هر سوالی در مورد World of Warcraft دارید مطرح کنید

:welcome::toot:به علت اینکه تاپیک همه چیز درمورد world OF warcraft .... داشت به بی راه کشیده می شد این تاپیک به خواسته اعضا زده شد:welcome::toot:

هر سوالی در مورد world of warcraft دارید مطرح کنید:gathering:

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
دوستان يک مشکل اساسی هم دارم :
من تو يک سرور بازی ميکنم که از گيم نت محلمون معرفی شدم و نميدونم اسمش چيه.!! اما تازگی به ورژن 2.4.1 آپديت شده و منم رفتم دانلود کردم.
حالا که ميرم تو بازی و يوزر و پسورد رو ميزنم قبول نميکنه و ميگه اشتباهه. تورو خدا کمک کنيد که دارم ديوونه ميشم چيکار کنم؟

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
کمک!!!

من وارکرافت 3 را نصب کردم ودر سرور رایگان wowscape یک اکانت ساختم حالا چه جوری وصل شم و بازی کنم لطفا کمک کنید!!!

k_daredevil

کاربر سایت
May 26, 2008
2
سلام به همه wow بازهای عزیز آقا من ازتون یه کمک خیلی فوری میخوام .من چند روز پیش wow classic رو خریدم که بازی کنم اما وقتی خواستم پچ هارو dlنم دیدم که حجم پچ رسوندن wow ver 1.0 به 2.0خودش 3200 مگابایت هست که اگه بخوام با 128 dlکنم پشت کامپیوتر پیر میشم .میخواستم ببینم جایی پچ هاارو داونلود شده نداره من برم بخرم یا اصلا تو dvd bc پچ 1.0 به 2.0 کاسیک هم هست یا نه؟:confused:

k_daredevil

کاربر سایت
May 26, 2008
2
بعدش من یه سوال دیگه هم داشتم .اینکه من بدون داشتن bc نمیتونم تو سرور های blizzard بازی کنم یا میتونم بازی رو شروع کنم و بعدا bc بگیرم با همون کاراکتر قبلیم بازی کنم؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من وارکرافت 3 را نصب کردم ودر سرور رایگان wowscape یک اکانت ساختم حالا چه جوری وصل شم و بازی کنم لطفا کمک کنید!!!

شما Warcraft 3 نصب کردید و میخواهید به سرور World Of Warcraft وصل شوید؟
خوب نمیشه .

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
سلام .....:cheesygri
آقا کسی لینک دانلود quest helper جدید رو داره .... یا add on کامل که خلاصه همه چی درش باشه ....؟
اگه سراغ دارید بگید لطفا ...!

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
سلام دوستان معذرت می خوام که چند وقت نبودم :blushing:

"""""""""""""
دوستان يک مشکل اساسی هم دارم :
من تو يک سرور بازی ميکنم که از گيم نت محلمون معرفی شدم و نميدونم اسمش چيه.!! اما تازگی به ورژن 2.4.1 آپديت شده و منم رفتم دانلود کردم.
حالا که ميرم تو بازی و يوزر و پسورد رو ميزنم قبول نميکنه و ميگه اشتباهه. تورو خدا کمک کنيد که دارم ديوونه ميشم چيکار کنم؟
حد عقل یه sceranshot بگیر من متوجه بشم مشکل از چی هست:thinking:
کسی میتونه یه لینک مستقیم برایه خرید گیم تایم (گیم کارت) برای اروپا با مستر کارت بزاره ؟

فروسگاه بیلیزارد در میدان ولیعصر فروشگاه ویلیعصر نزدیک درب جنوبی هست شماره تلفنش رو الان یادم نیست بعدا میزارم:sorry:
اگر از warcraft3 منظور warcraft frozn thron هست نخیر نمی شود:shrewd:شما باید اول بفرماید بروید که CD فروشی بگی اقا cdi world of warcraft رو داری حالا این 2 تا cd داره 1 classic با cd_key اشتباه نگیری اولی رو که نصب کردی دوباره می ری cdi فروشی می گی اقا حالا burning cursed رو بده:bash::biggrin1: بد می ری خونه این رو اون cdi قبلی نصب می کونی حالا باید patch ها رو نصب کنی از اول مثلا 2.1.0 2.20 ..... تا برسی 2.4.2 که کلش 1.300 gig هست یا می تونی بری game_net که WoW داره patch ها رو بخری بعد اگر می خوای تو bilizzard بازی کنی نمی خواد realmlist.FTW رو عوض کنی ولی اگر می خوای privat(server های مجانی)بازی کنی بایذ realmlist.ftw رو عوض کنی دستور کار عوض کردن هم از این قرار میری به محل نصب بازی
vqoc5d.jpg
برات realmlist wowscap رو گزاشتم راحت باشی :-"

""""""""""""""""
بعدش من یه سوال دیگه هم داشتم .اینکه من بدون داشتن bc نمیتونم تو سرور های blizzard بازی کنم یا میتونم بازی رو شروع کنم و بعدا bc بگیرم با همون کاراکتر قبلیم بازی کنم؟
می تونی اما فقط می تونی از قابلت های classic استفاده مثلا نمی تونی classه bloodelf یا dreani بسازی یا نمی تونی به exador یا silvermoon بری و نمی تونی proffesion Jw انتخاب کنی و از lvl 60 هم نمی تونی بالا بری و skill از 300 بالاتر نمیره به نظر من از اول بگیری بهتر چون اولو اخر باید بگیری اول اگر هزینخ مالیش واسط سنگین می شه اون یه بحث دگری دارد
:biggrin1:

سلام .....:cheesygri
آقا کسی لینک دانلود quest helper جدید رو داره .... یا add on کامل که خلاصه همه چی درش باشه ....؟
اگه سراغ دارید بگید لطفا ...!

http://wow.curse.com/downloads/details/9924/ هر چی بخوای داره :smoke1:

آخرین ویرایش:

omidh

کاربر سایت
Jun 21, 2008
12
سلام
من چنتا سوال داشتم.
من به یک فروشگاه اینتزنتی سر زدم و دیدم 2 تا wow داره.
world of warcraft و world of warcraft: the burning crusade
که burning crusade جدیده
میخواستم ببینم برای استفاده از نسخه جدید نسخه ی قدیمی لازمه؟؟
وقتی گرفتم بازی رو cd key توش هست؟؟
اگه نیست معمولا کجا ها میفروشن؟
من تا حالا game card نشنیدم و نیاز به game card در wow هست؟؟
اگه میشه یکم در مورد game card توضیح بدین.​

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
من چنتا سوال داشتم.
من به یک فروشگاه اینتزنتی سر زدم و دیدم 2 تا wow داره.
world of warcraft و world of warcraft: the burning crusade
که burning crusade جدیده
میخواستم ببینم برای استفاده از نسخه جدید نسخه ی قدیمی لازمه؟؟
salam
bale oon ghadimiye ham lazeme
وقتی گرفتم بازی رو cd key توش هست؟؟
اگه نیست معمولا کجا ها میفروشن؟
age bazit asl bashe(dakhele pack) cdkey hast .froshgahe blizzard mifroshe safheye 1 ya 2 addres esh hast
من تا حالا game card نشنیدم و نیاز به game card در wow هست؟؟
اگه میشه یکم در مورد game card توضیح بدین.
gamecard ye cardi ye ke ye bahash mitoni bazi ro charg koni ke maemoolan 2 mahe hast albate cdkey khodesh 1 mah free dare . game card ham 30 ta 36 tomane.bebakshid EN neveshtam fontam ghat zade

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر