هرسوالی درمورد Ps2

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
مموری بوت دارم برنامه free mcboot روش نصبه بازی ها رو هم اجرا میکنه فقط روی مود بازی ها گیر میکنه مثل God Of War میخوام این مشکل و رفع کنم

آخرین ورژن OPL رو بریز درست می‌شه. اگه با چیت مشکل داره فایل کمکی جدیدش رو دوباره بریز

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
فقط ps2 و ps classic :x
Ps3 خاصه واقعا چون3 و kill zone 2 سه گانهresistance و mgs4 و god of war collection و ancension و deman souls و کلی بازی داره که نمیشه هیچ جای دیگه نمیشه بازیش کرد حتی با شبیه ساز ps2 شبیه سازش کار میکنه خوب ولی ۳ نه

• Like
Reactions: che-jaleb

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
Ps3 خاصه واقعا چون3 و kill zone 2 سه گانهresistance و mgs4 و god of war collection و ancension و deman souls و کلی بازی داره که نمیشه هیچ جای دیگه نمیشه بازیش کرد حتی با شبیه ساز ps2 شبیه سازش کار میکنه خوب ولی ۳ نه

به نظر من نباید کنسول هارو با هم مقایسه کرد، سونی ۱ هم کلی بازی داره سگا و میکرو هم همینطور. شما بازی دابل دراگون ۳ روی میکرو بازی کردید؟ هنوز حال و هوای اون بازی رو من تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم کاملا منحصر به فرد

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
به نظر من نباید کنسول هارو با هم مقایسه کرد، سونی ۱ هم کلی بازی داره سگا و میکرو هم همینطور. شما بازی دابل دراگون ۳ روی میکرو بازی کردید؟ هنوز حال و هوای اون بازی رو من تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم کاملا منحصر به فرد

3946-15574.jpg

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
مموری بوت دارم برنامه free mcboot روش نصبه بازی ها رو هم اجرا میکنه فقط روی مود بازی ها گیر میکنه مثل God Of War میخوام این مشکل و رفع کنم
سلام عزیزم .اگه منظورت دموی بازیهاست می تونی از این free mc boot استفاده کنی تا مشکلت کاملا حل بشه بسیار عالی.با کیفیت بدون گیر.از حالت فشرده خارجش کن .روی ی یو اس بی بریزش .یو اس بی رو به دستگات بزن .روش نصب اول روی ulaunchELFبرو اونجا با دایره روی mass بزن تا وارد یواس بی بشی.بعد برو رویfreemcbootELFدایره بزن .freemcboot اومد روی گزینه format moضربدر بزن بعد okدر اینجا هر چی توی مموریت باشه پاک میشه.بعد روی گزینه normal install ضربدر بزن بزار خودش نصب میکنه .پیغام ok داد دستگاتو خاموش وروشن کن.اگه سیو بازی داری قبل این کار بریز روی ی مموری کارت دیگه. بعد از اتمام نصب سیواتو برگردون روی مموری کاتی که free mc نصب کردی .هشدار از عجله کردن پرهیز نمایید.مشکلی داشتی بپرس.

Attachments

• FREE MCBOOT 2018 V1.3 BY VENDOR.rar
    2.7 MB · مشاهده: 4

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیزم .این تبدیلها خیلی خوبند.ایا کامپیوترت اینو شناسایی میکنه.برای اطمینان برو کنترل پنل.دیوایس اند پرینترز اونجا باید عکس ی دسته بازی باشه.اگه بود دسته سونی 2 رو بهش وصل کن.بعد برو روی عکس دسته رایت کلیک روی گیم کنترولر ستینگ کلیک کن همونجا پراپرتیز رو انتخاب کن و همه دکمه هاشو امتهان کن.منتظر سوال شما دوست عزیز هستم .

majid59

کاربر سایت
Nov 11, 2019
8
سلام عزیزم .این تبدیلها خیلی خوبند.ایا کامپیوترت اینو شناسایی میکنه.برای اطمینان برو کنترل پنل.دیوایس اند پرینترز اونجا باید عکس ی دسته بازی باشه.اگه بود دسته سونی 2 رو بهش وصل کن.بعد برو روی عکس دسته رایت کلیک روی گیم کنترولر ستینگ کلیک کن همونجا پراپرتیز رو انتخاب کن و همه دکمه هاشو امتهان کن.منتظر سوال شما دوست عزیز هستم .
سلام اره شناسایی میکنه ولی وقتی دسته رو بهش وصل میکنم هیچکدوم از دکمه هاش عمل نمیکنه

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام اره شناسایی میکنه ولی وقتی دسته رو بهش وصل میکنم هیچکدوم از دکمه هاش عمل نمیکنه

این تبدیلها رو بعضی بازیها عمل نمیکن تنها راهش گرفتن دسته لاجیتکت .یا دسته xbox one یا xbox 360 ..که تمام بازیها رو اجرا میکن..ولی برای املاتورهای بازی هیچ مشکلی نداره این تبدیل مثل دریمکست .ps2 وغیره باید دگمه ها رو تنظیم کنی..

• Like

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
این تبدیلها رو بعضی بازیها عمل نمیکن تنها راهش گرفتن دسته لاجیتکت .یا دسته xbox one یا xbox 360 ..که تمام بازیها رو اجرا میکن..ولی برای املاتورهای بازی هیچ مشکلی نداره این تبدیل مثل دریمکست .ps2 وغیره باید دگمه ها رو تنظیم کنی..
داداش یه سر به تاپیک پیر های دنیای گیم بزن اونجا یه سوال پرسیدم هیچکس انگاری غیر خودت نمیتونه کمک کنه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر