هرسوالی درمورد Ps2

Soheeiil

کاربر سایت
Mar 8, 2019
6
سلام رفقا خوبین؟
میگم دیگه خسته شدم هر چی دسته پلی استیشن ۲ میخرم یه هفتع که میگذره شوک هاش هرز و لق میشن مثلا وقتی شوک رو سمت راست میدی دیگه برنمیگرده وسط شل شدن چرا اینجوری میشه ایا دسته ها فیکه ؟اگه از فیک بودنه از کجا بفهمم دسته اصلع؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Soheeiil

کاربر سایت
Mar 8, 2019
6
سلام رفقا خوبین؟
میگم دیگه خسته شدم هر چی دسته پلی استیشن ۲ میخرم یه هفتع که میگذره شوک هاش هرز و لق میشن مثلا وقتی شوک رو سمت راست میدی دیگه برنمیگرده وسط شل شدن چرا اینجوری میشه ایا دسته ها فیکه ؟اگه از فیک بودنه از کجا بفهمم دسته اصلع؟

Soheeiil

کاربر سایت
Mar 8, 2019
6
سلام رفقا خوبین؟

Soheeiil

کاربر سایت
Mar 8, 2019
6
سلام رفقا خوبین؟

• Like
Reactions: nimaazmayesh

Soheeiil

کاربر سایت
Mar 8, 2019
6
سلام درسته به سوال قبلیم جواب ندادین ولی یه سوال دیگه دارم میپرسم شاید جواب بدین میگم من مثلا کشتی کج ۲۰۱۰ که جدید اومده و بسته بندیش طرحش جدیده رو میخرم نمیاره ولی کشتی کج ۲۰۱۰قدیمی رو میاره تو بیشتر بازیا اینجوره بازیا جدید با بسته بندی جدید نمیارع

• Like
Reactions: nimaazmayesh

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام رفقا خوبین؟
سلام بزرگوار
متاسفانه انالوگ دسته(بخوانید شوک) های جدید کیفیت پایینی دارن
اگر فنی هستید و توانایی دارید انالوگ دسته ps4 رو بخرید و انالوگ هاتون رو تعویض کنید
در مورد دسنه اصل، زیر دسته یه کلمه انگلیسی به صورت بزرگ تایپ شده مثل H یا A
این دو تا کلمه دسته هاش فوق العاده هستن
اگر هم که با opl بازیا رو از فلش یا هارد اجرا میکنید جدیدا به این برنامه پشتیبانی از dsh4 و dsh3 هم اضافه شده که فوق العاده هستش

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام درسته به سوال قبلیم جواب ندادین ولی یه سوال دیگه دارم میپرسم شاید جواب بدین میگم من مثلا کشتی کج ۲۰۱۰ که جدید اومده و بسته بندیش طرحش جدیده رو میخرم نمیاره ولی کشتی کج ۲۰۱۰قدیمی رو میاره تو بیشتر بازیا اینجوره بازیا جدید با بسته بندی جدید نمیارع
متاسفانه از دیسک بازی نمیکنم ولی ۲ تا احتمال وجود داره
۱_کیفیت بسیار پایین dvd های شرکتی
۲_لنزتون ضعیف شده
به نظر من به فکر اجرای بازی از فلش و هارد باشید
از همون دیسک کشتی کج میتونید ایمیج بگیرید و لذت ببرید

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام دوستان دسته های pc که پورت یو اس بی دارن یا بی سیم که پورت بلوتوثی یو اس بی دارن یا ps3 رو میشه وصل کرد ps2 ؟؟
اگر اشتباه نکنم یادمه یک controller adapter داشتیم دسته usb وصل میشد به ps2

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,633
نام
milad
iso بازی ها رو از کدوم سایت دانلود کنم؟
یه سایت بود به نام امپارادیس که نمیدونم چرا لینک هاش پاک شده خوب بود
اما یکی هم هست یه نام coolrom که عالیه ازش دانلود کنه
درضمن کسی اگه تونست چرا امپرادیس اونطور شده به منم بگه