هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
آقا یه سوال(شاید احمقانه باشه سوالم ولی میپرسم). من 24 سالمه، دانشجوی ترم 2 ارشدم. میخوام آذر ماه اگه بشه PS4 بگیرم. به نظرتون واسه سن من دیگه خرید کنسول و اینکارا دیر نیست؟ منظورم اینه مسخره نیست به جای تمرکز رو زندگیم برم کنسول بگیرم؟ ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
آقا یه سوال(شاید احمقانه باشه سوالم ولی میپرسم). من 24 سالمه، دانشجوی ترم 2 ارشدم. میخوام آذر ماه اگه بشه PS4 بگیرم. به نظرتون واسه سن من دیگه خرید کنسول و اینکارا دیر نیست؟ منظورم اینه مسخره نیست به جای تمرکز رو زندگیم برم کنسول بگیرم؟ ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.

خیلی ها هستن سنشون بالای 30 سال هست کنسول دارن . من به شخصه پسر عمم 35-36 سالشه زن داره بچه داره ولی هنوز عاشق کنسوله . میخواد بخره وقتشو نداره .
کلا کنسول یه چیز برای سرگرمی هست . شما میتونی برای سرگرمی فیلم ببینی . موزیک گوش بدی . مسافرت بری . بیرون بری . میتونی بازی کنی . همه اینا سرگرمیه . توی امریکا میشه گفت بیش از 2 سوم مردمش از سرگرمی های رایانه ای و کنسول استفاده میکنن
مهم دل ادمه . شما کنسول دوست داری بگیر . هر هفته 4-5 ساعت هم بازی کنی خودش خوبه . یه تفریحه لذت بخشه . مهم اینه برنامه ریزی داشته باشی . اینطور نباشه کنسول خریدی دیگ همه چی رو بزاری کنار . من بشخصه خودم برای چند ماه اینطور شدم و خب خیلی از درس و زندگی عقب افتادم ولی با برنامه ریزی درستش کردم .
نظر کلیم اینه اگه دوست داری و از پس هزینه و بازیش بر میای بخر لذت ببر . حرف مردم هم بخوره تو سرشون . ادم که نمیکشی :|:D

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
خیلی ها هستن سنشون بالای 30 سال هست کنسول دارن . من به شخصه پسر عمم 35-36 سالشه زن داره بچه داره ولی هنوز عاشق کنسوله . میخواد بخره وقتشو نداره .
کلا کنسول یه چیز برای سرگرمی هست . شما میتونی برای سرگرمی فیلم ببینی . موزیک گوش بدی . مسافرت بری . بیرون بری . میتونی بازی کنی . همه اینا سرگرمیه . توی امریکا میشه گفت بیش از 2 سوم مردمش از سرگرمی های رایانه ای و کنسول استفاده میکنن
مهم دل ادمه . شما کنسول دوست داری بگیر . هر هفته 4-5 ساعت هم بازی کنی خودش خوبه . یه تفریحه لذت بخشه . مهم اینه برنامه ریزی داشته باشی . اینطور نباشه کنسول خریدی دیگ همه چی رو بزاری کنار . من بشخصه خودم برای چند ماه اینطور شدم و خب خیلی از درس و زندگی عقب افتادم ولی با برنامه ریزی درستش کردم .
نظر کلیم اینه اگه دوست داری و از پس هزینه و بازیش بر میای بخر لذت ببر . حرف مردم هم بخوره تو سرشون . ادم که نمیکشی :|:D

با سلام بنده 27 سالمه و ازدواج کردم تقریبا دوهفته ای هستش که ps4 خریدم حالشم میبرم خودتو عشقه من قشنگ دوربینش و بازی جاست دنس رو هم گرفتم خیلی هم خوبه دوتایی با خانومم بازی میکنیم هر کسی به یه چیزی علاقع داره داداشی حرف مردم اصلا نباید ارزش داشته باشه واست. زندگی یعنی لذت بردن از هر لحظه و شاد بودن

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نزديك دو سه ساعته كه وقتي مي خوام فيفا 15 رو اجرا كنم همچين پيغامي ميده
cannot use the content
you were sined in to psn on another ps4 it will take some time until you can use the content on this ps4 whit your licence
مشكل از كجاست ؟

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
111
cannot use the content
you were sined in to psn on another ps4 it will take some time until you can use the content on this ps4 whit your licence
مشكل از كجاست ؟

ریجن بازیت با ریجن اکانتت یکی نیست

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
من همیشه سوالم اینجاس چطور فیلم سینمایی دیدن واسه مرد 80 سالم که باشه عیب و ایراد نیست اما بازی کردن از 15 20 سالگی به بعد میشه بچه بازی و این حرفا !! با این تفاوت که بازی کردن کاری بس حرفه ایی تر از فیلم دیدنه! یعنی یکی از بدترین جمله هایی که میشنوم اینه که محسن این بچه بازی ـا مال تو نیست و مال بچه هاس و این حرفای بیهوده!!

فکر کنم این حرفا مال اینجا باشه چون من افراد سن بالا و درجه یک زیادی میشناسم که بشدت به بازی کردن علاقه دارن , حالا مسی و شخصیتهایی که اکثرا میشناسن که جای خود , قهرمان گنده دنیا:D نفر اول حال حاضر المپیا فیل هیث بااون هیکل و با بیش از 34 سال سن و خیلی های دیگه هم عاشق گیم هستن:

je4rygcekru3083sw5pv.jpg

3omuvko35u3c36kys06f.jpg
منم این حرفا رو زیاد میشنوم ولی از این گوش بشنو ار اون گوش بیرون کن مردم نهوز تو فکر بازیهای زمان میکرو و سگا هستن که این حرفا رو میزنن

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
من 36 سالمه زن دارم بچه دارم و کلاً سرگرمیم گیمه اگه تو زندگی برنامه ریزی کنی و افراطی نباشی همه چی حله حرف مردم هم بگذار دم کوزه آبشو بخور لذتشوببر واسه خودتم زندگی کن موفق باشی

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
386
دوستان یه سوال:من پایه فابریک ps4 رو خریدم تا ایستاده کنسول رو قرار بدم،به نظر شما اگه کنسول رو ایستاده بذارم مشکلی براش پیش نمیاد؟جریان هوا عبور می کنه؟

payam1313

کاربر سایت
Jul 5, 2013
5
نام
پیام
سلام به دوستان عزیز . من یک مشکلی دارم وقتی که میخوام با دستگاه به اینترنت وصل بشم اخرش همش میگه باید proxy server داشته باشی منم نمیدونم باید چکارش کنم لطفا یه راهنمایی کنید ممنون میشم

وحید گودرزی

کاربر سایت
Oct 19, 2014
18
نه چیز دیگه نیست منم فقط همونو داشتم
اگه میخوای dlc دانلود کنی بساز وگرنه مشکلی نداره
امید جان
درود بر شما
من الان می خوام یک پلاس یک ساله بگیرم، باید ریجن 1 باشه دیگه، چون ریجن اکانتم 1 هست، خود کنسول ریجن 2 هست، تو این شرایط چی، باز هم خیلی مهم نیست؟؟ می دونی چی میگم، یعنی می خوام یک جوری برم جلو که تناقضی به وجود نیاد این وسط؟
با سپاس

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من الان اپدیت 2 را انجام دادم ولی بعد از اون به psn وصل نمیشه ارور میده
the cannection to the server has been lost
NW-31194-8
فکر کنم 1-2 ساعت پیش قطع بود
حالا امتحان کنی ببین حل شده یا نه
بعد نیست dns عوض کنی و مودم رو یه ریست کنی .

امید جان
درود بر شما
من الان می خوام یک پلاس یک ساله بگیرم، باید ریجن 1 باشه دیگه، چون ریجن اکانتم 1 هست، خود کنسول ریجن 2 هست، تو این شرایط چی، باز هم خیلی مهم نیست؟؟ می دونی چی میگم، یعنی می خوام یک جوری برم جلو که تناقضی به وجود نیاد این وسط؟
با سپاس
پلاس باید با ریجنه اکانته شما یکی باشه . ریجن کنسول اصلا مهم نیست....

دوستان یه سوال:من پایه فابریک ps4 رو خریدم تا ایستاده کنسول رو قرار بدم،به نظر شما اگه کنسول رو ایستاده بذارم مشکلی براش پیش نمیاد؟جریان هوا عبور می کنه؟
پایه رو طراحی کردن که برای جریان هوا مشکلی پیش نیاد عزیز :) جای نگرانی نیست.

cannot use the content
مشكل از كجاست ؟
این ارور میگه که ظاهرا اکانته شما روی ps4 دیگه ای signed in شده . احیانا این بازی رو دیجیتالی خریدید ؟ اکانتتون رو به کسی ندادید ؟
بد نیست یه باری از توی setting برید و Restore License کنید و بعد sing in - out کن ببین حل میشه یا نه... اکانت هم primary کن.

آقا من مشکل وصل شدن به استور دارم رو please wait میمونه
در صورتیکه اکانتم راحت وصل میشه ولی تو استور نمیره حتی تو قسمت موزیک و ویدئو که جدید اومده هم نمیره
اون تیک مال تاریخ و ساعت هم زدم بازن نرفت ممنون میشم راهنمایی کنید
الان امتحان کن . چند ساعت پیش psn یه خورده مشکل داشت ظاهرا ...
dns عوض کن ببین تغییری میکنه یا نه.

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
فکر کنم 1-2 ساعت پیش قطع بود
حالا امتحان کنی ببین حل شده یا نه
بعد نیست dns عوض کنی و مودم رو یه ریست کنی .

پلاس باید با ریجنه اکانته شما یکی باشه . ریجن کنسول اصلا مهم نیست....

پایه رو طراحی کردن که برای جریان هوا مشکلی پیش نیاد عزیز :) جای نگرانی نیست.

این ارور میگه که ظاهرا اکانته شما روی ps4 دیگه ای signed in شده . احیانا این بازی رو دیجیتالی خریدید ؟ اکانتتون رو به کسی ندادید ؟
بد نیست یه باری از توی setting برید و Restore License کنید و بعد sing in - out کن ببین حل میشه یا نه... اکانت هم primary کن.

الان امتحان کن . چند ساعت پیش psn یه خورده مشکل داشت ظاهرا ...
dns عوض کن ببین تغییری میکنه یا نه.
الان امتحان کردم ولی باز وصل نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر