نوابغ هنر هشتم: 5 بازیساز برتر تاریخ

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
عالی بود رضا جان. کلی حال کردم. باقیشم لطف کن بده بخونیم صفا کنیم :D
حدود ۳۰ صفحه است نمی شه همه رو یکجا فرستاد.چهار قسمتش کردم.انشاالله مابقی رو تو سه روز آینده می فرستم.یه موضوع دیگه اینکه یه سری فیلم در مورد بازی باید آپلود کنم به همین علت زمان بر هست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
عالی عالی عالی.
جالبه که GAMEPRO آرماکونی رو بین ۱۰ نینجای برتر بازیهای ویدیویی قرار داده.
نسخه چهارم رو بسازین بیشعورا8-|
یعنی هنره که یه فرانچایز داشته باشی به قدمت تاریخ با اون عظمت و کیفیت بعد ۳۱ سال ازش هیچ خبری نباشه یا ادامه اش ساخته نشه.
بازی برای نینتندو بود تا حالا ترکونده بود.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
یعنی هنره که یه فرانچایز داشته باشی به قدمت تاریخ با اون عظمت و کیفیت بعد ۳۱ سال ازش هیچ خبری نباشه یا ادامه اش ساخته نشه.
بازی برای نینتندو بود تا حالا ترکونده بود.
حالا شما خیلی از ما با سوادتری رضا جان. ولی منم نمیفهمم :|
فقط هم این بازی نیست. چرا مثلا ادامه SHADOW DANCER هیچوقت ساخته نشد؟ یا ادامه شینوبی؟ یا SUNSET RIDERS؟ یا COMIX با اون عظمتش؟ GOLDEN AXE و ESWAT و چندتا بازی دیگه رو هم میشه بهش اضافه کرد.
قابل هضم نیست.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
حالا شما خیلی از ما با سوادتری رضا جان. ولی منم نمیفهمم :|
فقط هم این بازی نیست. چرا مثلا ادامه SHADOW DANCER هیچوقت ساخته نشد؟ یا ادامه شینوبی؟ یا SUNSET RIDERS؟ یا COMIX با اون عظمتش؟ GOLDEN AXE و ESWAT و چندتا بازی دیگه رو هم میشه بهش اضافه کرد.
قابل هضم نیست.
اختیار داری حسین جان
والله برای منم سواله.فکرمی کنم یه سری مسائل مثل بازاریابی و عدم اطمینان از برگشت سود و ریسک ناپذیری شرکتها می تونه عامل اصلی ساخته نشدن این بازی های باشه.در مورد لست نینجای 4 ، کال آخر مقاله توضیح می ده که علت ساخته نشدنش تا به حال چی بوده.

THE LAST NINJA آخرین قهرمان اساطیری ژاپن – پایان یک افسانه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
اختیار داری حسین جان
والله برای منم سواله.فکرمی کنم یه سری مسائل مثل بازاریابی و عدم اطمینان از برگشت سود و ریسک ناپذیری شرکتها می تونه عامل اصلی ساخته نشدن این بازی های باشه.در مورد لست نینجای 4 ، کال آخر مقاله توضیح می ده که علت ساخته نشدنش تا به حال چی بوده.

THE LAST NINJA آخرین قهرمان اساطیری ژاپن – پایان یک افسانه

دمت گرم. واقعا لذت بردم.
حالا یه سوال؟ اون زمان تونستی نینجا ۳ رو تموم کنی؟ :D من ۲ سال هر روز بازی کردم تا نهایت تونستم به مرحله ۴ برسم :| بعد از اون هر کاری کردم نتونستم این مرحله رو رد کنم. آخرشم تو یوتیوب دیدم و به مرده و زنده سازنده هاش درود فرستادم :| آخه چجوری بدون هیچ راهنمایی باید این مرحله رو رد میکردیم؟؟؟
گیمرهای الان واقعا چه میدونن سختی پازل یعنی چی؟ :D دقیقا یک سال طول کشید تا بفهمم چجوری کتیبه مرحله یک رو بدست بیارم. ولی دیگه مرحله ۴ آخر نامردی بود :|

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
دمت گرم. واقعا لذت بردم.
حالا یه سوال؟ اون زمان تونستی نینجا ۳ رو تموم کنی؟ :D من ۲ سال هر روز بازی کردم تا نهایت تونستم به مرحله ۴ برسم :| بعد از اون هر کاری کردم نتونستم این مرحله رو رد کنم. آخرشم تو یوتیوب دیدم و به مرده و زنده سازنده هاش درود فرستادم :| آخه چجوری بدون هیچ راهنمایی باید این مرحله رو رد میکردیم؟؟؟
گیمرهای الان واقعا چه میدونن سختی پازل یعنی چی؟ :D دقیقا یک سال طول کشید تا بفهمم چجوری کتیبه مرحله یک رو بدست بیارم. ولی دیگه مرحله ۴ آخر نامردی بود :|
آره من همون سال 70 که بازی اومد تمومش کردم.البته بعد از اینکه راهنمای بازی رو گیر آوردم:D
یه دوستی دارم الان آمریکاست.اون زمان دبیرستان البرز درس می خوند روبروی مدرسه یه مغازه بود که کار کپی انجام می داد اون فروشنده راهنمای بازی رو داشت.دوست من زحمت کشید راهنما رو برام گرفت.وگرنه همون مرحله یک گیر کرده بودم.باز دمت گرم 4 مرحله رفتی جلو.:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
آره من همون سال 70 که بازی اومد تمومش کردم.البته بعد از اینکه راهنمای بازی رو گیر آوردم:D
یه دوستی دارم الان آمریکاست.اون زمان دبیرستان البرز درس می خوند روبروی مدرسه یه مغازه بود که کار کپی انجام می داد اون فروشنده راهنمای بازی رو داشت.دوست من زحمت کشید راهنما رو برام گرفت.وگرنه همون مرحله یک گیر کرده بودم.باز دمت گرم 4 مرحله رفتی جلو.:D
نینجا یک رو چطور؟ :D یه سال طول کشید تا پرشهای مرداب رو رد کنم :| بعد از اون رسیدم به اژدها و هرچی فکر کردم نفهمیدم باید چیکار کنم. حالا اگه بگم چجوری کشف کردم ردش کنم باورت نمیشه:))تو خواب دیدم :lol:تو خواب دیدم باید بمب بزنم تا بمیره!!! وقتی ردش کردم داداشام و بابام شاخ در آوردن :D ولی اونم تا مرحله ۵ بیشتر نتونستم برم :| تنها نسخه ایی که تونستم تموم کنم ۲ بود. البته ۱ سال طول کشید تا مرحله ۶ رو رد کنم :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
من برای نینجای یک تا مدتها نمی دونستم اونجا مردابه.گیر کرده بودم تا بالاخره جرات کردم بپرم رو چوبا.ولی نینجا یک از نظر پازل خیلی سخت نبود در عوض کنترل بازی خیلی سخت بود هم پرش از مرداب هم از رودخونه.برای تموم کردن نینجا 2 هم خیلی سختی نکشیدم ولی امان از نینجا 3.خیلی خفن بود.شاید پیچیده ترین پازلها رو تو کل بازی ها داشت.البته در کنار سایلنت هیل 1.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
من برای نینجای یک تا مدتها نمی دونستم اونجا مردابه.گیر کرده بودم تا بالاخره جرات کردم بپرم رو چوبا.ولی نینجا یک از نظر پازل خیلی سخت نبود در عوض کنترل بازی خیلی سخت بود هم پرش از مرداب هم از رودخونه.برای تموم کردن نینجا 2 هم خیلی سختی نکشیدم ولی امان از نینجا 3.خیلی خفن بود.شاید پیچیده ترین پازلها رو تو کل بازی ها داشت.البته در کنار سایلنت هیل 1.
آره اون پرشها پدر آدم رو در می آورد. نینجا ۲ هم من مرحله ۳ و ۶ بدجوری گیر کرده بودم. مرحله ۶ قشنگ یک سال بیشتر طول کشید تا ردش کردم. البته مرحله ۴ هم اون پرشهای رو جعبه ها عذاب آور بود :|
یاد اون روزها بخیر که دیگه هیچوقت بر نمیگرده:Crying1:من که بدجوری تو اون روزها گیر کردم.
واقعا گیمرهای الان چه میدونن ما چه لذتی بردیم؟؟؟ بشینی پای تیپ کمودور، چشت همش بشمارش باشه. یه ربع صبر کنی و زرتی لودش گیر کنه. بری دو ساعت با آچار هدش رو تنظیم کنی. دوباره از اول. ۱۰۰-۱۲۰-۱۴۰ بعد یهو بازی بیاد. شیرین ترین لحظات کل زندگی من وقتی بود که بازی جدید میخریدم و منتظر لودش میشدم و بالاخره تموم میشد و بازی میومد. وااااای، واقعا نوستالژیش کشندس.
بعد گیمرهای الان دیسک رو میندازن تو دستگاه و برو که رفتیم.. تازه شاکیم میشن که چرا لودش ۲۰ ثانیه طول کشیده :D بازیهای الانم که ماشاله نه چالشی، نه پازلی. هرجا هم گیر کنن زرتی میزنن یوتیوب :| من همیشه گفتم. لذتی که نسل ما از گیم بازی کردن با آتاری، کمودور و سگا برد، نسل الان به هیچ وجه نمیتونه ببره. ما با تمام وجودمون، با تک تک سلولهامون گیم رو درک کردیم و لذت بریدم.
هی. یادش بخیر:-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر