نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
سلام.

خوب با وجود تعداد زياد تاپيك مقايسه گرافيكي بين بازيها تصميم گرفتم با اجازه دوستان يك تاپيك جامع در مورد بهترين گرافيك كنسولي سال 2011 ايجاد كنم.

به نظر شما كدام عنوان با توجه به نمايشها عنوان بهترين گرافيك كنسولي سال 2011 را كسب خواهد كرد؟

نامزدها با توجه به نمايشها تاكنون:

Rage
Crysis 2
Battlefield 3
Uncharted 3 : Drake's Deception
Gears Of War 3
Forza Motorsport 4
The Witcher 2
The Elder Scroll 5 : Skyrim

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
البته فقط ۱ تا :d از این بازیها لانچ شدن خیلی نمیشه هنوز قضاوت کرد اما:
خیلی خیلی خیلی و بازهم خیلی انتخاب بین این بازیها سخته اوه#:-s ولی با شواهدی که من دیدم Battlefield 3

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
به نظر من میزاشتی همه بازی ها میومدن بعد نظر سنجی میذاشتی بهتر بود.اما به نظر من همه این بازی ها عالیه گرافیکشون اما خودم شخصا از گرافیک Rage بیشتر خوشم میاد و بهتر میدونمش.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مسابقه ي سختيه ...
بين ريج و بتلفيلد و كرايسيس و گيرز و انچارتد !!!
-----------------------------------
من به ريج راي ميدم ...
در ضمن اون ويچر رو حذف كنيد !!!!! اون كه مولتي نشده كه بين همه كنسول ها مشترك باشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
منم به ریج رای دادم.ای کاش نظر سنجی رو عمومی میکردم،ببینیم کی به چی رای داده:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,782
نام
مراد حلیمی
طبق تریلرها و شواهدی که تا حالا من دیدم رو کنسول گرافیک دو بازی rage و gear3 از همه بهتر شدن و واقعا تحسین برانگیز .....ولی rage کمی بهتر از gears3 ظاهر شده مخصوصا با تریلر امروز که من بعد دیدنش میخواستم جان به جان افرین تسلیم کنم:d

به غیر از این دو بازی بازیهای دیگه چیز خاص و شگفت انگیزی نشون ندادن که ادم کف کنه.. .

روی کنسول به نظرم اول ریج دوم آنچارتد
پ.ن به دوست بالا:یه بار دیگه برو عکس های حالات دینامیک آب آنچارتد3 رو ببین مطمئنم نظرت عوض میشه:d
اتفاقا کاملا هم دیدم...... .فقط تا حالا تنها چیزیش که پیشرفت کرده همین ابش بوده........واسه ابش هم یه بازی رو بهترین گرافیک نمی کنن....پیشرفت باید همه جانبه باشه که تو بازی gears3 دیده میشه و البته rage هم که کلا پایه گذار پیشرفت با این گرافیک اعجوبش...... .:d

یکی هم اینکه اینجا نظر شخصی هر کسیو میخوان......بذارین هر کی نظر خودشو بگه......به حد کافی پروفسورهای حامی آنچارتد تو تاپیک مقایسش با گیرز حضور فعال دارن:d اینجا رو دیگه اروم نگهدارین خواهشا..:d
.
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
روی کنسول به نظرم اول ریج دوم آنچارتد
پ.ن به دوست بالا:یه بار دیگه برو عکس های حالات دینامیک آب آنچارتد3 رو ببین مطمئنم نظرت عوض میشه:d

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
به نظر من میزاشتی همه بازی ها میومدن بعد نظر سنجی میذاشتی بهتر بود.اما به نظر من همه این بازی ها عالیه گرافیکشون اما خودم شخصا از گرافیک Rage بیشتر خوشم میاد و بهتر میدونمش.

مسابقه ي سختيه ...
بين ريج و بتلفيلد و كرايسيس و گيرز و انچارتد !!!
من به ريج راي ميدم ...
در ضمن اون ويچر رو حذف كنيد !!!!! اون كه مولتي نشده كه بين همه كنسول ها مشترك باشه

خوب اگه همه بازيها عرضه بشن كه ديگه اون لذت الانو نداره كه.قشنگيش به پيش بيني شه.به تدريج عرضه ميشن ميبينيم چقدر درست حدس زديم.

The Witcher هم لازم نيست مولتي باشه.ما بحثمون گرافيك در همه ي بازيهاي كنسولي فرق نميكنه انحصاري با غير انحصاري.

منم صبر كردم اول نظرات يكم بيشتر بشهبعد بگم به كدم راي دادم.من خودم به Rage راي دادم.به نظرم فوق العاده هستش.

هركي دوست داشت بياد بگه به كدوم بازي راي داده و چرا؟

طبق تریلرها و شواهدی که تا حالا من دیدم رو کنسول گرافیک دو بازی rage و gear3 از همه بهتر شدن و واقعا تحسین برانگیز .....ولی rage کمی بهتر از gears3 ظاهر شده مخصوصا با تریلر امروز که من بعد دیدنش میخواستم جان به جان افرین تسلیم کنم:d

به غیر از این دو بازی بازیهای دیگه چیز خاص و شگفت انگیزی نشون ندادن که ادم کف کنه.. .

اتفاقا کاملا هم دیدم...... .فقط تا حالا تنها چیزیش که پیشرفت کرده همین ابش بوده........واسه ابش هم یه بازی رو بهترین گرافیک نمی کنن....پیشرفت باید همه جانبه باشه که تو بازی gears3 دیده میشه و البته rage هم که کلا پایه گذار پیشرفت با این گرافیک اعجوبش...... .:d

یکی هم اینکه اینجا نظر شخصی هر کسیو میخوان......بذارین هر کی نظر خودشو بگه......به حد کافی پروفسورهای حامی آنچارتد تو تاپیک مقایسش با گیرز حضور فعال دارن:d اینجا رو دیگه اروم نگهدارین خواهشا..:d
.
.

البته تو بحث مقايسه اي به نظرم بهتره در كل گرافيك رو مقايسه كنيم.چون به فرض مثلا Gears Of War خيلي پيشرفت كرده باشه ولي بازم گرافيك Uncharted 3 بهتر باشه ديگه اون وقت نميشه گفت چون GeOW بيشتر پيشرفت كرده بهتره.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من به Forza 4 رأی دادم !! :D گور بابای شوترها ! :p

پاورقی : گیرز 3 از آنچارتد 3 بهتر هست به نظرم ( در حال حاظر ) و خیلی خیلی چشم نواز هست گرافیکش ! :D

• Love
Reactions: snOOpy ::.

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
من به گير راي دادم
چون در عين مفتضح بودن گرافيك خود كنسول 360 يك گرافيك بسيار عالي و ديوانه كننده را ارائه داده

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
البته این نظر سنجی عمومی بود بهتر بود ! قشنگ معلوم میشد که کی به چی رای داده :D
مثلا الان اگه عمومی بود موج رای های ps3 فنها را به انچارتد3 را میشد دید :D

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
من به گير راي دادم
چون در عين مفتضح بودن گرافيك خود كنسول 360 يك گرافيك بسيار عالي و ديوانه كننده را ارائه داده

البته امسال كه وضع xbox360 خوبه.يك نگاه به نامزدها مشخص ميكنه.:d

در ضمن خودم Dark Soul رو هم خيلي دوست داشتم بذارم ولي فكر كردم خيلي ها با من موافق نباشن.

البته این نظر سنجی عمومی بود بهتر بود ! قشنگ معلوم میشد که کی به چی رای داده :D
مثلا الان اگه عمومی بود موج رای های ps3 فنها را به انچارتد3 را میشد دید :D

البته اگه بخواهيم اينجا ميدون جنگ بشه آره :d

اگه ناظمها صلاح بدونن عموميش بكنن.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من به Forza 4 رأی دادم !! :D گور بابای شوترها ! :p

منم همچنین:d
Only FM

من به گير راي دادم
LOL-Bee.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر