هرسوالی درمورد Ps2

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
حدود 8 سال پیش بود یه ps2 اسلیم داشتم آدابتور بیرون مونتاژ ژاپن بود کنسول آکبند ونو گرفته بودم حدود 3 سال باهاش بازی انجام میدادم یه روز خاصتم پشتش باز کنم آخه لنز ps2 یکم ضعیف شده بود از سر کنجکاوی ps2 باز کردم لنز تمیز کردم ..یه چیزی دیدم باور نکردنی ..کنسول اصلأ مود چیپ نداشت زیر بورد شاسی نگاه کردم نبود ..ولی تمام بازیهی کپی اجرا میکرد ..واقعأ چیز عجیبی بود ..

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بهترین مود چیپ ps2 modchip crystal هست که خیلی کمیاب و قدرتمند ..برای ps2 منو ایجاد میکن امکاناتش خیلی زیاد حتی میتونی برنامه ریزیش کنی با usb ..
View attachment 135569
View attachment 135568
دوست عزیز این مود چیپ ACTELخیلی عالی و بی نقصی هست ایا تو ایران پیدا میشه.من فقط modbo4 v199 شو از تهران خریدم.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
پیدا میشه خودم حدود 6 سال پیش بود یکی از دوستان یه ps2 اسلیم داشت که hd combo روش نصب کرده بود برای hard مود چیپ کنسول که داشت کریستال بود..چیزی عجیبی بود قابلیت انتخاب منو بوت داشت رو ps2 تازه میتونستی bios پیش فرض انتخاب کنی مثل xbox orginal کنسول قوی تر کنی وغیره

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
پیدا میشه خودم حدود 6 سال پیش بود یکی از دوستان یه ps2 اسلیم داشت که hd combo روش نصب کرده بود برای hard مود چیپ کنسول که داشت کریستال بود..چیزی عجیبی بود قابلیت انتخاب منو بوت داشت رو ps2 تازه میتونستی bios پیش فرض انتخاب کنی مثل xbox orginal کنسول قوی تر کنی وغیره

کدوم فروشگاه داره؟

• Like
Reactions: nimaazmayesh

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
در حال حاضر هیچ فروشگاهی..خونه دوستم تو قم بود اون زمان نمیدونم چجور گیر آورده بود..

دوستمون @sepehr58 راست می‌گه دیگه گیر نمیاد. دیگه مودچیپ تو چین هم به زور گیر میاد چه برسه ایران. نه اینکه کنسول دیگه تولید نمی‌شه و fmcb هم اومده اونقدرا مارکت نداره که تولید انبوه بشه. فقط مودبو ۵ الان اونم تا یه حدودی ارزش تولید داره

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوستمون @sepehr58 راست می‌گه دیگه گیر نمیاد. دیگه مودچیپ تو چین هم به زور گیر میاد چه برسه ایران. نه اینکه کنسول دیگه تولید نمی‌شه و fmcb هم اومده اونقدرا مارکت نداره که تولید انبوه بشه. فقط مودبو ۵ الان اونم تا یه حدودی ارزش تولید داره
باور کن زنگ زدم موبایل فروشگاه تهران نیست.تازه modboo5 هم چیپ عالی تر از قبل توی سایت مالتینا که از امازون امریکا میخره گذاشته 280 هزار که فقط قیمت ی سونی 2.خیلی قیمتاش خنده داره.البته من پروگرامر برای ایکس باکس از سایت خریدم 1500.000هزار تمن. کلی دستگاه جی تگ کردم 10 برابر پولش درامد.البته 5 سال پیش.الان همه چیزش گرون شده.ی چیزش خوبه هر چی بخوا ی داره.ادرس سایتقیمت و خرید چیپ جایگزین fosa MODBO5.0 V1.93 تراشه برای PS2 ، میکرو محافظ تراشه مستقیم خواندن ماشین Mod برای کنسول Sony PS2 Playstation 2 برند fosa | مالتینا

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
باور کن زنگ زدم موبایل فروشگاه تهران نیست.تازه modboo5 هم چیپ عالی تر از قبل توی سایت مالتینا که از امازون امریکا میخره گذاشته 280 هزار که فقط قیمت ی سونی 2.خیلی قیمتاش خنده داره.البته من پروگرامر برای ایکس باکس از سایت خریدم 1500.000هزار تمن. کلی دستگاه جی تگ کردم 10 برابر پولش درامد.البته 5 سال پیش.الان همه چیزش گرون شده.ی چیزش خوبه هر چی بخوا ی داره.ادرس سایتقیمت و خرید چیپ جایگزین fosa MODBO5.0 V1.93 تراشه برای PS2 ، میکرو محافظ تراشه مستقیم خواندن ماشین Mod برای کنسول Sony PS2 Playstation 2 برند fosa | مالتینا

قبلأ یه سایت بود به اسم ایرج شاپ همه چی داشت لوازم کنسول قطعات ولی الان دیگه موجودی نداره..
راستی خودتون از مالتینا خرید داشتید..چطوره

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یه آیسی مود ماتریکس موجود دارم برای فروش رو یه ps2 خراب 30004r ژاپنی کسی خاصت اطلاع بده البته از سالم بودن اطلاعی ندارم ولی احتمال میدم 70 درصد سالم کنسول مال یکی از دوستان پیشم کسی خاصت در خدمتم..

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
قبلأ یه سایت بود به اسم ایرج شاپ همه چی داشت لوازم کنسول قطعات ولی الان دیگه موجودی نداره..
راستی خودتون از مالتینا خرید داشتید..چطوره
بله دوست عزیز .تو تهران حدودا 6 سال پیش مغازه هایی بود که ریز ترین قطعات کل کنسولهارو داشت.الان دیگه اینطور مغازها جمع کردند.هستند بعضیها ولی مثل قبل نیستند.چیزایی رو میارند که زیاد میخرند.من تو شهر خودمون ی ای سی گیر نمیاوردم امیدم فقط تهران بود الان خیلی کم شده.ولی باز بهتره.ی چیزایی دارند که توی هیچ شهر دیگه ای نیست.من تو شهر شما اومدم از نظر قطعات از همدان بهتر کمو بیش.در مورد مالتینا اون موقع دلار گرون نبود. قیمتها خوب بودند.ولی الان واقعا خیلی گرون میدند.من 2 عدد وسیله خریدم .یکیش X360 usb pro v 1.که با این تمام درایوهای ایکس باکس 360 رو به راحتی اب خوردن هک میکنه.اون یکیش هم پرو گرامر بود برای جی تگ کردن تمام دستگاهای ایکس باکس360.nand Xاصل مال کمپانی TX .کلا شد 3 ملیون.راستش اینا رو بدون گارانتی خریدم چون گارانتیشون حدود 500 هزار میشد.ولی سالم دستم رسید.الان شنیدم بطور اقساتی هم میفروشند که خودت باید پیگیری کنی.خوب در نهایت از امازون میخره تو ایران تحویل میده.شرکت بسیار قابل اعتمادیه.ولی الان واقعا قیمتاش گرونه.بعضی چیزارو ارزون میده مثلا cpu یا gpu ایکس باکس 360 فالکون. 135939 135940 135941

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
بله دوست عزیز .تو تهران حدودا 6 سال پیش مغازه هایی بود که ریز ترین قطعات کل کنسولهارو داشت.الان دیگه اینطور مغازها جمع کردند.هستند بعضیها ولی مثل قبل نیستند.چیزایی رو میارند که زیاد میخرند.من تو شهر خودمون ی ای سی گیر نمیاوردم امیدم فقط تهران بود الان خیلی کم شده.ولی باز بهتره.ی چیزایی دارند که توی هیچ شهر دیگه ای نیست.من تو شهر شما اومدم از نظر قطعات از همدان بهتر کمو بیش.در مورد مالتینا اون موقع دلار گرون نبود. قیمتها خوب بودند.ولی الان واقعا خیلی گرون میدند.من 2 عدد وسیله خریدم .یکیش X360 usb pro v 1.که با این تمام درایوهای ایکس باکس 360 رو به راحتی اب خوردن هک میکنه.اون یکیش هم پرو گرامر بود برای جی تگ کردن تمام دستگاهای ایکس باکس360.nand Xاصل مال کمپانی TX .کلا شد 3 ملیون.راستش اینا رو بدون گارانتی خریدم چون گارانتیشون حدود 500 هزار میشد.ولی سالم دستم رسید.الان شنیدم بطور اقساتی هم میفروشند که خودت باید پیگیری کنی.خوب در نهایت از امازون میخره تو ایران تحویل میده.شرکت بسیار قابل اعتمادیه.ولی الان واقعا قیمتاش گرونه.بعضی چیزارو ارزون میده مثلا cpu یا gpu ایکس باکس 360 فالکون.View attachment 135939View attachment 135940View attachment 135941

بله همینطوره تو تهران همه چی گیر میومد ولی الان پیش اکثرشون بری دیگه قطعات کاربردی مثل آیسی وغیره خیلی موجود ندارند ..یا اگه موجوده قیمتشون گزاف /.ارزش نداره خودم دنبال آیسی gamecube xeno میگردم برای کپی خور کردن اصلأ نیست قبلأ زیاد بود .ولی الان دردسر ..مالتینا هم گزینه خوبی برای سفارش ولی الان دلار واقعأ گرون خاصتم یه قاب کریستالی xbox orginal سفارش بدم از بس گرون شد دلار دیگه سفارش ندادم منصرف شدم

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بله همینطوره تو تهران همه چی گیر میومد ولی الان پیش اکثرشون بری دیگه قطعات کاربردی مثل آیسی وغیره خیلی موجود ندارند ..یا اگه موجوده قیمتشون گزاف /.ارزش نداره خودم دنبال آیسی gamecube xeno میگردم برای کپی خور کردن اصلأ نیست قبلأ زیاد بود .ولی الان دردسر ..مالتینا هم گزینه خوبی برای سفارش ولی الان دلار واقعأ گرون خاصتم یه قاب کریستالی xbox orginal سفارش بدم از بس گرون شد دلار دیگه سفرش ندادم منصرف شدم
بدبختی همین گرونی دلار.البته سایتای دیگه هم هست .مثل ali baba که برای چین ای سی اونجا خیلی زیاده.باید ببینی شرایتش چطوره.من الان دارم توی سایت ebay ثبت نام میکنم ببینم چی هست شرایطشون متفاوته.اگه دنبال ای سی باشی فقط ali baba.ali express.باید ببینی چطوری میشه خرید کرد.موفق باشی.گرونی دلار همه چیزو گرون کرده.اون موقع که ارزون بود این سایتا توی ایران فعالیت نداشتند.حالا که گرونه هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر