هرسوالی درمورد Ps2

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
من 700 تومان خریدم با حق نصب کردن
دوست عزیز مربوط به فروشنده است بعدشم با فلش لگ ها و بدبختی های بسیار زیادی داره بعدشم با dvd میتوانیم فیلم و موسیقی های رایت شده dvd رو خیلی راحت تر از فلش خور استفاده کنیم

• Like
Reactions: Sega_genesis

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
دوست عزیز مربوط به فروشنده است بعدشم با فلش لگ ها و بدبختی های بسیار زیادی داره بعدشم با dvd میتوانیم فیلم و موسیقی های رایت شده dvd رو خیلی راحت تر از فلش خور استفاده کنیم
البته من یه فلش usb 3.0 خریدم
گاد آف وار رو بدون لگ اجرا می کنه

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
مهم قهطی نیست. بله لنز آکبند همه جا هست. بدون تظمین. ولی لنز اصل نیست. حتی درجه 1 هم نیست. درجه 3 هست./الان یه مشتری بیاد بگه دستگاهمو فلش خور کن شما 150 تا 200 قیمت میدی./شرکت های زیادی تو چین جنس تولید میکنن ولی تاجرهای ایرانی میرن جنس های درجه 3 4 وارد میکنن چون سود بیشتری داره./ با دلار 4200 جنس میخرن با دلار 50000 میفروشن./شما مغازه دار ها برای جنس نداشتتون هم قیمت میدین/ پلی استیشن 2 دست 2 رو به قیمت 1/5 میلیون میفروشین/ همون مودبو 5 رو که چندین ساله تولید نمیشه رو که 7 سال پیش بصورت عمده دونه ای نهایتش 3 هزار تومن خریدین رو تا 120000 تومن به ملت قالب میکنین/ اگه این جواب براتون کافی نبود باز هم دارم
دوست عزیز چی گرون نشده
خب این حرفتان با فلش های جدید هم صدق میکنه

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
در کل من بهتون بگم چشم لنز از هارد و فلش خیلی بهتره البته فلش خور هم بسیار خوبه اما هزینه بیشتری باید بدی که چ کاریه همونو لنز میگیری انتخاب با خودتونه

• Like
Reactions: mqg1387

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
مهم قهطی نیست. بله لنز آکبند همه جا هست. بدون تظمین. ولی لنز اصل نیست. حتی درجه 1 هم نیست. درجه 3 هست./الان یه مشتری بیاد بگه دستگاهمو فلش خور کن شما 150 تا 200 قیمت میدی./شرکت های زیادی تو چین جنس تولید میکنن ولی تاجرهای ایرانی میرن جنس های درجه 3 4 وارد میکنن چون سود بیشتری داره./ با دلار 4200 جنس میخرن با دلار 50000 میفروشن./شما مغازه دار ها برای جنس نداشتتون هم قیمت میدین/ پلی استیشن 2 دست 2 رو به قیمت 1/5 میلیون میفروشین/ همون مودبو 5 رو که چندین ساله تولید نمیشه رو که 7 سال پیش بصورت عمده دونه ای نهایتش 3 هزار تومن خریدین رو تا 120000 تومن به ملت قالب میکنین/ اگه این جواب براتون کافی نبود باز هم دارم براتون.
دوست عزیز من فروشنده نیستم من تعمیرکار کنسولهای بازی هستم /فروشنده با تعمیرکا فرق میکنه /من کی گفتم مغازه برای فروش دارم/من چیزی برای فروش ندارم

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
دوست عزیز من فروشنده نیستم من تعمیرکار کنسولهای بازی هستم /فروشنده با تعمیرکا فرق میکنه /من کی گفتم مغازه برای فروش دارم/من چیزی برای فروش ندارم
این دوستون vendor دنبال کل کله
از اینا زیاد میبینیم?

• Like
Reactions: mqg1387

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
از اینا زیاد میبینیم?
دوست عزیز اقا سینا منم مثل دوستان زیادی که از 2005 اینجا برای مردم عزیز خدمت کردند و حالا دیگه زیاد فعالیت ندارن که خیلیهاشونو هم میشناسم اومدم برای مردم خودم که تا اونجایی که تجربه دارم در اختیارشون بزارم برم وگرنه من اینجا حقوق نمیگیرم فقط از روی دلسوزی مثل همه شما منم نهایت میخوام برم ولی تا جایی که میتونم به مردم خودم کمک میکنم تا مشکلشون رفع بشه /با ارزوی موفقیت برای تمامی کاربران در سایت قدیمی بازی سنتر

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
در کل من بهتون بگم چشم لنز از هارد و فلش خیلی بهتره البته فلش خور هم بسیار خوبه اما هزینه بیشتری باید بدی که چ کاریه همونو لنز میگیری انتخاب با خودتونه
ب نظره من بهتره جفتشو داشته باشی ...هم لنز و هم اجرای بازی با فلش ... اینجوری بازی هایی ک با فلش افت فریم ندارن رو راحت با فلش اجرا میکنیم بازی های سنگین تر رو با دی وی دی...اینجوری ب لنز هم فشار نمیاد..

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
دوست عزیز اقا سینا منم مثل دوستان زیادی که از 2005 اینجا برای مردم عزیز خدمت کردند و حالا دیگه زیاد فعالیت ندارن که خیلیهاشونو هم میشناسم اومدم برای مردم خودم که تا اونجایی که تجربه دارم در اختیارشون بزارم برم وگرنه من اینجا حقوق نمیگیرم فقط از روی دلسوزی مثل همه شما منم نهایت میخوام برم ولی تا جایی که میتونم به مردم خودم کمک میکنم تا مشکلشون رفع بشه /با ارزوی موفقیت برای تمامی کاربران در سایت قدیمی بازی سنتر
من خودم فلش خور کردن و از شما یادگرفتم و مدیون شمام..‌.کمتر کسی مثل شما پیدا میشه ک علاوه بر آموزش دادن بصورت رایگان، بخاد به سوالات و مشکلات بقیه خصوصا من اونم رایگان جواب بده و مشکل و حل کنه...فقط میتونم بگم ممنونم ازتون بابت خدماتی ک برای من و بقیه کردین???

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
از اینا زیاد میبینیم?
من دنبال کل کلم؟ آخه تو کی هستی که من بخوام باهاش کل کل کنم. شما هنوز نتونستی 2 تا بازی رو راحت از فلش اجرا کنی. به اندازه سن تو من در کنسول های بازی تجربه دارم. اینکه تو این انجمن فعالیت کمی داشتم دلیل نمیشه که هیچ چی حالیم نیست. حوزه تخصص من اصلا کنسول های بازی نیست. کنسول های بازی جز سرگرمی های من بوده هست و خواهد بود ولی من مثل شما که از کنسول فقط بازی کردنو بلدین نیستم. هر وسیله ای که در اختیارم باشه زیر و بمشو در میارم. این هم برات تجربه باشه در مورد کسی که نمیشناسی نظر نده تا اینجوری نزنن تو برجک ضایع بشی.

آخرین ویرایش:

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام به همه
یه برنامه هست اسمش SMS
برای پخش مدیا
مال من فیلم که با فلش پخش می کنم صدا میاد اما به جای تصویر تقریبا شبیه یه اسکرین سیور میمونه
راهی براش هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر