت باید همه بعد از 2014 باشه زیاد نگرانش نباش....
همه نکات ممکنه . در صورت امکان هم مهلت تست رو بگیر ..
موفق باشی

سلام میخوام بازی last of us remasterd رو دسته دو بخرم ایا برای اجرای dlc left behind باید به اینترنت وصل بشم؟ یا راحت از خوده دیسک بازی به صورت افلاین میشه اجراش کرد در ضمن ps4 هنوز نخریدم به چه نکاتی باید برای اجرای راحت این بازی توجه کرد از نظر رجیون؟
خیر . بخشی از بازی هست .
نکاتی برای اجرای راحت بازی نیست ....
این مسعله شامل tlou نمیشه چون dlc مربوطه روی دیسک بازی هست ...

در اینده اگر بخوای dlc بخری یا دانلود کنی برای بازی ... باید ریجن اکانت و نسخه فیزیکی بازی یکی باشه.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
سلام عزیز خوبی ؟
زیاد خوشحال نباش D:
همه Pre order ها رو میشه دانلود کرد منتهی تا زمانی که پولش رو ندی License بازی بهت تعلق نمیگره و بازی رو نمیشه اجرا کنی
برای همین اگر نمیخوای بخریشون دانلود نکن 40-50 گیگ D:
موفق باشی.

بعضیا گفتن با Rebuild Databse درست شده .بهتره امتحان کنی ....

نه اینطوری نیست. یه سری خراب زمان لانچ اولیه بود که توی نت بازتابش زیاد بود اما سونی اعلام کرد خرابیا خیلی کم بود ... جای نگرانی نیست ...
اکثریت باید همه بعد از 2014 باشه زیاد نگرانش نباش....
همه نکات ممکنه . در صورت امکان هم مهلت تست رو بگیر ..
موفق باشی

خیر . بخشی از بازی هست .
نکاتی برای اجرای راحت بازی نیست ....
این مسعله شامل tlou نمیشه چون dlc مربوطه روی دیسک بازی هست ...

در اینده اگر بخوای dlc بخری یا دانلود کنی برای بازی ... باید ریجن اکانت و نسخه فیزیکی بازی یکی باشه.

چجوری rebuild کنم حالا؟
از طریق safe mode?

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من تو همین فروم که دنبال اطلاعات بودم فهمیدم عملا هیچ فرقی نمیکنه که مثلا رجیون 1 بخریم یا 2 .
حالا سوالم اینه اگه رجیون 1 بخریم بعد بازی هایی که روش رجیون 2 نوشته روی اون دستگاه اجرا میشه ؟ یا مثلا برعکس کنشول رجیون 2 باشه و بازی رجیون 1 ؟

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
دوستان من تو همین فروم که دنبال اطلاعات بودم فهمیدم عملا هیچ فرقی نمیکنه که مثلا رجیون 1 بخریم یا 2 .
حالا سوالم اینه اگه رجیون 1 بخریم بعد بازی هایی که روش رجیون 2 نوشته روی اون دستگاه اجرا میشه ؟ یا مثلا برعکس کنشول رجیون 2 باشه و بازی رجیون 1 ؟
هیچچچچچچچچچچ فرقی نمیکنه
از هیچ نظر هیچ فرقی نمیکنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر