هرسوالی درمورد Ps2

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
داداش یه سر به تاپیک پیر های دنیای گیم بزن اونجا یه سوال پرسیدم هیچکس انگاری غیر خودت نمیتونه کمک کنه

ببین من دسته pc سیم دار دارم
هم شناخت اتوماتیک داره
هم دیسک درایور داره

اما تو هیچکدوم از بازیا کار نمیکرد
دوستان گفتن برنامه x360 ace درست میشه
نصب کردم درست شد

• Like
Reactions: Love Console

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
سلام میخاستم بدونم کسی تو اصفهان میدونه کجا میشه کابل component برای ps2 پیدا کرد؟
اگه کسی میدونه لطفا یه جا را معرفی کنه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام میخاستم بدونم کسی تو اصفهان میدونه کجا میشه کابل component برای ps2 پیدا کرد؟
اگه کسی میدونه لطفا یه جا را معرفی کنه
با سلام خدمت شما .همونطور که دوستان گرامی و زحمت کش گفتن.تهیه این کابل شاید سخت باشد.ولی در تهران موجود.با توجه به بودن شما در اصفهان اگه سعی کنید که این کابل رو اماده فراهم کنید.و اگر نتوانستید .کابل را میتوانید خودتان درست کنید.و یچیز خیلی مهم اگه دستگاتون بدون اداپتور هست این نوع کابلها بهتر از اداپتور دار ها جواب میدهند. 129380 ی نوع اماده از کابلcomponent

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
با سلام خدمت شما .همونطور که دوستان گرامی و زحمت کش گفتن.تهیه این کابل شاید سخت باشد.ولی در تهران موجود.با توجه به بودن شما در اصفهان اگه سعی کنید که این کابل رو اماده فراهم کنید.و اگر نتوانستید .کابل را میتوانید خودتان درست کنید.و یچیز خیلی مهم اگه دستگاتون بدون اداپتور هست این نوع کابلها بهتر از اداپتور دار ها جواب میدهند.View attachment 129380ی نوع اماده از کابلcomponent
تهران به زور گیر میاد اگه می‌تونی خودت یه دونه بساز

من یه PS2 FAT 50001 PAL با نتورک اداپتور دارم.

ساختن کابل نتیجه میده؟( کیفیت تصویرش مثل یه کابل خریداری شده هست؟)
من توی سایت های فروش بررسی کردم متوجه شدم کابل های کامپوزیت موجود ۵ پین هستن در صورتی که کابل ۱۲ پین لازم داریم
تا کامپوننت بسازیم.

• Like
Reactions: sepehrpuor

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714

من توی سایت های فروش بررسی کردم متوجه شدم کابل های کامپوزیت موجود ۵ پین هستن در صورتی که کابل ۱۲ پین لازم داریم
تا کامپوننت بسازیم.

این کابل فقط روی تلویزیونهای لامپی قدیمی خوب عمل میکنه برای lcd جواب نمیده..در کل کیفیتش از 3 فیش خیلی بهتر..

• Like
Reactions: sepehrpuor

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160

این آموزش بعضی قسمتاش اشتباهه

.و یچیز خیلی مهم اگه دستگاتون بدون اداپتور هست این نوع کابلها بهتر از اداپتور دار ها جواب میدهند.

دوست عزیز به نوع دستگاه که آداپتوری باشه یا نه هیچ ارتباطی نداره

این کابل فقط روی تلویزیونهای لامپی قدیمی خوب عمل میکنه برای lcd جواب نمیده..در کل کیفیتش از 3 فیش خیلی بهتر..

روی lcd جواب میده و کیفیتش هم خیلی عالی می‌شه. حتی بعضی از بازی ها گزینه widescreen دارن که مخصوص تی‌وی‌های lcd گذاشتن که فعال کنید تا ابعاد تصویر درست نشون داده بشه.

تا کامپوننت بسازیم.

ممکنه جواب نده!
آی‌سی تبدیل یا مود چیپ که روی دستگاهتون نصبه ممکنه اجازه نده دستگاهتون روی کامپوننت تصویر بده که در اون صورت مجبورید مود چیپ رو عوض کنید یا هر بار که دستگاهتون رو روشن می‌کنید غیر فعالش کنید.
شما برای ساخت کابل نیاز به کابل تصویر تقلبی دارید چون فیش کابل تقلبی همه پین‌ها رو داره در واقع شما حداقل نیاز به ۶ تا از پین ها دارید.
می‌تونید طبق این عکس بسازید کابلتون رو. هیچ نیازی به خازن و مقاوت هم نیست.
9e47b751d755a357a5c8a8fdd5194135.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714

روی lcd جواب میده و کیفیتش هم خیلی عالی می‌شه. حتی بعضی از بازی ها گزینه widescreen دارن که مخصوص تی‌وی‌های lcd گذاشتن که فعال کنید تا ابعاد تصویر درست نشون داده بشه.

ممکنه جواب نده!
آی‌سی تبدیل یا مود چیپ که روی دستگاهتون نصبه ممکنه اجازه نده دستگاهتون روی کامپوننت تصویر بده که در اون صورت مجبورید مود چیپ رو عوض کنید یا هر بار که دستگاهتون رو روشن می‌کنید غیر فعالش کنید.
شما برای ساخت کابل نیاز به کابل تصویر تقلبی دارید چون فیش کابل تقلبی همه پین‌ها رو داره در واقع شما حداقل نیاز به ۶ تا از پین ها دارید.

کابل کامپونت ps2دوست عزیز کیفیتش رو lcd خوب نیست ..بافت ها رو زبر بد نشون میده خیلی تاثیر نداره. ولی رو تلویزیون معمولی عالی فقط باید گزینه کامپونت رو ps2 فعال کنی..
.ولی برعکس xbox orginal..با کابل کامپونت تا 720 رزلوشن نشون میده ..حتی برای تمام بازیها ..رو lcd واقعأ غول

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
کابل کامپونت ps2دوست عزیز کیفیتش رو lcd خوب نیست ..بافت ها رو زبر بد نشون میده خیلی تاثیر نداره. ولی رو تلویزیون معمولی عالی فقط باید گزینه کامپونت رو ps2 فعال کنی..
.ولی برعکس xbox orginal..با کابل کامپونت تا 720 رزلوشن نشون میده ..حتی برای تمام بازیها ..رو lcd واقعأ غول

این نظر شماس به نظر من خوب می‌شه

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

ممکنه جواب نده!
والا کابل رو درست کردم و استفاده هم کردم. دقیقا کدوم بخش اشکال داره؟ اگر موردی هست که باید تصحیح بشه واقعا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• Like
Reactions: daryooshaghayi

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

ممکنه جواب نده!
بله خازنها برای دستگاه ps2 نیاز اساسی نیستند و بدون خازن هم کار میکنه. مقاومت که کلا نیاز نبود.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بله خازنها برای دستگاه ps2 نیاز اساسی نیستند و بدون خازن هم کار میکنه. مقاومت که کلا نیاز نبود.
دوست عزیز .با سلام خسته نباشید فکر نمیکنم کابل شما مشکل داشته باشه .جزیعات کار شمارو چک کردم.منم خیلی وقت پیش همینو از ی سایت خارجی درست کردم.من خودم از هیچ خازنی هم استفاده نکردم.چون کابل اصلیش هم 8 سال پیش خریدم بازش کردم خازن نداشت.با تشکر از شما.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوست عزیز .با سلام خسته نباشید فکر نمیکنم کابل شما مشکل داشته باشه .جزیعات کار شمارو چک کردم.منم خیلی وقت پیش همینو از ی سایت خارجی درست کردم.من خودم از هیچ خازنی هم استفاده نکردم.چون کابل اصلیش هم 8 سال پیش خریدم بازش کردم خازن نداشت.با تشکر از شما.
ممنونم دوست گرامی. بزرگوارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر