هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
من این هاردو دارم رو اسلیم نصفه جواب میده:
ADATA CH11 یو اس بی 3 هست.
موقعی که از روش میخونه مشکلی نیست و عادیه همه چیز اما موقع نوشتن روش سرعت در حد کیلو بایته!!!

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
اره کار میکنه به شرطی که به هاب اداپتور دار وصلش کنی.واگرنه اسلیم برق رسانیش برای wdضعیفه.من خودم 2tb wb با اداپتور گرفتم عالی کار میکنه.

اقا شهرام عزیز لطف میکنی یه عکس از جعبش بزاری؟ mybook essential هست؟ منظورم اینه که 3.5 هست دیگه؟

براش usb هاب اداپتور دار هم گرفتی یا بدون هاب شناخت؟

اگه خودشه بگو چون منم میخوام یه دونه از اینا بگیرم

url

آخرین ویرایش:

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
دوستان من یه مشکلی با هارد اکسترنال دارم
هارد اکسترنال 1 ترابایت وسترن وصل میکنم به کنسول اصلا نمیشناسه !!
با هاردهای دیگم مشکلی ندارم مثلا یه هارد اکسترنال 500 گیگ وسترن دیجیتال دارم اون میزنم به راحتی میشناسه اما فقط این یه دونه نمیدونم چرا *نمیشناسه؟
کنسولم هم 40 گیگ

armenak

کاربر سایت
Oct 24, 2010
91
نام
Armin
الان من میخوام ی هارد 1 ترا usb3 بخرم مدل adata hd710
دستگاهمم اسلیمه
اول میخوام بدونم ردیفه؟
بعد اینکه من بگیرم باید فرمتشو حتما فت 32 کنم؟ آخه نمیشه که پس فردا بخوام ی فیلم بریزم تو هاردم برا جای دیگه نمیشه که باسد ان تی اف اس باشه
بنظرتون چیکار میشه کرد؟
هیچجوره ان تی اف اس کنسول نمیخونه؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان من یه مشکلی با هارد اکسترنال دارم
هارد اکسترنال 1 ترابایت وسترن وصل میکنم به کنسول اصلا نمیشناسه !!
با هاردهای دیگم مشکلی ندارم مثلا یه هارد اکسترنال 500 گیگ وسترن دیجیتال دارم اون میزنم به راحتی میشناسه اما فقط این یه دونه نمیدونم چرا *نمیشناسه؟
کنسولم هم 40 گیگ

فرمت هارد FAT32 هست؟

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
agha hosein man az hamin hdd gherftam gheflat nakon kheyli khob kar mikone

---------- نوشته در 10:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:04 AM ارسال شده بود ----------

are hdd man ham az hamin modele aghe nagherfti beghir 100%kar mikone

---------- نوشته در 10:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:05 AM ارسال شده بود ----------

in hdd hub nemikhad chon khodesh adaptor dare man az on moghe hich moshkeli azash nadidam raziyam azash

---------- نوشته در 10:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 AM ارسال شده بود ----------

files_products_Western_Digital_External_My_Book_Essential_2TB%282%29%5Bdabac98aa48763b90bbdba418479abc2%5D.jpg
اینم عکسش حسین جون.نه هاب میخواد نه چیزی.خیالت راحت هیچ مشکلی پیش نمیاد.

آخرین ویرایش:

armenak

کاربر سایت
Oct 24, 2010
91
نام
Armin
دستگاهمم اسلیمه
اول میخوام بدونم ردیفه؟
بعد اینکه من بگیرم باید فرمتشو حتما فت 32 کنم؟ آخه نمیشه که پس فردا بخوام ی فیلم بریزم تو هاردم برا جای دیگه نمیشه که باسد ان تی اف اس باشه
بنظرتون چیکار میشه کرد؟

چقدر پاسخ دهنده!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دستگاهمم اسلیمه
اول میخوام بدونم ردیفه؟
بنظرتون چیکار میشه کرد؟

پیشنهاد میشه هارد اکسترنال آداپتوری خریداری کنید چون من شنیدم PS3 SLIM نمیتونه برق مورد نیاز بعضی مدلهای هارد رو از طریق USB تامین کنه (درست و غلطش رو نمیدونم)
میتونین هارد رو به دوتا پارتیشن تقسیم بندی کنید که یکی NTFS برای فیلم و استفاده PC ، دیگری FAT32 برای استفاده PS3 (خودم همین کار رو کردم)
اگه اشتباه نکنم مولتی من جدید NTFS رو میشناسه ولی نمیتونین از روی هارد بازی رو اجرا کنید ، فقط میتونین کپی کنید رو هارد داخلی که بعضی بازیها فقط از هارد اکسترنال اجرا میشن

armenak

کاربر سایت
Oct 24, 2010
91
نام
Armin
پیشنهاد میشه هارد اکسترنال آداپتوری خریداری کنید چون من شنیدم PS3 SLIM نمیتونه برق مورد نیاز بعضی مدلهای هارد رو از طریق USB تامین کنه (درست و غلطش رو نمیدونم)
میتونین هارد رو به دوتا پارتیشن تقسیم بندی کنید که یکی NTFS برای فیلم و استفاده PC ، دیگری FAT32 برای استفاده PS3 (خودم همین کار رو کردم)
اگه اشتباه نکنم مولتی من جدید NTFS رو میشناسه ولی نمیتونین از روی هارد بازی رو اجرا کنید ، فقط میتونین کپی کنید رو هارد داخلی که بعضی بازیها فقط از هارد اکسترنال اجرا میشن
ممنون عزیز تصمیم این شد:
seagate Goflex passport 1TB
نظرت چیه؟مچه با اسلیم؟آداپتوری نمیخوام آخه
51f5KKT2XdL.jpg

البته 1 تراش

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنون عزیز تصمیم این شد:
seagate Goflex passport 1TB
نظرت چیه؟مچه با اسلیم؟آداپتوری نمیخوام آخه
51f5KKT2XdL.jpg

البته 1 تراش

راستش من دقیق نمیدونم این مدل مشکل داره یا نه ، فقط تعداد خیلی کمی از مدل هامشکل دارن با PS3 Slim
ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
اگه از دوستان کسی داره این مدل رو ممنون میشم اگه توضیح بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر