هر سوالی در مورد World of Warcraft دارید مطرح کنید

:welcome::toot:به علت اینکه تاپیک همه چیز درمورد world OF warcraft .... داشت به بی راه کشیده می شد این تاپیک به خواسته اعضا زده شد:welcome::toot:

هر سوالی در مورد world of warcraft دارید مطرح کنید:gathering:

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام.....

سلام ببخشید برای بازی تو بلیز باید هم کلاسیک هم bc رو cd-key های دو تا رو بگیرم بعد همه پچ ها رو از اول تا اخر باید بریزم اره بعد من تو اراک ساکنم نمیدونید کجا گیم کارت وسایر چیز ها زو داره من که پیدا نکردم
بعد جایی رو میشناسید که معتبر باشه و همه چیز ها مپل پچ گیم کارت و cd-key و غیره رو ازش بخریم البته خرید پستی قیمت هم منصفانه رو به کم باشه بعد فرض شما گیم کارت رو خریدی حالا اگر بخواهی شارج کنی چه کار باید انجام بدی.......بعد من یک چند وقتی هستش تو هر انجمنی عضو میشم بعد که میخواهم از طریق تنظیمات کاربر وارد بشم میبینم نوشته خالی است در صورتی که هم عضو شدم هم پیام دادم تو انجمن
ممنون از زحماتتون بعد راستی دیال اپ دارم ها زیاد که مشکل نداره

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
برای بازی تو بلیز باید هم کلاسیک هم bc رو cd-key های دو تا رو بگیرم
اره می تو نی bc رو الان نگیری ولی دیگه نمی تونی از امکانات bc استفاده کنی و تا lvl 60 هم بیشتر نمی تونی بری
پچ ها رو از اول تا اخر باید بریزم
نه از پچ 2.3.0 به بعد
بعد جایی رو میشناسید که معتبر باشه و همه چیز ها مپل پچ گیم کارت و cd-key و غیره رو ازش بخریم البته خرید پستی قیمت هم منصفانه رو به کم باشه
west_game البته خیلی گرون فروشه :-"

حالا اگر بخواهی شارج کنی چه کار باید انجام بدی
اول cd_key رو میزنی بعد 1ماه free داره اون بعد از اینکه تموم شد میری game_card وارد می کونی
دیال اپ دارم ها زیاد که مشکل نداره
می تونی ولی فکر کونم Latency 900_800 بشه:cheesygri

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
اره می تو نی bc رو الان نگیری ولی دیگه نمی تونی از امکانات bc استفاده کنی و تا lvl 60 هم بیشتر نمی تونی بری

نه از پچ 2.3.0 به بعد

west_game البته خیلی گرون فروشه :-"

اول cd_key رو میزنی بعد 1ماه free داره اون بعد از اینکه تموم شد میری game_card وارد می کونی

می تونی ولی فکر کونم Latency 900_800 بشه:cheesygri

اقا نگفتی این پچ ها رو از کجا بگیرم چون با دیال اپ بخواهم دانلود کنم یک صد سالی طول میکشه اون وقت هم پیر شدم حال بازی ندارم
دو این لگی که میگی بیچاره ام میکنه ها هی دیسکانکت میشه درسته
سه غیر از این WESTGAME جایی که با انصاف تر باشه و پستی بشه خرید کرد نداری
گیم کارت رو از کجا بخرم که هم برام ارسال کنن و هم ارزون در بیاد
4 که از همه مهمتره چرا قیمت ها رو نگفتی یک لطفی کن بگو
با تشکر

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
سلام بر تمام وارکرفت بازهای عزیز آقا من دو تا تقاضا دارم
1- لینک دانلود آخرین نسخه Dotaَ all star
2-راهنمایی در مورد اینکه تو این بازی (Dota) بهترین هیروها کدومن (مثل Razor)واینکه کدوم هیروها میتونن در شرایط مساوی این Razor رو بگیرن (اگه در موردSniperام بگین خوبه)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام بر تمام وارکرفت بازهای عزیز آقا من دو تا تقاضا دارم
1- لینک دانلود آخرین نسخه Dotaَ all star
2-راهنمایی در مورد اینکه تو این بازی (Dota) بهترین هیروها کدومن (مثل Razor)واینکه کدوم هیروها میتونن در شرایط مساوی این Razor رو بگیرن (اگه در موردSniperام بگین خوبه)

لطفا تشریف ببرید اینجا.
(dota allstar بازها بریزن اینجا -- آخرین صفحه)

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
سلام به همه بر و بچه ها. ببینید من واقعاً تو کف این بازیم بیشتر به خاطر داستانش. یعنی میخوام بدونم برای Illidan و Arthas و... چه اتفاقاتی افتاد. البته خود بازی هم برام مهمه. بالاخره یه بخشی از اوقان فراقت منو پر میکنه (اگه myMYM.com چیزی بذاره :cheesygri) با تمام این حرفا من عمراً نمیام ماهی 40 تومن واسه بازی خرج کنم. حرف من اینه که اگر کسی از دوستان توی سرورهای مجانی بازی میکنه اسم سرور رو اینجا بزاره که حداقل هر چند وقت یه بار یه هم وطن ببینیم. من خودم سروره Ravencrest رو پیشنهاد میکنم.

lost_planet

کاربر سایت
Sep 7, 2006
43
سلام به همه بر و بچه ها. ببینید من واقعاً تو کف این بازیم بیشتر به خاطر داستانش. یعنی میخوام بدونم برای Illidan و Arthas و... چه اتفاقاتی افتاد. البته خود بازی هم برام مهمه. بالاخره یه بخشی از اوقان فراقت منو پر میکنه (اگه myMYM.com چیزی بذاره :cheesygri) با تمام این حرفا من عمراً نمیام ماهی 40 تومن واسه بازی خرج کنم. حرف من اینه که اگر کسی از دوستان توی سرورهای مجانی بازی میکنه اسم سرور رو اینجا بزاره که حداقل هر چند وقت یه بار یه هم وطن ببینیم. من خودم سروره Ravencrest رو پیشنهاد میکنم.
بايس بگم كه شما براي اينكه در بلزارد بخواهيد شارژ كنيد بايس 2ماهي يه بار 37 يا 38 تومن بدي واسه اينكار نه 1 ماهي 40 تومن :-"
من خودم تا دلت بخاد تو سرور فري اكانت دارم / دليل اينكه رفتم بليز هم اين بود كه من در چند سرور فري 70 داشتم خيلي هم راضي بودم (تا اونوقت بليز رو نديده بودم) بعد تا وقتي پچ جديد ميومد سرور ريست ميشد همه يهيرو ها پاك(انگار نه انگار كه 3 / 4 ماه واسشون زحمت كشيده بودم) همين .
البته سرور فري واسه تازه كارها خيلي هم عاليه .يعني تا وقتي سرور فري نرفتي قدر بليز رو نميدوني ;)

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
سلام
یه کسی که wow:BC رو با تمام پچ ها رو داره می تونه واسه من ارسال کنه لطفا PM بده.
خیلی ضروریه بابا چرا کسی جواب نمیده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
دارم می میرم بابا یکی جواب بده دیگه
پولش هم شماره حساب بده واسش می فرستم هرچقدر که شد
please please please please please please

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
کسی میتونه یه لینک مستقیم برایه خرید گیم تایم (گیم کارت) برای اروپا با مستر کارت بزاره ؟
تو سایته بلیزارد استور گیم تایم می فروشه اما ننوشته eu است یا us .
نکنه بخریم ماله us در بیاد !
samfisher آدرست کجاست شاید بتونم کمکت کنم البته رفاقتی |:

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
دلاوران جوان، من فردی همانندتان بودم. شما به این مکان آمدید، جستجویی برای داوری کردن بر دوزخیان. در اعماق سرزمین‌های فراموش شده ماجراجویی می‌کنید. عجایب را ورای تصورتان خواهید دید. اما مراقب باشید. سرزمین خود علیه‌تان قیام خواهد کرد. مردگان فراموش شده شجاعتتان را خواهند بلعید. در آن هنگام که تاریکی نهایی فرا می‌رسد همه چیز را قربانی کنید ... در پایان، چیزی که در انتظار شما است مرگ است. فقط بعد از آن است که خواهید فهمید در تمام این مدت پیرو من بوده‌اید.

بنابراین ای دلاوران بیایید! با تمام قدرت و شکوهتان بیایید! در این زمان بازپسین، همه باید تنها به یک شاه حقیقی خدمت کنیم.
(ماله من نیست امضای آرتاس در academy fantasy )

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
کسی میتونه یه لینک مستقیم برایه خرید گیم تایم (گیم کارت) برای اروپا با مستر کارت بزاره ؟
تو سایته بلیزارد استور گیم تایم می فروشه اما ننوشته eu است یا us .
نکنه بخریم ماله us در بیاد !
samfisher آدرست کجاست شاید بتونم کمکت کنم البته رفاقتی |:
برو تو این سایت هم game card میفروشه هم cd-key و خیلی چیز های دیگه.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر