هریسون: Cloud عملکرد XBOX ONE را در طول زمان افزایش می دهد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
20265547136774405593.jpg

فیل هریسون در مصاحبه ای که با آخرین شماره مجله MCV داشت از افزایش عملکرد و کارایی XBOX ONE در طول زمان به واسطه حضور Cloud خبر داد.
هریسون با بیان اینکه Cloud می تواند روشی باشد که در حفظ بازار یک وسیله را در طول چرخه زندگی آن تازه و به روز نگهدارد و تجربه های جدید و هیجان انگیز به شما بدهد Cloud می تواند محتویات و قابلیت های جدید را اضافه کند و عملکرد کنسول را بالا ببرد که باعث بالا رفتن عمر کنسولها و حس تازه بودن فن آوری آنها می شود.
با اتصال به اینترنت و Cloud در طول زمان کنسول به روز رسانی می شود و این عمر می تواند در زمان استفاده نکردن از کنسول هم انجام شود به طوری که وقتی شما کنسول را روشن می کنید شاهد موارد جدید در کنسول خود خواهید بود
هنوز مشخص نیست Cloud چه عملکردی را افزایش می دهد اما هریسون وعده آن را در طول زمان و آینده می دهد

منبع

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
از دست شما همونا نیستید تا دیروز حجم نداشتید 4تا Gif رو لود کنید؟:))حالا لطفا کم کم از اینترنت های با سرعت نورتون پرده برداری کنید ممنون
من که خودم مشکلی ندارم.ولی منظور دوستان اینه که حجمشونو برای چند تا GIF از دست ندن الکی و مثلا از حجمی که خریدن برای کارهایی که لازم دارن استفاده کنن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
برای پیش برد تکنولوژی نمی شه به مردمی فکر کرد توان اجرا و فهمش رو ندارن و به خاطر اونها که تو قضیه
Cloud تعدادشون بسیار کم هست نوآوری و تکنولوژی رو عقب بندازن

در کل من اینترنت 512 آسیاتک 20 گیگ گرفتم سرعتش روی 400 هست که دو برابر بیشتر از سرعت درخواستی ماکرو برای
Cloud هست

در کل به قول دن مارتیک هر کی اینترنت نداره بره XBOX 360 بخره با کلی بازی

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نمیدونم چرا یه عده cloud رو مساوی با ۱۰۰ گیگابایت اطلاعات برا دانلود میبینن :| بابا به خدا با سرعت ۲ مگابیت هم میشه از Cloud نهایت استفاده رو کرد ! اکثر شما گوشی اندرویدی دارید, Puffin Browser بر اساس همین سیستم ابری کار میکنه , یه بار نصب کنید با کروم و بقیه ی براوزرا امتحان کنید اگه ۱۰ برابر سریعتر نبود بیاین اینجا هرچی خواستین بگین ! حالا اون براوزر موبایل نیاز به نت ۱۰ گیگابیت داره ؟! خبر ! با دیتای معمولی هم میتونید ازش استفاده کنید ! کلاد فقط سرعت نیست با نت عادی هم میشه ازش استفاده کرد ! کار این سیستم ابری X1 هم همینه ! جای دیگه یه سری اطلاعات پردازش میشه و به دستگاه شما به صورت دیتا ارسال میشه , اینجوری قدرت پردازشی بیشتری در اختیار دارین ! این مساله اینقدر سادست که یه بچه ی ۱۰ ساله هم میتونه بفهمه ! بله سیستم ابری اینقدر قدرت داره که حتی همون ۶۰۰٪ هم در آینده عملیه , فقط کافیه آدم یکم چشاشو باز کنه ! سیستم ابری اختراع مایکروسافت نیست, بزودی همه ی ما بهش وابسته میشیم و روی موبایل , کامیپوتر و کنسول ازش استفاده میکنیم...

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
برای استفاده از کلود حداقل چه سرعتی لازمه ؟؟ با 8 مگ میشه استفاده کرد؟

البته من بعد از شنیدن حرفای رئیس سازمان فناوری و اطلاعات به اینده اینترنت تو ایران خیلی امیدوار شدم.ایشون فرمودن که قرار در آینده چند مگاهرتز به پهنای باندمون اضافه بشه !!!! ;;)

خیر کافی نیست
یادم تو کنفرانس سونی در گیم اسکام هم گفتن که سرعت اینترنت المان میانگین 5 MBit/s هستش و برای استفاده کامل از کلود جالب نیست و ما با بعضی از اینترنت پروایدرها در این کشور قرار داد بستیم برای پکیج های 200 MBit/s و بهتر در فکر تهیه اون باشید
Gamescom: Sony verkündet PS4 Release-Termin und gibt Kooperation mit der Deutschen Telekom bekannt - CNET.de

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نمیدونم چرا یه عده cloud رو مساوی با ۱۰۰ گیگابایت اطلاعات برا دانلود میبینن :| بابا به خدا با سرعت ۲ مگابیت هم میشه از Cloud نهایت استفاده رو کرد ! اکثر شما گوشی اندرویدی دارید, Puffin Browser بر اساس همین سیستم ابری کار میکنه , یه بار نصب کنید با کروم و بقیه ی براوزرا امتحان کنید اگه ۱۰ برابر سریعتر نبود بیاین اینجا هرچی خواستین بگین ! حالا اون براوزر موبایل نیاز به نت ۱۰ گیگابیت داره ؟! خبر ! با دیتای معمولی هم میتونید ازش استفاده کنید ! کلاد فقط سرعت نیست با نت عادی هم میشه ازش استفاده کرد ! کار این سیستم ابری X1 هم همینه ! جای دیگه یه سری اطلاعات پردازش میشه و به دستگاه شما به صورت دیتا ارسال میشه , اینجوری قدرت پردازشی بیشتری در اختیار دارین ! این مساله اینقدر سادست که یه بچه ی ۱۰ ساله هم میتونه بفهمه ! بله سیستم ابری اینقدر قدرت داره که حتی همون ۶۰۰٪ هم در آینده عملیه , فقط کافیه آدم یکم چشاشو باز کنه ! سیستم ابری اختراع مایکروسافت نیست, بزودی همه ی ما بهش وابسته میشیم و روی موبایل , کامیپوتر و کنسول ازش استفاده میکنیم...
بله درسته حالا بزار X1 بياد قيافه اونايي كه ميخوان با اينترنت فوق پيشرفته ايران ازش استفاده كنن ديدني هست.
ملت تو اجرا كردن يه مولتي پلير موندن ، حالا ميخوايد Cloud استفاده كنيد؟

ikeyvan

کاربر سایت
Nov 27, 2007
48
نام
کیوان
Cloud Computing اگه بدرد بازی هاردکور میخورد حتما سونی، انویدیا یا شرکت های دیگه هم روش مانور میدادن...اگه بخوان به معنای واقعی از کلود استفاده کنن اولا شما به سخت افزار خاصی رو کنسول ات احتیاج نداری فقط یه اینترنت با پینگ زیر 30ms و سرعت بالا میخواد و اشتراک واسه استفاده کردن از سرویس کلود...فکر نکنم زیرساخت جهانیش آماده باشه الان چه برسه به ما تو ایران...به نظر من رو کنسولای بازی فعلا در حد همون سیو و بک آپ گرفتن کارایی داره در حال حاضر...حالا یه 7-8 ماه دیگه هم بازی های هادرکور و انحصاری اکس باکس هم میاد می بینید در چه حد کارایی داره

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
برای پیش برد تکنولوژی نمی شه به مردمی فکر کرد توان اجرا و فهمش رو ندارن و به خاطر اونها که تو قضیه

در کل من اینترنت 512 آسیاتک 20 گیگ گرفتم سرعتش روی 400 هست که دو برابر بیشتر از سرعت درخواستی ماکرو برای
Cloud هست

افرین, یعنی حقتونه سیاستاشو تغییر نمیداد رسما نسل بعد با 360 میگذروندید...

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
خیر کافی نیست
یادم تو کنفرانس سونی در گیم اسکام هم گفتن که سرعت اینترنت المان میانگین 5 MBit/s هستش و برای استفاده کامل از کلود جالب نیست و ما با بعضی از اینترنت پروایدرها در این کشور قرار داد بستیم برای پکیج های 200 MBit/s و بهتر در فکر تهیه اون باشید
Gamescom: Sony verkündet PS4 Release-Termin und gibt Kooperation mit der Deutschen Telekom bekannt - CNET.de

اون 5 مگابیتی که بهش اشاره کرد، پهنای باند مورد نیاز برای آپلود و یا تماشای زنده ی بازی کردن بقیه بود و یا استریم کردن ویدیو! ربطی به کلود نداشت!

Cloud Computing اگه بدرد بازی هاردکور میخورد حتما سونی، انویدیا یا شرکت های دیگه هم روش مانور میدادن...اگه بخوان به معنای واقعی از کلود استفاده کنن اولا شما به سخت افزار خاصی رو کنسول ات احتیاج نداری فقط یه اینترنت با پینگ زیر 30ms و سرعت بالا میخواد و اشتراک واسه استفاده کردن از سرویس کلود...فکر نکنم زیرساخت جهانیش آماده باشه الان چه برسه به ما تو ایران...به نظر من رو کنسولای بازی فعلا در حد همون سیو و بک آپ گرفتن کارایی داره در حال حاضر...حالا یه 7-8 ماه دیگه هم بازی های هادرکور و انحصاری اکس باکس هم میاد می بینید در چه حد کارایی داره

سونی هم توی PS4 به طوره وسیع از سیستم کلود قراره استفاده کنه! ولی وعده ی 600 برابری نداده!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
البته دوستان دقت کنن منظور مایکرو 1.5 مگه واقعیه! یعنی حدودا 15 مگ ما:D

1.5 مگ واقعی چیه دیگه؟ روش جدید ISP ها برای سرکیسه کردن ملت؟ ما یه 1.5Mbit داریم یه 1.5MB... اولیه bit هست، دومی byte. هر byte هم 8 تا bit ـه.
1.5Mbit میشه حدود 192 کیلوبایت. 1.5MB هم که همون 1.5 مگابایت هست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان

قضیه خیلی سادس، هرکسی که از این مسخره بازی های مایکروسافت خوشش نمیاد نمیره 360 بخره، با یه میدل فینگر به آرمان های مایکروسافت صحنه رو ترک میکنه و میره PS4 میخره. برای همین هم اینقدر وضع مایکروسافت داغونه.

مایکروسافت بابت این جمله احمقانه هنوز هم داره جواب پس میده و بارها و بارها بخاطرش به شکر خوردن افتاده اما هنوز ذوب شدگانش با افتخار نقل قولش میکنن!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
قضیه خیلی سادس، هرکسی که از این مسخره بازی های مایکروسافت خوشش نمیاد نمیره 360 بخره، با یه میدل فینگر به آرمان های مایکروسافت صحنه رو ترک میکنه و میره PS4 میخره. برای همین هم اینقدر وضع مایکروسافت داغونه.

مایکروسافت بابت این جمله احمقانه هنوز هم داره جواب پس میده و بارها و بارها بخاطرش به شکر خوردن افتاده اما هنوز ذوب شدگانش با افتخار نقل قولش میکنن!

این یک کنایه بود از دن مارتیک به اونهای که میگن اینترنت نداریم چون تو داغون ترین کشورهای دنیا هم (افعانستان و ایران) اینترنت وجود داره و ماکرسافت کنسولش رو تو کشورهای منتشر میکنه که همه دارای اینترنت پر سرعت هستن
کسی هم که اینترنت نداشته باشه مطمئنان اینقدر از دنیا عقب هست که XBOX ONE که سهله PS1 هم به سرش زیاده

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid

من دلم به چهارتا آدم منطقی خوش بود میومدم تو این سایت انگار این فن بوییسم همتونو داغون کرده آخه این چه ادبیاتی آقای ماکان.... من هیچ وقت از سونی خوشم نمیومد ولی اونم دست آورده های خودشو داشته تو زمینه شبکه و آن لاین هم مطمعنا مایکروسافت جلوتره چیز مشخصیه ولی این حرف که برید 360 بخرید نهایت ناشی گری تو مارکتینگشون بود که ضررشم دیدن .. خواهش میکنم جورو به سمت بحث های مفید تر ببرید .... منظورم کلی بود البته ولی در هر صورت انتظارم از بعضیا بیشتره مسلما...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
1.5 مگ واقعی چیه دیگه؟ روش جدید ISP ها برای سرکیسه کردن ملت؟ ما یه 1.5Mbit داریم یه 1.5MB... اولیه bit هست، دومی byte. هر byte هم 8 تا bit ـه.
1.5Mbit میشه حدود 192 کیلوبایت. 1.5MB هم که همون 1.5 مگابایت هست.

فکر کنم منظورشون اینه که اینجا مثلا یه 512 رو بین 10 نفر شر میکنن و نمیشه به عنوان 512 روش حساب کرد :D

- - -ویرایش - - -

دقیقا,اگه چیزه خوبی بود سرنی ازش استفاده میکرد.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد

الان بعضی از مناطق امریکا هم سرعت نت بالایی ندارن حتی تو بعضی جاها دسترسی به اینترنت ندارن.اینکه امکانات اون منطقه پایینه یعنی مردمش ادم نیستن یا چیزی از تکنولوژی حالیشون نیست؟؟؟!!!!!
اون حرف دن ماتریک هم شعورشو نشون داد واسه همین پرتش کردن بیرون ;)
البته مثل اینکه یادش رفته بود ی کنسول نسل بعدی هم هست که نیازی به اتصال دائمی نداره وگرنه این حرفو نمیزد :))

در کل من اینترنت 512 آسیاتک 20 گیگ گرفتم سرعتش روی 400 هست که دو برابر بیشتر از سرعت درخواستی ماکرو برای​
Cloud هست​

نت شما یک سوم اون سرعتی که مایکروسافت به عنوان حداقل تعیین کرده هم نیست عزیز من :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر