نماینده اکتیویژن در Crash Bandicoot N Sane Trilogy :PAX East بر روی PC نیز عرضه خواهد شد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
vi8w_crash-bandicoot-n.jpg
ساعاتی قبل ویدیویی از غرفه عنوان Crash Bandicoot N Sane Trilogy در مراسم PAX East 2017 منتشر شد که حضار را در حال تجربه این بازی نشان می دهد.
در ویدیو اشاره شده نماینده کمپانی اکتیویژن در این مراسم اعلام می کند که بازی Crash Bandicoot N Sane Trilogy قرار است با کیفیت 4k و نرخ فریم 60 بر روی دو پلتفرم PC و PS4 عرضه شود.
ویدیو مورد نظر را در منبع دریافت کنید.
لازم به ذکر است که چندی پیش نیز پلی استیشن ایرلند در توییتی اعلام کرده بود این بازی ابتدا بر روی کنسول های پلی استیشن عرضه خواهد شد.
[UPDATE - PC Version Hinted At] Crash Bandicoot N. Sane Trilogy New Off-Screen Video Showcases Glorious Platforming Action
Rumour: Crash Bandicoot N Sane Trilogy may come to the PC | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming
Crash Bandicoot: N Sane Trilogy News - Activision Rep Says Crash Bandicoot N. Sane Trilogy is Coming to PC With 4K 60 FPS Support

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
عجب این همه ادم دارن میگن ما دوست داریم انحصاری بمونه ولی وقتی من میگیم یه عده از دوستان نمیدوتم مشکلشون چیه به پست من بدبخت ایرادای فضایی میگرن یا میخوان مسقره کنن
saphire اقا من با تو مشکلی دارم یا قبلن تو این فروم با هم بحثی داشتیم که از بین این همه پست به پست من گیر میدی تو دوست داری بازی کن لذتم ببر اینکه من میخرم یا نه به تو چه:|؟!!

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این بازی دیگه متاسفانه دست ND نیست. حالا بزارین همه بازی کنن :D چون فقط همین سه گانست که ارزشش رو داره(کارتینگ رو هم یادم نرفته البته). باقیشون که مزخرفن

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
والا...من که پی سی دارم و اگر این بازی عرضه بشه، حتما تجربه می کنم. خصوصا اگر بخش آنلاین خوبی داشته باشه، حـــتما بازی رو می خرم!
اما می دونی چیه؟ :D ...برای مائی که سنمون سه دهه شده، با کنسول PS1 در عالم بچگی زندگی کردیم. هر موقع یادِ اون دوران می کنیم، رفیق رُفقائی تو ذهنمون تداعی می شن که در همین بازی ها تو سَر و کله هَم می زدیم و آروم آروم با هم بزرگ شدیم! و در کنار این ها، بازی هائی تجدید خاطره می شن که ساعت ها پاشون می شستی و تو عـــــــــــالمشون زندگی می کردی! یکی از این بازی ها، CRASH هست!
شاید من با سه دهه سن، اگر بخوام از حس و حال خـــــــــــاص اون دوران بگم، هرگز توان توجیه کردن شخصی که نصف من سن داره و تو شرایط مشابه با من نبوده رو نداشته باشم! اما، خیلی خلاصه و راحت بگم... CRASH برای من و امثال من تو اون دوران، هم پرونده خودش رو بست و هم پرونده ما رو! شخصیت CRASH برایِ همون کنسولِ مکعبی با دسته هایِ سیم پیچ خورده ای هست که مارو پایِ تلویزیون هایِ لامپ تصویر دار می نشوند! نه می دونستیم فِریم چیه...نه می دونستیم رزولوشِن چیه...و نه جنگ کنسول ها حالیمون می شد! ما می شستیم که فقط بازی کنیم! نه بیشتر، نه کمتر!
قلبا از اینکه بازی دورانِ بچه گی خودم رو روی یک کنسول جدید و به شکل فانتزی تر می بینم خوشحال نیستم. چون حس می کنم داره ازش سوء استفاده می شه! :D گناه داره!
به نظر من...اون بازی CRASH با گرافیکِ پیکسلی و رزولوشن و فریمِ پائین، دل ها رو تسخیر می کرد....این CRASH فانتزی با رزولوشنِ 4K و فریم 60، جیب ها رو! :D
در هر حال، از اینکه بازی برای PC عرضه می شه خوشحال نیستم (لطفا گیر ندید، چون نمی تونم شما رو توجیه کنم که چرا خوشحال نیستم! من به عنوان یک پیرمرد دلایل شخصی خودم رو دارم که باهاشون زندگی می کنم:D)، اما حالا که قراره برای PC بیاد، مطمئنا تجربه می کنم! :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از همون اوّل هم ضایع بود...عمراً عمو اکتی بذاره بازار استیم از زیر دست آی پی ای که این همه پول خرجش کرده و پولش برنگشته در بره

• Like
Reactions: playstation1

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
همین که هیتر ND بیاد و برای یکی از ماندگارهای این استودیو تاپیکی با هیجان بزنه کافی است :D :-"
پ.ن: این که خیلی افراد بیشتر این شاهکار رو تجربه می‌کنند (البته بیشتر منظورم نسل جدید هست) بسیار خوشحال کننده است

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
همین که هیتر ND بیاد و برای یکی از ماندگارهای این استودیو تاپیکی با هیجان بزنه کافی است :D :-"
پ.ن: این که خیلی افراد بیشتر این شاهکار رو تجربه می‌کنند (البته بیشتر منظورم نسل جدید هست) بسیار خوشحال کننده است
من با هیترش کاری ندارم ولی حیفه همچین انحصاری شاخی که حتی اکتیویژن نساختتش برا کنسول های دیگه عرضه بشه من که بعید میدونم بشه اگه قرار بود عرضه بشه تا الان که یه ماه به انتشارش مونده میگفتن الانم که سونی انگلیس انحصاری معرفیش کرده دوتا دلیل دیگه هم هست اینه که الان خیلی وقته از انتشار اسکای لندرز میگزره ولی کرش ادیشنش هنوز انحصاریه بعدش سونی مگه خودش به اینا پیش نهاد ساخت ریمستر نداده؟:-?

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من با هیترش کاری ندارم ولی حیفه همچین انحصاری شاخی که حتی اکتیویژن نساختتش برا کنسول های دیگه عرضه بشه من که بعید میدونم بشه اگه قرار بود عرضه بشه تا الان که یه ماه به انتشارش مونده میگفتن الانم که سونی انگلیس انحصاری معرفیش کرده دوتا دلیل دیگه هم هست اینه که الان خیلی وقته از انتشار اسکای لندرز میگزره ولی کرش ادیشنش هنوز انحصاریه بعدش سونی مگه خودش به اینا پیش نهاد ساخت ریمستر نداده؟:-?
احتمالا يكي از شرايطي كه اكتي حاضر شده ريمستر بسازه ، اين بوده كه سوني حق و حقوقش نسبت به سه كانه به طور كامل به اكتي واكذار كنه .
فن ها به حدي سوني رو تحت فشار كذاشتن (تا حدي كه بعضيا ميكفتم اكه سوني بازي a-b-c-d.....x-y-z رو هم بده ولي كراش نده fail شده.
اينم شد نتيجش!
به هر حال هيج اتفاقي نيفتاد حتي اكه كراش ادامه داشته باشه ... كراش هاي اكتيه

• Like
Reactions: jhoobin

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عجب این همه ادم دارن میگن ما دوست داریم انحصاری بمونه ولی وقتی من میگیم یه عده از دوستان نمیدوتم مشکلشون چیه به پست من بدبخت ایرادای فضایی میگرن یا میخوان مسقره کنن
saphire اقا من با تو مشکلی دارم یا قبلن تو این فروم با هم بحثی داشتیم که از بین این همه پست به پست من گیر میدی تو دوست داری بازی کن لذتم ببر اینکه من میخرم یا نه به تو چه:|؟!!

مسقره؟

سونی به انداره ی کافی انحصاری داره و نیازی به بیشترش نداره البته بدی سونی هم این هست که دوره ای کار می کنه 1 دوره خشکسالی هست 1 دوره ی نعمت:D

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اومدی اول از همه تو تاپیک بحث و خودشیرینی شروع کردی مثل اکثر تاپیک های دیگه که پست دادی قبلا.. حالا واسه ما نگران شدی و افسوس میخوری؟ جالبه خودت کلا فکرت مشغول (دشمن پیدا کردن توطئه کشف کردن) هر تاپیکیم که دیده شدی به جرئت میگم کلی حاشیه درست کردی همشونم موجود ماشالا! طرف ارزوی موفقیت برای سازنده کرده شما بهت بر میخوره میای یقه پایرسی رو جر میدی؟ :|
بعد که یکی میاد جواب در شان پست هات بهت میده برای پیچوندن کل داستان میشی پدر بزرگ ریش سفید نگران "سایت و یوزر های خفنی که به خاطر سونی فن ها دیگه نمیان؟!":|

اینکه فن امولاتوری هستی یا میای وسط تاپیک مانور سیستم مثلا 4k و خفنیت خودتو برگزار میکنی شخصیه. به من و دیگران ربط نداره و به شخصیت خودت ربط داره!. فقط لطف کن برای پیچوندن رفتاری که از خودت به جا میزاری سرت رو نکن تو برف و نگو " من نبودم سونی فن ها بودند" :|

پ ن :این داستان سوژه کردن سونی فن ها خیلی وقته عادیه از اواخر 2013!!.
99% تاپیک های این سایت هست از امار فروش بگیر تا امتیازات و باقی. طرف یک عمره ترولر سونی بوده حالا فاز کارشناسی گرفته میاد واسه ما سینه ستبر میکنه که سونی فن اله سونی فن بله . البته همچنان این کار را بکنید ... چون نکنید واقعا حوصلمون سر میره :D
---
در مورد تاپیک. قدیما یک فرقی بین شایعه و خبر وجود داشت ! این شایعات خیلی وقته وجود دارند. نکته جدید فقط هینتی بوده که تو اون ویدئو پکس دادند . از این شایعات برای خیلی از بازی ها بوده. باید صبر کرد و دید. ضمنا به شخصه واقعا دوست دارم این عنوان انحصاری باشه! چون اصل کاری انحصاریه(نسخه های psone). ولی خب اگر قرار مولتی بشه امیدوارم برای x1 هم ساخته بشه تا تمام فن های قدیمی سری ازش لذت ببرند نه فقط ps4 دار ها.

دوست عزیز ایشون همون xsoheilx کارشون همینه بحث و دعوا راه میندازن بعد میرن تمام پست هایی که خودشون گذاشتن پاک میکنن
نمونه اش تاپیک خبری معرفی nintendo switch ، بالا ۵۰ تا پست گذاشته بود الان هیچ پستی از ایشون وجود نداره فقط دوستان پست ایشونو نقل قول کردن جواب دادن هست وجود داره
و بقیه تاپیک ها ( حتی پست ها خودشون تو همین تاپیک crash پاک کردن )

کسی که حرف خودشو قبول نداره پاک میکنه پست هاشو ازش انتظار چی دارید؟

هر حرفی هم بزنی بر ضدش باشه میگه گزارش کردم ، میگه شما مولتی یوزری ، میگه جو فروم خراب میکنی
انگار خودش پسر پیغمبره ، بالا ۳۰ تا آیدی بن دائم شده و ..... داره

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
چرا داداش؟ناراحتی واسه چی؟
چون یه عده دیگه هم میتونن بازی کنن ناراحتی؟
به صرف عرضه شدن واسه یه عده دیگه قرار نیست یه بازی خوب خراب بشه یا برعکسش
درک نمیکنم اصلا این دوستان رو؟

Fanboy بازی ها ساده و بچه گانه اس
چیز مهمی نیست جدی نگیر

این ریمستر در اصل برای نوستالژی و گیمر ها قدیمی و خاطره بازی ساختن و کسایی که عاشق دهه ۸۰ و ۹۰ هستن
که ازش لذت ببرن همین
مهم لذت بردنه هر آدمه همین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا خیلی هم بد نیست که برای PC هم بیادا، درست هست هر کنسول نیاز به انحصاری داره، و این بازی هم در ابتدا در انحصار سونی بوده باشه، ولی الان فکر نکنم بازیی باشه که کسی بخواد مثل بعضی انحصاریا بگه من ps میگرم برای این بازی (منظور کم ارزش بودن بازی نیست). صحبت دیگه اینه آقا انقدر از حالا انحصاری زمانی بودن اینا بدتون نیاد، رابته عشقی که نیست حالا برای یک کنسول دیگه بیاد بشما خیانت شده باشه!!!
خدا رو شکر افراد بیشتر لذت میتونن ببرن از بازی.
من خودم مدت ها هست طرفدار سونی هستم، اگه یک بازی مثلا bloodborne 2 یا killzone 4 یا نسخه بعدی uncharted مثلا مولتی پلتفرم بشه، کمی آدم حس بدی داره، دیگه اینا میشه به signature های سونی معرفی بشن الان... ولی این بازی خیلی هم دعوا نداره مولتی شدنش، و انحصاری زمانی بودنش!!!

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر