هدف شما از بازی کردن چیست ؟

ali_nb

کاربر سایت
Jul 13, 2006
115
نام
علی
من بازی می کنم که در روز وقت خودم را به گذرانم چون در خانه هیچ کاری ندارم .
نظر شما در این رابطه چیست ؟:confused:

kallahar

کاربر سایت
Jul 18, 2006
56
نام
کسری
من هم برای خنده....البته لذت بخشه.....به لخظه ای که آدم دموی پایانو میبینه و تموم می ارزه....من که خیلی احساس سبکی میکنم اون لحظه....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
[FONT=&quot]هدف من فقط لذت بردن از بازی و کلا کارهایی که تو واقعیت نمیتونم بکنم میرم تو بازی میکنم[/FONT][FONT=&quot].:D
برای رفع اوقات فراقت هم خوبه :cheesygri[/FONT]

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
من خودم برای فرار از روزمرگی و تکرار مکررات و همچنین تمدد اعصاب و همینطور افزایش ضریب تمرکز ذهنی و همینطور رفع خماری و بدن درد بازی میکنم:cheesygri

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من برای سرگرمی و این که ببینم آخرش کی به کی میشه.....و مثلا این که روز قبل امتحان ها سر معلم اون درس رو جای زامبی های رزیدنت اویل بزارم و دق دلیم رو خالی کنم.....

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من هم برای وقت گزرونی بازی میکنم البته بیشتر از بازی لذت میبرم (یه جورائی معتاد بازی شدم) !
و هدف دیگر من هم از بازی کردن این هست که ادم تو بازی کارهائی رو میتونه انجام بده که در زندگی نمتونه اونا رو انجام بده !

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
من فقط برای تفریح و سرگرمی بازی می کنم
ولی به نظرم یکی از بیهوده ترین کارهاست چون من می تونم با وقت و هزینه ای که صرف بازی کردن می کنم خیلی کارا انجام بدم ولی متاسفانه حس می کنم که به بازی کردن معتاد شدم و نمی تونم به راحتی ازش دست بکشم...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
هدف من از بازی کردن لذت بردن از وقتهایی است که بیکار هستم چون به نظر من کسانی که بیکار هستن نمیدونن باید چی کار کنن من با این کار سر خودم رو هم گرم میکنم تا به راههای خلاف کشیده نشم:cheesygri
کلا وقتی بازی میکنم واقعا لذت میبرم الان یه 1 ماهی است که بازی نبوده که بازی کنم شبیحه دیوونه ها شدم:cheesygri

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
آدم باید سعی کنه از بازی ها یه چیزی هم یاد بگیره(هر چند خیلی سخته!!)
من که تا به حال هیچ چیزی از بازیها یاد نگرفتم...
البته قبول دارم که در یاد گرفتن زبان بهم کمک کردن ولی چیز دیگه ای ازشون یاد نگرفتم
حتما منظور شما اینه که از kratos درس جوانمردی یاد بگیریم و از c.j کلمات پندآمیز!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر