هر سوالی در مورد World of Warcraft دارید مطرح کنید

:welcome::toot:به علت اینکه تاپیک همه چیز درمورد world OF warcraft .... داشت به بی راه کشیده می شد این تاپیک به خواسته اعضا زده شد:welcome::toot:

هر سوالی در مورد world of warcraft دارید مطرح کنید:gathering:

omidh

کاربر سایت
Jun 21, 2008
12
سلام
من بازم سوال دارم:cheesygri
من همین امروز رفتم گیم نت خواستم اکانت wow و بازیشو بخرم.
گفتش که واسه اکانت بلییزارد 28 هزار میخواد گفتم فعلا نه
واسه من یه اکانت free تو www.wowscape.net درست کرد بعد بازیشو داد.
گفت اینو بریز و پچش هم آپدیت کن.بعد گفتش بازی رو ریختی تو بخش نصب بازی برو تو realmlist و نوشتشو بکن set realmlist logon.wowscape.net
و گفت ساعت 9 واسه من یه میل میاد که باید رجیسترت کنم.
1-راست گفت؟؟
2-من پچم 1.5.0 باید به ترتیب پچ نصب کنم؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
28 تومان برا cdkey ازت ميگيره . wowscape هم كه free ه.پچ ها رو هم باس بترتيم نصب كني .
هر چقدر خواستي سوال كن. ناسلامتي اسم تاپيك اينه ديگه.:cheesygri

omidh

کاربر سایت
Jun 21, 2008
12
این همه پچ رو چتوری پیدا کنم؟؟؟اونم GB
شما ها خودتون از کجا پیدا کردین؟؟
من که تا 1.10 بیشتر پیدا نکردم
همه پچ ها هم که جدیدن!!
حداقل یه سرور free معرفی کنید که به پچ 1.10.0 بخوره!!:(
چل شدم از بس گشتم!!!!!!:((:((
یه فروشگاه اینترنتی هم که نیست نسخه جدیدشو بخرم.
شهرستانم که هیچی نداره!!!

آخرین ویرایش:

R3zA

کاربر سایت
Jul 10, 2008
15
نام
رضا
درود و معرفی خدمات...

سلام، دیروز یکی از بچه های این انجمن با من تماس گرفتند و از من خریدی انجام دادند که منو به سوی این انجمن رهنمون کرد... حالا اینجا در خدمت هستم و پاسخگوی سوالات دوستان و در هر زمینه ای که کمکی از دستم بربیاد کوتاهی نخواهم کرد...

من رضا بابایی هستم که گویا قبلا دوستان لطف داشتند و منو اینجا معرفی کردند/// ;)
این شماره تماس من: 09131151721 و اینم آدرس email من: irangamers@gmail.com

بیش از 25 عنوان بازیهای Action و Sport و RPG رو به صورت اکانتهای اصلی، آماده ارائه داریم...
به مناسبت آشنایی با این فروم و دوستان، فروش ویژه ای برای اکانت و تایم کارت اصل بازیهای World of Warcraft / GuildWars / Age of Conan / Lord of the Ring: Online به مدت ده روز از تاریخ 20ام تیرماه داریم - (کافی است در تماس تلفنی، SMS یا email نام کاربری خود را در این فروم ذکر کنید تا از تخفیف ویژه بهره مند بشید...)
همچنین فروش Gold و Power Leveling با گارانتی / خدمات Character Transfer و Character Name Change رو هم ارائه می کنیم...

و در ضمن هر وسیله مربوط به گیمینگ که در ایران موجود نیست و به صورت فیزیکی بخواهید در ایران تحویل بگیرید، رو میتونم براتون وارد کنم و اینجا تحویل بدم... (توجه کنید که دستگاه مورد نظرتون ارزش هزینه هاش رو داشته باشه)

هرگونه پرسشی دارید، پاسخگو هستم (چه مربوط به خرید و چه در ارتباط با خود بازیها)
با احترام و سپاس.

پ.ن. من چون یوزر تازه این وبسایت هستم، امکان ایجاد تاپیک رو تا 19 روز دیگه ندارم، برای همین این پست رو تو دوتا تاپیک ارسال کردم...

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
من این بازی رو امروز خریدم ولی هیچی در موردش نمیدونم
7wfweqh.gif

تو Wow scape رجیستر کردم ولی تو بازی که میخوام لاگین کنم تو Handshaking گیر میکنه!

یکی از دوستان گفت باید پچ جدید بریزم حالا کسی هست لطف کنه بگه پچ رو از کجا دانلود کنم و بعد چطوری آپدیت کنم؟

اینم عکس از صفحه اول بازی:

ابنجا برو کامل توضیح دادم .

http://bazicenter.com/forums/showpost.php?p=453760&postcount=1547

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
سلام!
من تازگی این بازی رو گرفتم رفتم یه گیم نت و یه ID با سرور CLASSIC ساختم وتو گیم نت یه کم بازی کردم. حالا تو خونه وقتی USERNAME و PASS رو میزنم میگه UNABLE TO CONNECT اون ریل میل رو هم درست کردم.
چه کار کنم؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام ، میخواستم بدونم اگه بازیشو از نت دانلود کنم میتونم به سرور های کرک شده وصل بشم و آنلاین بازی کنم ؟

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
سلام ، میخواستم بدونم اگه بازیشو از نت دانلود کنم میتونم به سرور های کرک شده وصل بشم و آنلاین بازی کنم ؟
بله ميشه.
اگه ميخاي به سرورهاي شلوغ وصل شي بهتره بازي رو با آخرين پچ دانلود كني.
شرمنده كه اينقدر دير جواب دادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر