هرسوالی درمورد Ps2

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
بله اجرا میشه مموری ps1 فقط برای سیو کردن بازی از طریق دیسک فقط کاربرد داره....ولی بازیهای ps1 از طریق usb اجرا کنی .آیکون سیو بازی داخل usb میفت .البته یه سریع برنامه موجود .که میشه سیو داخل مموری کارت خارج کرد و اون رو تبدیل به سیو داخل usb
کرد..مثلأ یه سیو قدیمی داری که میخای اون رو داخل usb بریزی با اون برنامه تبدیلش میکنی واجرا میشه تو usb ..برای ps1
این مشکلات طبیعی قفل فریز هنگ داخل بازی ..ps2 از طریق usb ..
البته راه داره که این مشکل حل بشه فقط از طریق نتوورک آدابتور برای ps2 fat ..که سرعت بازیها خیلی زیاد میشه..وبدون مشکل اجرا میشه...

Ps2 ها اسلیم خودشون روشون پورت lan هست سرخود
راحت میشه smb کرد با کابل شبکه
بازیا از روی هارد pc روی ps2 اجرا کرد بدون لگ

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
روش اجرا بازی از طریق lan اونم عالی فقط باید همیشه pc در دسرس باشه البته راه داره ps2 رو بدون lan pc کرد بازی اجرا بشه فقط یکم خرجش زیاد...ولی در کل نتورک دردسرش کمتر...

• Like
Reactions: che-jaleb

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
سلام دوستان
میخوام یه دسته بی سیم برای PS2 بخرم دیجی کالاگذاشته 69 تومن
فقط اینکه بعد از خریدش نیاز به تنظیم خاصی نداره؟
یعنی فقط بزنم به درگاه جلوی کنسول تمومه یا نه باز تنظیمات خاصی داره؟
و اینکه دسته هاش خوب جواب میده یا نه

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام بر شما
بله سیو میشن
[/Q
سلام
دسته ها سالم هستند
ولی فکر میکنم مشکل از اتصال نداشتن کامل سیم های ۳۶ تایی فلت دسته به سوکت برد دستگاه باشه
آخه زمان سرویس دستگاه متأسفانه سوکت برد که محل اتصال فلت دسته ها هست، مقداری قسمت پلاستیکی اش شکست
نظر شما چیه؟
امکان داره که هر دو دسته کار کنند ولی ویبره ندن!؟
سلام عزیزم مدل دستگات فته یا اسلیم.اگه دستگیرها درست کار میکنه باید ویبرهاش کار کنند.اگه ویبرهاش کار نکنند احتمال داره موتوراش خراب شده باشند.حتما از ی دسته سالم استفاده کن. با بازیهای شوکدار امتحانش کن.دستگاتو باز نکن .اگه دسته کار میکنه ویبره به دستگاه هیچ ربطی نداره.باز در خدمت هستم.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام به دوستان
اقا بازی های دیسکی ps1 رو که توی ps2 اجرا کنیم اینا روی مموری ps2 سیو میشن؟؟؟؟ یا نه هر بار باید از اول بری؟
اگر سیو میشن که یه مموری بخرم چون مموری قبلیم سوخته ولی اگرم سیو نمیشن که کلا بیخیالش شم
چون از بعضیا شنیدم که میگفتن بازیای ps1 رو میشه روی ps2 سیو کرد و دیگه مدام از اول نرفت
سلام بشما دوست عزیز.شما برای سیو باریهای پی اس وان باید از مموری خودش یعنی پی اس وان استفاده کنید.البته اجرای بازی پی اس وان در پی اس 2 مشکلاتی هم داره برای مثال تصویر تصویر نصفه نمایش داده میشه .و سر عت بازی تا حدودی پایینه اگه دقت کنی.درسته با فری بوت مشکل حل میشه ولی اگه دقت کنی اون هم مشکلات خودشو داره.اگه توجه کنی بازیها چارخونه ماننده مشکل گرافیگی داره.ولی اگه به سونی 1 علاقه دارید ی play station classic بخر. بازیها از روی رم اجرا میشه کابل اچ دی میخوره خودت میتونی بازیهارو دانلود کنی بریزی توی رم با کیفیت بالا اجرا میشند .خداییش قیمتش خوبه تهران میدن 430 هزار .البته اگه دوست داری .من خودم دارم.ارزش داره.

majid59

کاربر سایت
Nov 11, 2019
8
سلام.من اطلاعاتم در حد صفر هستش.میخواستم بدونم نرم افزار cheat device رو از کجا میتونم گیر بیارم و اینکه چجوری بدون نیاز به لنز بریزم روی مموری کارت دستگاه البته از طریق usb که کار کنه؟

• Like

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام.من اطلاعاتم در حد صفر هستش.میخواستم بدونم نرم افزار cheat device رو از کجا میتونم گیر بیارم و اینکه چجوری بدون نیاز به لنز بریزم روی مموری کارت دستگاه البته از طریق usb که کار کنه؟

اگه مموری کارت بوت داری می‌شه ولی اگه مموری ای که روش بوت نصب باشه نداری یا باید لنز دستگاهت سالم باشه که از روی دیسک نصب کنی یا یه مموری بگیری که بوت داشته باشه بتونی از طریق یو اس بی نصب کنی
اگه مموری بوت خواستی من دارم

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام دوستان
میخوام یه دسته بی سیم برای PS2 بخرم دیجی کالاگذاشته 69 تومن
فقط اینکه بعد از خریدش نیاز به تنظیم خاصی نداره؟
یعنی فقط بزنم به درگاه جلوی کنسول تمومه یا نه باز تنظیمات خاصی داره؟
و اینکه دسته هاش خوب جواب میده یا نه

اصلا بدرد نمیخورن

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام بشما دوست عزیز.شما برای سیو باریهای پی اس وان باید از مموری خودش یعنی پی اس وان استفاده کنید.البته اجرای بازی پی اس وان در پی اس 2 مشکلاتی هم داره برای مثال تصویر تصویر نصفه نمایش داده میشه .و سر عت بازی تا حدودی پایینه اگه دقت کنی.درسته با فری بوت مشکل حل میشه ولی اگه دقت کنی اون هم مشکلات خودشو داره.اگه توجه کنی بازیها چارخونه ماننده مشکل گرافیگی داره.ولی اگه به سونی 1 علاقه دارید ی play station classic بخر. بازیها از روی رم اجرا میشه کابل اچ دی میخوره خودت میتونی بازیهارو دانلود کنی بریزی توی رم با کیفیت بالا اجرا میشند .خداییش قیمتش خوبه تهران میدن 430 هزار .البته اگه دوست داری .من خودم دارم.ارزش داره.

ایام قدیم تعدادی بازی اورجینال ps1 پشت مشکی
بازیا کارخانه هیولا سازی و .....
تو ps2 راحت کار میکرد اما رود لنز اصلی کنسولو ترکوند
به لنز و موتور کنسول فشار میاورد

Playstation classic خوبه

• Like
Reactions: Love Console

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیزم شما برای اجرای بازیهای ps2 به این نرم افزار نیازی نداری.شما ی مموری کارت ps2 نیاز داری.مدل دستگات چی اداپتور میخوره پشت دستگات یا سیم برق مستقیم.اول اینارو بگو تا قدم به قدم اموزش کاملشو با تصویر توضیح میدم منتظرم............

majid59

کاربر سایت
Nov 11, 2019
8
اگه مموری کارت بوت داری می‌شه ولی اگه مموری ای که روش بوت نصب باشه نداری یا باید لنز دستگاهت سالم باشه که از روی دیسک نصب کنی یا یه مموری بگیری که بوت داشته باشه بتونی از طریق یو اس بی نصب کنی
اگه مموری بوت خواستی من دارم

مموری بوت دارم برنامه free mcboot روش نصبه بازی ها رو هم اجرا میکنه فقط روی مود بازی ها گیر میکنه مثل God Of War میخوام این مشکل و رفع کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر