نظر سازندگان Mass Effect در مورد عنوان جدید سری.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

به نظر می رسد نظر سازندگان سری Mass Effect در مورد عنوان بعدی از این نام بسیار مثبت بوده به طوری که تهیه کننده اجرایی بازی Casey Hudson در توییتر اعلام کرد: "بازی بعدی از این سری بسیار بزرگ,سرگرم کننده,جاه طلبانه و مس افکتی است."دستیار طراح بازی Aidan Scanlan نیز این گونه احساسات خود را ابراز کرد: "به تازگی نمایش اولیه بازی را دیدم,خوب شد شما آنجا نبودید زیرا مطمئنا ذوق مرگ می شدید!"
Jessica Merizan نیز گفت: "نمایش کاملا خیره کننده ای از تیم سازنده مس افکت دیدم,واقعا گروه با استعداد و پر ذوقی هستند و به شخصه برای نمایشهای بیشتر نمیتوانم صبر کنم!"
در ماه جولای نیز Ken Thain از تیم سازنده پیشرفت بازی را بسیار خوب و امیدوارنه توصیف کرده و گفته بود فنهای بازی در مورد داستان بازی بسیار هیجان زده خواهند شد.
با همه اینها تا نمایش عمومی بازی زمان زیادی مانده است و Yanick Roy از سوی BioWare Montreal اعلام کرده که "متاسفانه تا زمان عمومی شدن همه چیز هنوز مانده است."
Bioware در ماه سپتامبر سال گذشته عنوان جدیدی از سری Mass Effect را معرفی نمود و گفته شد که داستان پیرامون شخصیت اصلی سه گانه Commander Shepard نخواهد بود زیرا داستان وی در سه گانه اصلی بسته شده است.همچنین این بازی همانند عنوان دیگر Bioware یعنی Dragon Age Inquisition از انجین Frostbite 3 استفاده می کند.

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تازه همین دیروز شماره اولشو شروع کردم:d نمیدونم چرا زودتر سراغش نرفته بودم. در کل فوق العاده-ست.
یه شماره با نقش اصلی Garrus بسازن فوق العاده میشه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
با نژاد Geth هم باشه خیلی خوب میشه:d ولی این جاه طلبانه بودنش یکم نگران میکنه نشه مثل قضیه پایان Me3

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
این روز ها بایوور چی کار داره می کنه! :bighug:
بخش RPG بازی رو بیشتر کنن ، اکشن ها رو مث ME 2 کنن ، وسایل نقلیه رو برگردونن ، بازی رو بزرگ تر کنن و یه شخصیت خفن برای بازی در نظر بگیرن :x
=============================
به نظر بایوور داره به دوران سلطنتش بر میگرده! Mass Effect ، Dragon Age و IP جدید تیم KOTOR و احتمال برگشت Jade Empire همه و همه فوق العاده و امیدوار کنندست!! :d

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
یکی از بهترین بازی هایی که بازی کردم.دنیای سیتیدل ، دنیای ریپر ها. واقعا کارشون عالی بوده .موسیقیه بازی هم که یکه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
[h=1]Drew Karpyshyn[/h]کدوم گوریه !؟ :D داستان بدن همیشون بنویسن :D بازی به جاده ی درستش برمیگرده به مخاطب هم بی احترامی نمیکنه :| :D

Clint Mansell هم از پروژه بازی شوت کنن بیرون دیگه خواسته ای ندارم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هیچ موقع وقت نشد یه نسخه از این بازی را کامل تموم کنم
هیچ موقع وقت نشد یه نسخه از این بازی را کامل تموم کنم 2:d
بجاش من 14 بار نسخه های مختلف این سه گانه رو تموم کردم :D

امیدوارم فقط افتضاحی مثل پایان ME3 تحویلمون ندن :D تنها نسخه در سه گانه مس افکت که فقط یکبار تمومش کردم و دیگه طرفش هم نرفتم :|

Waiting for the VGA reveal.

و هر آنچه من می خواهم امکان بازی کردن با یک نژاد دیگر است :biggrin1:
نژاد فقط انسان :-" :D

ولی خارج از شوخی، من بعید میدونم اگه نژادی غیر از انسان قرار بدن بتونند اون بار احساسی و وابستگی سه گانه اصلی رو برای هوادار به وجود بیارن :D همین که شخصیتت یه انسانه به درک احساسات و وابسته شدن بهش کمک زیادی میکنه.

هرچند به نظرم بهترین شخصیت توی سری مس افکت Garrus ـه ولی خب شخصیت فرعی با شخصیت اصلی فرق میکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر