هرسوالی درمورد Ps2

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
سلام دوستان
من دیروز به یه مشکل برخوردم
دستگاه PS2 ژاپنی من بعد از حدود ۵ دقیقه روشن کردن، ناگهانی خاموش شد و چراغ سبز پاور، قرمز چشمک زن شد!
علتش چیه؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیز.2 مشکل رو میشه بهش اشاره کرد.1.ممکن است از اداپتورت باشه.2.خیلی وقتها هم مشکل از فن دستگات است.احتمالا فن دستگات CPU GPU دستگاتو خنک نمیکنه.ممکنه گردو خاک مانع از چرخیدن فن دستگات میشه. یا فن دستگات نمیچرخه.باز در خدمت هستم

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
سلام مجدد
دوست عزیز
اون مشکل دستگاه PS2 من خداروشکر با بازکردن و سرویس حل شد
گرد و غبار تو دستگاه زیاد بود
ولی با وجود اینکه دسته های دستگاه سالمه،ویبره نمیدن
بنظر شما مشکل از کجاست؟
با تشکّر

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیزم.در مورد دستگیره شما.از کجا میدونی ویبره یا شوکشون سالمه.البته به دستگاه ربط نداره .1 بازی استفاده کنید که ویبره دار باشند مثل ایول 4.از دسته دیگه امتحان کنید.تا مشخص شود دسته سالمه.منتظر جوابم.به امید خدا مشکل حل میشه.در حفظ و نگهداری دستگاهای برقی کوشا باشید.چرا که قطعات بسیار گران هستند.

Saalvaador

کاربر سایت
Sep 30, 2019
11
سلام
دسته ها سالم هستند
ولی فکر میکنم مشکل از اتصال نداشتن کامل سیم های ۳۶ تایی فلت دسته به سوکت برد دستگاه باشه
آخه زمان سرویس دستگاه متأسفانه سوکت برد که محل اتصال فلت دسته ها هست، مقداری قسمت پلاستیکی اش شکست
نظر شما چیه؟
امکان داره که هر دو دسته کار کنند ولی ویبره ندن!؟

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
سلام به دوستان
اقا بازی های دیسکی ps1 رو که توی ps2 اجرا کنیم اینا روی مموری ps2 سیو میشن؟؟؟؟ یا نه هر بار باید از اول بری؟
اگر سیو میشن که یه مموری بخرم چون مموری قبلیم سوخته ولی اگرم سیو نمیشن که کلا بیخیالش شم
چون از بعضیا شنیدم که میگفتن بازیای ps1 رو میشه روی ps2 سیو کرد و دیگه مدام از اول نرفت

• Like
Reactions: che-jaleb

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام به دوستان
اقا بازی های دیسکی ps1 رو که توی ps2 اجرا کنیم اینا روی مموری ps2 سیو میشن؟؟؟؟ یا نه هر بار باید از اول بری؟
اگر سیو میشن که یه مموری بخرم چون مموری قبلیم سوخته ولی اگرم سیو نمیشن که کلا بیخیالش شم
چون از بعضیا شنیدم که میگفتن بازیای ps1 رو میشه روی ps2 سیو کرد و دیگه مدام از اول نرفت
سلام بر شما
بله سیو میشن

• Like
Reactions: X B I T B

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سلام به دوستان

سلام
اگه از طریق دیسک بازیهای ps1 اجرا میکنی باید حتمأ مموری کارت ps1 داشته باشی تا سیو بشه ..اگه از طریق usb بازیهای ps1 اجرا میکنی .خودش تو usb ایکون سیو باز میکن ظرفیت بینهایت.حتی میتونی بازیهای ps2 داخل usb سیو کنی .فقط باید اول ps2 هک فری مک بوت داشته باشه باید.بازیهای ps1 تبدیل کنی به vcd...تا اجرا بشن آموزشهای بیشتر داخل فروم هست..

• Like

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
سلام
اگه از طریق دیسک بازیهای ps1 اجرا میکنی باید حتمأ مموری کارت ps1 داشته باشی تا سیو بشه ..اگه از طریق usb بازیهای ps1 اجرا میکنی .خودش تو usb ایکون سیو باز میکن ظرفیت بینهایت.حتی میتونی بازیهای ps2 داخل usb سیو کنی .فقط باید اول ps2 هک فری مک بوت داشته باشه باید.بازیهای ps1 تبدیل کنی به vcd...تا اجرا بشن آموزشهای بیشتر داخل فروم هست..
دمت گرم
اره با فلش زیاد روی ps2 بازی کردم مموری رو دادم بنده خدا یه نرم افزاری ریخت فلش خورش کرد ولی یه بدی که داره بازی ها توی کات سین ها دچار لگ میشن
بعد در رابطه با مموری ps1 من نمیدونستم به ps2 میشه مموری ps1 زد فکر نمیکردم اجرا کنه یعنی الان یه مموری ps1 بگیرم بالا میاد توی ps2??

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دمت گرم
اره با فلش زیاد روی ps2 بازی کردم مموری رو دادم بنده خدا یه نرم افزاری ریخت فلش خورش کرد ولی یه بدی که داره بازی ها توی کات سین ها دچار لگ میشن
بعد در رابطه با مموری ps1 من نمیدونستم به ps2 میشه مموری ps1 زد فکر نمیکردم اجرا کنه یعنی الان یه مموری ps1 بگیرم بالا میاد توی ps2??

بله اجرا میشه مموری ps1 فقط برای سیو کردن بازی از طریق دیسک فقط کاربرد داره....ولی بازیهای ps1 از طریق usb اجرا کنی .آیکون سیو بازی داخل usb میفت .البته یه سریع برنامه موجود .که میشه سیو داخل مموری کارت خارج کرد و اون رو تبدیل به سیو داخل usb
کرد..مثلأ یه سیو قدیمی داری که میخای اون رو داخل usb بریزی با اون برنامه تبدیلش میکنی واجرا میشه تو usb ..برای ps1
این مشکلات طبیعی قفل فریز هنگ داخل بازی ..ps2 از طریق usb ..
البته راه داره که این مشکل حل بشه فقط از طریق نتوورک آدابتور برای ps2 fat ..که سرعت بازیها خیلی زیاد میشه..وبدون مشکل اجرا میشه...

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بله اجرا میشه مموری ps1 فقط برای سیو کردن بازی از طریق دیسک فقط کاربرد داره....ولی بازیهای ps1 از طریق usb اجرا کنی .آیکون سیو بازی داخل usb میفت .البته یه سریع برنامه موجود .که میشه سیو داخل مموری کارت خارج کرد و اون رو تبدیل به سیو داخل usb
کرد..مثلأ یه سیو قدیمی داری که میخای اون رو داخل usb بریزی با اون برنامه تبدیلش میکنی واجرا میشه تو usb ..برای ps1
این مشکلات طبیعی قفل فریز هنگ داخل بازی ..ps2 از طریق usb ..
البته راه داره که این مشکل حل بشه فقط از طریق نتوورک آدابتور برای ps2 fat ..که سرعت بازیها خیلی زیاد میشه..وبدون مشکل اجرا میشه...
دمت گرم خیلی لطف کردی بهم :-bd
اتفاقا ps2 fat داشتم تا یک ماه پیش ولی چون لنزش ضعیف شده بود و قابل تعمیر هم نبود (یارو میگفت چون از سری 50000 نیست دیگه نمیشه کاریش کرد) فروختمش
یه slim نو گرفتم
اگر بتونم یه 50000 گیر بیارم معرکه میشه با این نتوورک اداپتور که گفتین ولی بعد میدونم این تنوورک ها گیر بیاد
نمیدونم این ps2 لامصب چه معجزه ای هست که با این کنسول های نسل های جدید رو دارم ولی از ps2 نمیشه دل کند
از کلاک تاور 3
اویل 4
اونیموشا 3

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دمت گرم خیلی لطف کردی بهم :-bd
اتفاقا ps2 fat داشتم تا یک ماه پیش ولی چون لنزش ضعیف شده بود و قابل تعمیر هم نبود (یارو میگفت چون از سری 50000 نیست دیگه نمیشه کاریش کرد) فروختمش
یه slim نو گرفتم
اگر بتونم یه 50000 گیر بیارم معرکه میشه با این نتوورک اداپتور که گفتین ولی بعد میدونم این تنوورک ها گیر بیاد
نمیدونم این ps2 لامصب چه معجزه ای هست که با این کنسول های نسل های جدید رو دارم ولی از ps2 نمیشه دل کند
از کلاک تاور 3
اویل 4
اونیموشا 3

Ps2 فت گرفتی نتوورک برای فروش موجود دارم..البته ناقابل..

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر