هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

GAME FOR LIFE

کاربر سایت
Feb 15, 2011
119
نام
سیروس کریمی
سلام دوستان این هارد جواب میده روی اسلیم کسی تست کرده ADATA HD710 usb 3
ADATA_HD710_Blue_left_HiRes_sm_01.jpg

KAKAX

کاربر سایت
Jul 20, 2012
15
اقا منم هارد 1 ترا وسترن خریدم فرمت فت32 منم هر کاری کردم نشناخت پی اس تری...چیکار کنیم..تو چنتا فرومم رفتم همه میگفتن کاریش نمیشه کرد
:((
(( راهی نیست یعنی؟؟؟؟

mohammadmahya

کاربر سایت
Jan 23, 2013
7
نام
محمد
فقط باید با هاب آدابتور دار وصل کنی
اقا منم هارد 1 ترا وسترن خریدم فرمت فت32 منم هر کاری کردم نشناخت پی اس تری...چیکار کنیم..تو چنتا فرومم رفتم همه میگفتن کاریش نمیشه کرد
:((
(( راهی نیست یعنی؟؟؟؟

mohammadmahya

کاربر سایت
Jan 23, 2013
7
نام
محمد
سلام من با وسترن دیجیتال یک ترا مشکل داشتم و با هاب باید وصل می کردم موقع بک آپ گیری هاب رو قبول نمی کرد. رفتم یه هارد سونی یک ترا گرفتم حالا هم سرعتش خوبه هم خیلی راحت وصل می شه

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
یه سوال دوستان من میخوام یه فلش usb3 پرسعت بگیرم کدومش با slim هماهنگه کیا تست کردن؟
پاتریوت؟adata?سندیسک
--------------------------------
راستی الان یه هارد سلیکون دارم a70قبلا وسترن پاسپرتی داشتم مشکل داشت باید با هاب وصل ممیکردم دوستانی که میخوان فقط برای ps3ّگیرن usb2 بگیرن بهتره منم a701 ترا usb2 'vtjl svujal o,fi

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام
یه سوال دوستان من میخوام یه فلش usb3 پرسعت بگیرم کدومش با slim هماهنگه کیا تست کردن؟
پاتریوت؟adata?سندیسک
--------------------------------
راستی الان یه هارد سلیکون دارم a70قبلا وسترن پاسپرتی داشتم مشکل داشت باید با هاب وصل ممیکردم دوستانی که میخوان فقط برای ps3ّگیرن usb2 بگیرن بهتره منم a701 ترا usb2 'vtjl svujal o,fi

من 8 گیگ پاتریوت دارم شناسایی شد و 16 گیگ سلیکون پاور و اون هم شناسای شد

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
با سلام...
اقا من از یه هارد usb 3 وسترن 750 همه بازیامو راحت اجرا میکردم و الان یه 1 ترا usb3 وسترن گرفتم و وقتی بازیارو انتقال دادم ولی الان دستگاه نمیشناسه....
چیکار کنم؟؟؟

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
با سلام...
اقا من از یه هارد usb 3 وسترن 750 همه بازیامو راحت اجرا میکردم و الان یه 1 ترا usb3 وسترن گرفتم و وقتی بازیارو انتقال دادم ولی الان دستگاه نمیشناسه....
چیکار کنم؟؟؟

دوست عزیز فرمتو فت کردی؟
بعضی usb3 ها نیاز به هاب دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر