نماینده اکتیویژن در Crash Bandicoot N Sane Trilogy :PAX East بر روی PC نیز عرضه خواهد شد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
vi8w_crash-bandicoot-n.jpg
ساعاتی قبل ویدیویی از غرفه عنوان Crash Bandicoot N Sane Trilogy در مراسم PAX East 2017 منتشر شد که حضار را در حال تجربه این بازی نشان می دهد.
در ویدیو اشاره شده نماینده کمپانی اکتیویژن در این مراسم اعلام می کند که بازی Crash Bandicoot N Sane Trilogy قرار است با کیفیت 4k و نرخ فریم 60 بر روی دو پلتفرم PC و PS4 عرضه شود.
ویدیو مورد نظر را در منبع دریافت کنید.
لازم به ذکر است که چندی پیش نیز پلی استیشن ایرلند در توییتی اعلام کرده بود این بازی ابتدا بر روی کنسول های پلی استیشن عرضه خواهد شد.
[UPDATE - PC Version Hinted At] Crash Bandicoot N. Sane Trilogy New Off-Screen Video Showcases Glorious Platforming Action
Rumour: Crash Bandicoot N Sane Trilogy may come to the PC | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming
Crash Bandicoot: N Sane Trilogy News - Activision Rep Says Crash Bandicoot N. Sane Trilogy is Coming to PC With 4K 60 FPS Support

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ولی من هنوزم امید زیادی به انحصاری بودنش دارم چون اکتی همیشه با سونی حتی تو انتشار بازی همکاری داشته درسته سر کالاف کلی دزدی میکنه بدنامه ولی سر محتوای انحصاری این چیزا من مشکلی تا به حال ازش ندیدم مشخصه که اینا خیلی وقت پیش با کرش به اخر خط رسیده بودن برا همین با سونی همکاری کردن ساخت کرش ps4 به 2014 برمیگرده ولی معلوم بود بازیش مالی نیست کنسل شد ای کاش یکی دوسال میگذشت مالکیتش از دست میدادن بعد سونی میخریدش مثل اسپایدرمن8-| این سیاست مسقره رو بزارن کنار بگن انحصاری هست یا نه این best buy اینا که همش چرت پرته

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
حالا کاری ندارم برا pcبیاد چی میشه چی از خاطرات ما کم میشه با هم بازی مکنیم

اینم مطمن باشید اکتی عمرا بتونه یکی حد این ۳گانه‌بسازه

پس به جا بحث کردن منتطر بمونید که سحر نزدیک هست

• Like
Reactions: jhoobin