نماینده اکتیویژن در Crash Bandicoot N Sane Trilogy :PAX East بر روی PC نیز عرضه خواهد شد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
vi8w_crash-bandicoot-n.jpg
ساعاتی قبل ویدیویی از غرفه عنوان Crash Bandicoot N Sane Trilogy در مراسم PAX East 2017 منتشر شد که حضار را در حال تجربه این بازی نشان می دهد.
در ویدیو اشاره شده نماینده کمپانی اکتیویژن در این مراسم اعلام می کند که بازی Crash Bandicoot N Sane Trilogy قرار است با کیفیت 4k و نرخ فریم 60 بر روی دو پلتفرم PC و PS4 عرضه شود.
ویدیو مورد نظر را در منبع دریافت کنید.
لازم به ذکر است که چندی پیش نیز پلی استیشن ایرلند در توییتی اعلام کرده بود این بازی ابتدا بر روی کنسول های پلی استیشن عرضه خواهد شد.
[UPDATE - PC Version Hinted At] Crash Bandicoot N. Sane Trilogy New Off-Screen Video Showcases Glorious Platforming Action
Rumour: Crash Bandicoot N Sane Trilogy may come to the PC | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming
Crash Bandicoot: N Sane Trilogy News - Activision Rep Says Crash Bandicoot N. Sane Trilogy is Coming to PC With 4K 60 FPS Support

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
الان من سوییچ بگیرم مشکل شما حل میشه؟ اگه آره رو در وایستی نکن (حاضرم قسم بخورم اینا هم تاثیری نخواهد نداشت، مشکل شما چیز دیگه س) جالبه درمورد سن آدم هم هم لکچر میکنید...
کسی جلوی شما رو نگرفته botw رو بازی کن... ولی حرفات که چیز دیگه رو میگه... یه نکته دیگه خلاقیت داشته باش پستای پاک شده خودمو تو اون تاپیک بهم تحویل نده... من واقعا درمورد پست یه کاربر اینجا نظر دادم، ولی تو اون تاپیک، شماها به همه جز خودتون میگفتید فن مایکروسافت!

پ. ن: تعجبم این چند نفری که هنوز موندن (غیر سوپر سونی فن) چطوری تحمل میکنن! من به خاطر تعطیلات و تق و لقیا تایم آزاد نداشتم نمیومدم، الان خدا رو شکر میکنم که توفیقشو نداشتم! یه موقع واقعا تو سایت بحثهای مفید بود ولی الان شده بچه بازی همه ش، مسلما اون کاربرها هم نمیان تو چنین جوی فعالیت کنن. قضاوت وضع که سر چیا بحث راه می اندازن با دوستان...

Sent from my Redmi Note 3

اومدی اول از همه تو تاپیک بحث و خودشیرینی شروع کردی مثل اکثر تاپیک های دیگه که پست دادی قبلا.. حالا واسه ما نگران شدی و افسوس میخوری؟ جالبه خودت کلا فکرت مشغول (دشمن پیدا کردن توطئه کشف کردن) هر تاپیکیم که دیده شدی به جرئت میگم کلی حاشیه درست کردی همشونم موجود ماشالا! طرف ارزوی موفقیت برای سازنده کرده شما بهت بر میخوره میای یقه پایرسی رو جر میدی؟ :|
بعد که یکی میاد جواب در شان پست هات بهت میده برای پیچوندن کل داستان میشی پدر بزرگ ریش سفید نگران "سایت و یوزر های خفنی که به خاطر سونی فن ها دیگه نمیان؟!":|

اینکه فن امولاتوری هستی یا میای وسط تاپیک مانور سیستم مثلا 4k و خفنیت خودتو برگزار میکنی شخصیه. به من و دیگران ربط نداره و به شخصیت خودت ربط داره!. فقط لطف کن برای پیچوندن رفتاری که از خودت به جا میزاری سرت رو نکن تو برف و نگو " من نبودم سونی فن ها بودند" :|

پ ن :این داستان سوژه کردن سونی فن ها خیلی وقته عادیه از اواخر 2013!!.
99% تاپیک های این سایت هست از امار فروش بگیر تا امتیازات و باقی. طرف یک عمره ترولر سونی بوده حالا فاز کارشناسی گرفته میاد واسه ما سینه ستبر میکنه که سونی فن اله سونی فن بله . البته همچنان این کار را بکنید ... چون نکنید واقعا حوصلمون سر میره :D
---
در مورد تاپیک. قدیما یک فرقی بین شایعه و خبر وجود داشت ! این شایعات خیلی وقته وجود دارند. نکته جدید فقط هینتی بوده که تو اون ویدئو پکس دادند . از این شایعات برای خیلی از بازی ها بوده. باید صبر کرد و دید. ضمنا به شخصه واقعا دوست دارم این عنوان انحصاری باشه! چون اصل کاری انحصاریه(نسخه های psone). ولی خب اگر قرار مولتی بشه امیدوارم برای x1 هم ساخته بشه تا تمام فن های قدیمی سری ازش لذت ببرند نه فقط ps4 دار ها.

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
اومدی اول از همه تو تاپیک بحث و خودشیرینی شروع کردی مثل اکثر تاپیک های دیگه که پست دادی قبلا.. حالا واسه ما نگران شدی و افسوس میخوری؟ جالبه خودت کلا فکرت مشغول (دشمن پیدا کردن توطئه کشف کردن) هر تاپیکیم که دیده شدی به جرئت میگم کلی حاشیه درست کردی همشونم موجود ماشالا! طرف ارزوی موفقیت برای سازنده کرده شما بهت بر میخوره میای یقه پایرسی رو جر میدی؟ :|
بعد که یکی میاد جواب در شان پست هات بهت میده برای پیچوندن کل داستان میشی پدر بزرگ ریش سفید نگران "سایت و یوزر های خفنی که به خاطر سونی فن ها دیگه نمیان؟!":|

اینکه فن امولاتوری هستی یا میای وسط تاپیک مانور سیستم مثلا 4k و خفنیت خودتو برگزار میکنی شخصیه. به من و دیگران ربط نداره و به شخصیت خودت ربط داره!. فقط لطف کن برای پیچوندن رفتاری که از خودت به جا میزاری سرت رو نکن تو برف و نگو " من نبودم سونی فن ها بودند" :|

پ ن :این داستان سوژه کردن سونی فن ها خیلی وقته عادیه از اواخر 2013!!.
99% تاپیک های این سایت هست از امار فروش بگیر تا امتیازات و باقی. طرف یک عمره ترولر سونی بوده حالا فاز کارشناسی گرفته میاد واسه ما سینه ستبر میکنه که سونی فن اله سونی فن بله . البته همچنان این کار را بکنید ... چون نکنید واقعا حوصلمون سر میره :D
---
در مورد تاپیک. قدیما یک فرقی بین شایعه و خبر وجود داشت ! این شایعات خیلی وقته وجود دارند. نکته جدید فقط هینتی بوده که تو اون ویدئو پکس دادند . از این شایعات برای خیلی از بازی ها بوده. باید صبر کرد و دید. ضمنا به شخصه واقعا دوست دارم این عنوان انحصاری باشه! چون اصل کاری انحصاریه(نسخه های psone). ولی خب اگر قرار مولتی بشه امیدوارم برای x1 هم ساخته بشه تا تمام فن های قدیمی سری ازش لذت ببرند نه فقط ps4 دار ها.
قربون دستت، حرف دل خیلیا رو تایپ کردی، دستت طلا

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
همچنان از این خبر ابراز نارضایتی میکنم!:|
من کلا از همون اول نسبت به ریمستر کرش ابراز نارضایتی کردن :D گفتم کرش رو اگه ND نسازه مفت نمیارزه و هنوزم میگم نمیارزه :D بریم همون رو امولاتور بازی کنیم :-"

Using Tapatalk

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من کلا از همون اول نسبت به ریمستر کرش ابراز نارضایتی کردن :D گفتم کرش رو اگه ND نسازه مفت نمیارزه و هنوزم میگم نمیارزه :D بریم همون رو امولاتور بازی کنیم :-"

Using Tapatalk
منم باهات موفقم، روی پی اس 2 واقعا کرش حتی نزدیک نسخه هایی که ND ساخته بود نبود...
ولی خب دلخوشی اینه که این مجموعه ریمستر کارهای ND هست...
اگه یه ریمسترِ درست درمون نتونن تحویل بدن که بمیرن بهتره...

• Like
Reactions: Democracy

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
چرا داداش؟ناراحتی واسه چی؟
چون یه عده دیگه هم میتونن بازی کنن ناراحتی؟
به صرف عرضه شدن واسه یه عده دیگه قرار نیست یه بازی خوب خراب بشه یا برعکسش
درک نمیکنم اصلا این دوستان رو؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
چرا داداش؟ناراحتی واسه چی؟
چون یه عده دیگه هم میتونن بازی کنن ناراحتی؟
به صرف عرضه شدن واسه یه عده دیگه قرار نیست یه بازی خوب خراب بشه یا برعکسش
درک نمیکنم اصلا این دوستان رو؟
اصلا این حرکت عرضه بشه ملت بیشتری بازی کنند و ... رو درک نمیکنم!:D
این بازی ها رو نماد PS1 میدونم و اون دوران خوش:D ، دوست دارم بازسازیشون هم در انحصار PS باشه!
بازی بد نمیشه ، ولی به هر حال، یک کنسوله و انحصاری هاش! اصلا برام مهم نیست ملت بیشتری بازی کنند یا نه:D (تا وقتی فروش بازی تو دیوار نباشه!) اگر گسی فلان بازی رو میخواد، بسم الله...بره سراغ اون پلتفرم!

به هر حال من برام مهمه از انحصار خارج نشن بازی ها، مخصوصا این بازی!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

واسه من اصلا مهم نیست ولی قطعا رو PS بازی میکنم!:D برای همین اینکه من رو PS بازی میکنم کامل ارضا کننده هست و دیگه اهمیتی نمیدم رو PC یا باقی کنسول ها هم میاد یا نه.

• Like
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر