نقد و بررسی مختصر کارتهای HD6970 و HD6950 در DX11

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
جناب متخصص کارکشته این تستی که از سایت Anandtech گذاشتم درحالتDX11گرفته شده.خوب بود قبل از اینکه شروع به نوشتن طومار کنی یکم درموردش تحقیق می کردی.

بقیه حرفهایت هم ارزش جواب دادن نداره.

ضمنا از املای کلماتت مشخصه که متخصص کارکشته ای هستی.:d

فوقولاده (فوق العاده):))

اومدی یه تست نیمه کاره گذاشتی و همون رو سند و مدرک قرار دادی؟:))

نیما به اندازه کافی توی نت شناخته شده هست شما لازم نیس جوش بزنی و از ایشون ایراد بگیری
مقالات رامین رو میتونی توی فروم tpu (تک پاوراپ) ببینی
حداقل اینقدر بارش هست که نیاد به خاطر کوچیک بودنه یه تراشه اونو برتر ندونه:))

حالا مگه AMD خودش اومده گفته میخوایم با 6970 پوزه ی GTX580 جهانخوار رو به خاک بمالیم؟!!

یا به خاطر حرفهای AMD فنهای گرامه که خاطر nVidia فنهای گرام اینطوری مکدر شده

بله amd خودش رو .... کرده بود که به 580 برسه
از همون اول هم همه جا تبلیغ شده بود که اژدهای سرخ میخواد با ملخ سبز رقابت کنه:d
---------------

• Like
Reactions: Fusion

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
بله amd خودش رو .... کرده بود که به 580 برسه
از همون اول هم همه جا تبلیغ شده بود که اژدهای سرخ میخواد با ملخ سبز رقابت کنه:d
خوب اگه اینطوریه هرچی دلتون میخواد بار این AMD کنید. هر چند از نظر اقتصادی هم در نظر بگیرید بد نیست. ای ام دی چه تو پردازنده ها چه تو گرافیکهاش از نظر پرفورمانس از رقیبهای اصلیش همیشه عقبتر بوده اما عامل ارزون بودن کمکش کرده. تو خلاقیتها و پیشرفتهاش هم بیشتر از اونا محافظه کاری میکنه. اما خوب تو این دو سری اخر گرافیکهاش نتونست اون موفقیت سری 4000 رو تکرار کنه.

bazigoosh

کاربر سایت
Feb 1, 2007
22
)

نیما به اندازه کافی توی نت شناخته شده هست شما لازم نیس جوش بزنی و از ایشون ایراد بگیری
مقالات رامین رو میتونی توی فروم tpu (تک پاوراپ) ببینی
حداقل اینقدر بارش هست که نیاد به خاطر کوچیک بودنه یه تراشه اونو برتر ندونه:))

وقتی یک تراشه 40درصد کوچکتره ولی 90درصد کارایی تراشه بزرگتر را داره.یعنی طراحی بهترو بهینه تری داره.

مشکل تو و رامین اینه که نادانید ولی از نادانی خودتان بی خبرید.بحث کردن با شما کار بیهوده ای است.#:-s

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
جناب متخصص کارکشته این تستی که از سایت Anandtech گذاشتم درحالتDX11گرفته شده.خوب بود قبل از اینکه شروع به نوشتن طومار کنی یکم درموردش تحقیق می کردی.

بقیه حرفهایت هم ارزش جواب دادن نداره.

خوب ایولا دروغ تو روزه روشن و ماه محرم

اومدی بجایه تسته crysis warhead که اول گذاشته بودی battle field bad company 2 رو قرار دادی من چون نقله قول نکرده بودم عکساتو با زرنگی اومدی عوض کردی بابا عیب نداره حالا چرا دروغ میگی دیگه

از اونجایی که دروغ استخون نداره راحت از گلویه ادم پایین میره

بقیه حرف ها هم حرفه حساب جواب نداره دوسته عزیز

فقط شامل Tessellation نیست.مهمترین بخش آن Shader model 5 است که هنوز در هیچ بازی استفاده نشده است.یعنی هنوز بازی DX11 واقعی نداریم.تنها تست DX11 واقعی همان 3DMARK11 است که نتیجه اش را خودتان گذاشته اید.
شما نگفتی از کی یاد گرفتی و شنیدی در هیچ بازی جز از 3dmark 11 از sm5 استفاده نشده

ضمنا از املای کلماتت مشخصه که متخصص کارکشته ای هستی.:d

فوقولاده (فوق العاده):))
من همیشه فوق العاده رو فوقولاده مینوشتم و از این به بعد هم همین مینویسم چون شعوره خواننده هایه کامنت هامو اینقدر زیاد میبینم که وقتی نوشتم thx شعورش بکشه منظورم thanks هه نه استدیویه THX

حالا کم میاری نرو جاده خاکی بیا تو راه خودمون عزیز

وقتی یک تراشه 40درصد کوچکتره ولی 90درصد کارایی تراشه بزرگتر را داره.یعنی طراحی بهترو بهینه تری داره.

مشکل تو و رامین اینه که نادانید ولی از نادانی خودتان بی خبرید.بحث کردن با شما کار بیهوده ای است.#:-s
اینو نقله قول کردم تا بعدا تغییرش ندی مثله عکس BF:BC2 بجایه Cysis warheah که با ریا کاری تغییرش بدی

درمورده تراشه اگر اطلاعاته کافی داشتید هرگز یک تراشه که بر پایه scaler طراحیش شده رو با یک تراشه که با superscaler طراحی شده مقایسه نمیکردید.یادمه بقاله سره کوچمون میگفت فعلا amd با این die size و transistor countتلفاته تولیدش دهشتناک بوده که tsmc مجبور شده واسش تا خیر بزنه ببنید اگه بیشترش میکرد چی میشد(عجب بقاله مطلعی بوده اون بنده خدا)

دوست گرامی amd فعلا با همین تراشه نمیتونه دمارو کنترل کنه وای به حاله اینکه تراشه ترانزیستورهایه بیشتری میداشت

توانه amd همین قدره از این بیشتر میتونست الان رو میکرد تا پوزه 580 رو بخوابونه تخیل نزنید جانه هرکی دوست دارید به خدا گندش و در اوردید

مورده اخر

بله من به شخصه خودمو نادان میدونیم و دانایی رو مطلق و دست نیافتنی.

شما اگه چیزی داری و حرفه تخصصی با مدرک داری رو کن else سفسطه نکن

جوابت رو نمی دهم چون تو شعور حرف زدن نداری.

AMD و nvidia ارزشه اینجور صحبت کردن رو ندارن دوست گرامی

اون گفتاره شعور هم لزوما منظورم شما نبودی دوست من از دست ما دلگیر نشی(اونجا گیر به نوشتاره فوقولاده دادی منم به طوره کلی به مخاطبینم گفتم)

تا حالا 2بار به شخصه من توهین کردی ولی من در محیط سایبر اصولا ناراحت نمیشم.این پستتم گزارش نمیدم دوست عزیز.

آخرین ویرایش:

bazigoosh

کاربر سایت
Feb 1, 2007
22
من همیشه فوق العاده رو فوقولاده مینوشتم و از این به بعد هم همین مینویسم چون شعوره خواننده هایه کامنت هامو اینقدر زیاد میبینم که وقتی نوشتم thx شعورش بکشه منظورم thanks هه نه استدیویه THX

حالا کم میاری نرو جاده خاکی بیا تو راه خودمون عزیز

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
وقتی دوستمون DX11 تو ورژن شدر میبین همین میشه اصل DX11 همین Tessellation که بستگی به قدرت انجام در multi-threading داره و.. تو ورژن DX10 همچین چیزی وجود داشت ولی کار رو CPU base بود برای همین توان لازم DX10 نتونست انجام بده ولی در وژن 11 کل سطح کار GPGPU رفت تا از قدرت GPU base استفاده کنه علت عملکرد بهتر انودیا تو همین بخاطر این که طی چند سال در کارت مختلفش رو بهبود همین نوع معماری یعنی CUDA Core ها گزاشته تا به این سطح رسیده

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

کم میاری یاد گرفتی میگی شعورتون نمیرسه:))
تو که میرسه بسه

اندازه کافی سوتی دادی

tanx رو استدیو میخونی
از dx10 تست گذاشتی بعد یهو میای پستت رو ویرایش میکنی میگی از dx11 گذاشتی

کلا من رامین نیستم مراعاتت کنم
بفرما بیرون و خودتو قاطی مسائلی که بهت مربوط نمیشه نکن/:)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دقیقا از طرف ناظین این بحثه که مشخص میکنه کی شعور داره کی نداره.و از دید من شما واقعا حرفاتون خیلی زننده هست.خب اگه چیزی نداری یا بلد نیستی، مجبور نیستی با دروغ و توهین بحث رو ادامه بدی!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
=))=))=))

nvidia خفه شد!!!!؟؟
بااا چرا اینجوری هستین شما
چرا نمیخواین حقیقت رو قبول کنین
amd نه تنها برنده نشد بلکه قراره کاسه کوزش رو جمع کنه و دیگه کلا چیپ گرافیکی تولید نکنه:))

فقط بلدین بگین درایور بهینه بیاد اوضاع فرق میکنه
نه برادر من همین الانشم اون تستهای 580 درایور بهینه نداره
----------------------------------------------

در ضمن الان فقط دایرکس 11 مهمه وگرنه با یه 460 هم میشه راحت تمام بازیهای dx10 رو با فریم 60 بازی کرد نیازی نیس ادم بره 580 بخره!

دقیقا با شما موافقم تازه این را هم نباید فراموش کرد ati physic not support b-)

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دقیقا با شما موافقم تازه این را هم نباید فراموش کرد ati physic not support b-)
Physix و CUDA و هر چرت دیگه ای که nVidia میده بیرون حقه ی تجاری هستن چرا زود باور میکنید :))
حالا که اینقدر حرف درایور میکنید ساپورت بازیهای قدیمی رو با کاتالیستِ AMD و درایورهای ان ویدیا مقایسه کنید (ماشالله همتون یک دوجین کارت برای تست میخرین :)))

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
Physix و CUDA و هر چرت دیگه ای که nVidia میده بیرون حقه ی تجاری هستن چرا زود باور میکنید :))
حالا که اینقدر حرف درایور میکنید ساپورت بازیهای قدیمی رو با کاتالیستِ AMD و درایورهای ان ویدیا مقایسه کنید (ماشالله همتون یک دوجین کارت برای تست میخرین :)))
جدای از کیفیت فیزیک این بازیها، اونایی که انویدیا دارن، پرفورمنس بسیار بهتری نسبت به بازیهای مشابه(فیزیک هاووک و ..) بدست میارن.برای من شخصا،هر بازی ای که از physicx استفاده کرده،زیر 60 فریم نگرفتم

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
به به
رامین چشم ما رو اینجا دور دیده و ATI کشون راه انداخته:D
همونطور که خدمت ایشان در جای دیگه عرض کردم اینجا هم می گم که:
درسته که 6970 انتظارات رو برآورده نکرد. اما پیشرفت بسیار قابل ملاحظه هست. مهمترین ایرادی که کارتها رادئون وارد می شه ضعف در رندر تسلیشن هست که با دو برابر شدن موتور پردازشگر تسلیشن در این سری همونطور که رامین هم گفت 70 درصد افزایش کارایی بدست آمده که ثابت می کنه توی این یک سال این شرکت هم به فکر تقویت در پردازش تسلیشن بوده و همینطوری یک اسم بیرون نداده.
از طرفی قیمت 370 دلاری این کارت خریدش رو کاملا توجیه می کنه.

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
من هنوز نفهمیدم چرا شما ها دعوا می کنید سر این که nvidia بهتره یا AMD !!
خوب همین که تست ها رو میذارید کافیه دیگه هر کی با توجه به game هایی که بازی می کنه میره کارت می خره. دلیلی نداره اونم با این لحن !!! بیاید یه شرکت به اون عظمت رو مسخره کنید .
آخه کجا تو کدوم سایت حتی در پیتی دیدید این جوری review بدن رو یه محصول ؟؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
به به
رامین چشم ما رو اینجا دور دیده و ATI کشون راه انداخته:D
همونطور که خدمت ایشان در جای دیگه عرض کردم اینجا هم می گم که:
درسته که 6970 انتظارات رو برآورده نکرد. اما پیشرفت بسیار قابل ملاحظه هست. مهمترین ایرادی که کارتها رادئون وارد می شه ضعف در رندر تسلیشن هست که با دو برابر شدن موتور پردازشگر تسلیشن در این سری همونطور که رامین هم گفت 70 درصد افزایش کارایی بدست آمده که ثابت می کنه توی این یک سال این شرکت هم به فکر تقویت در پردازش تسلیشن بوده و همینطوری یک اسم بیرون نداده.
از طرفی قیمت 370 دلاری این کارت خریدش رو کاملا توجیه می کنه.

اونوقت چرا وقتی 570 حدود 40 دلار قیمتش پایین تره و در دایرکس 11 هم خیلی بهتر عمل میکنه ادم بره 6970 بخره؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر