نمایش رسمی PSP2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dinosaur

Loyal Member
سلام !
بالاخره تصویری رسمی و با کیفیت از PSP2 در همایش PlayStation Meeting 2011 به نمایش در اومد !
این شما و این هم کنسول دستی جدید سونی :

sony-tokyo-event-1356.jpg

این کنسول با رزولوشن 960x544 و لمسی (مثل اینکه هم جلوش هم عقبش !) عرضه میشه. صفحه نمایشش هم 5 اینچ OLED هست.
از قابلیت های حرکتی Sixaxis هم پشتیبانی میکنه (یعنی حرکت در 6 جهت) Wifi و 3G رو هم به قابلیتها اضافه کنین.
بازیهایی که براش معرفی شده :
- Killzone
- Little Big Planet
- Reality Fighters
- Uncharted
- WipeOut
- Resistance
این کنسول کریسمس 2011 عرضه میشه و فعلآ اسمش NGP هست !

آخرین ویرایش:
حیف شد من حساب کردم اگه کت بابام رو هم بفروشم باز 499000 تومن دیگه کم دارم....

آقا یکی بندرو روشن کنه.الان این کنسول توانایی اجرای بازی های XBOX360 یا PS3 رو با توجه به اندازه ی کوچیکه صفحه و در نتیجه پردازش راحت تر تصویر داره یا نه؟

بچه های کپی خور باز باید بی خیال شید 100% سونی یه سیستم امنیتی میذاره که تا وقتی که ps5 اومد هک نمی شه:D

بچه های کپی خور باز باید بی خیال شید 100% سونی یه سیستم امنیتی میذاره که تا وقتی که ps5 اومد هک نمی شه:D

اتفاقاً من خیلی به کپی خور شدنش امیدوارم حتما عین DS یه چیزی مثل R4 یا DSTT میسازن که کارتریج رو یه جورایی شبیه سازی کنه تاریخ نشون داده کنسولای دستی زیاد در مقابل هکرها دوام نمیارن و از همه اینا مهمتر امیدوارم بازیای ps2 رو راحت اجرا کنه مثل کاری که psp با بازیای ps1 میکرد.

آقا یکی بندرو روشن کنه.الان این کنسول توانایی اجرای بازی های XBOX360 یا PS3 رو با توجه به اندازه ی کوچیکه صفحه و در نتیجه پردازش راحت تر تصویر داره یا نه؟

چندتا پست قبل تر توضیح دادم
با فرضیاتی که فرمودید اگر از تمام قدرت چیپ ها استفاده کنه بله میتونه گرافیکی در حد اونا رو تولید کنه

پس از این به بعد باید شاهده این باشیم که هر بازیه HD که ساخته میشه روی PSP 2 هم پورت میشه:x

اگر از تمام قدرت چیپ ها استفاده کنه بله میتونه گرافیکی در حد اونا رو تولید کنه
شما عضو تیم طراحی سخت افزار کنسول هستی که با این قاطعیت تایید میکنی .. ؟!
از همه اینا مهمتر امیدوارم بازیای ps2 رو راحت اجرا کنه مثل کاری که psp با بازیای ps1 میکرد.
با این کاملا موافقم ... اگه همچین قابلیتی داشته باشه من اصلا برام مهم نیست خود کنسول چه بازیهایی داره یا هک میشه یا نه ...

آخرین ویرایش:
واقعا این ارزش خریدن داره ! دستشون درد نکنه فقط زیادی دیر وارد بازار میشه !

من کلا از پی اس پی خوشم نمی یومد .:d ولی این خداییش نظرمو 180 درجه تغییر داد . خیلی خفن شده . اگه فقط یه قیمت مناسب داشته باشه حتما می خرم . من الان فشارم افتاده پایین :d. لمسی هم که هستش دیگه بدتر .بازیاشم که دیگه .... .
پ.ن : ایولا چقدر تایپیک شلوغه :d

آخرین ویرایش:
یه نگاهی به عکس های uncharted in-game که روش نمایش داده شد بندازید ببینید گرافیکش با uncharted 1 تفاوتی داره یا نه.

• Like
Reactions: Ayuna

شما چطور؟ عضو تیم طراحی سخت افزارش هستی که با این قاطعیت رد میکنی ؟؟؟
من بر اساس قابلیت های فنی چیپ ها گفتم شما بر چه اساسی میفرمایید ؟!

در ضمن همونطور که سهیل گفت تصاویر گویای همه چیز هست شما دوست نداری نپذیر ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or