نظرسنجی:انتخاب بهترین انتی ویروس

بهترین انتی ویروس از نظر شما؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    372

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
اگه قرار بود تمام آنتی ویروس ها رو بزاره که یه صد تایی میشد (با فیری ها):biggrin1:
فقط KASPERSKY به دلیل بخش قرنطینش که خیلی قوی عمل میکنه و محیط کاربری بسیار خوب وزیباش

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
سلام
به نظر من از همه بهتر bitdfender هستش
اگه وسط آپدیت دیسکانت شی دفعه بعد خودش بقیه آپدیت رو دانلود می کنه
در ضمن یه چیز کوچولو هم داره (scan activity bar) که میاد پایین صفحه و یه نمودار از فعالیت شبکه و فایل ها نشون میده
bitdefender2.JPG

کلی امکانات اضافی بجز آنتی ویروس هم داره
bitdefender1.JPG

Bakup
Encryption
Tune up
Gamemod
وقتی وارد یه بازی بشید خودش فایروال رو برای اون بازی باز میکنه

اینم چندتا عکس از بیتدیفندر خودم به باکس های قرمز دقت کنید ;)
bitdefender3.JPG

bitdefender4.JPG

bitdefender5.JPG

به نظر من بیت دیفندر شاهکاره
www.bitdefender.com یه نسخه فیری هم داره 30 روزه

آخرین ویرایش:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
اگه قرار بود تمام آنتی ویروس ها رو بزاره که یه صد تایی میشد (با فیری ها):biggrin1:
فقط KASPERSKY به دلیل بخش قرنطینش که خیلی قوی عمل میکنه و محیط کاربری بسیار خوب وزیباش
اخه انتی ویروسه مطرحیه تو PS3 هم ازش استفاده شده.

933k

کاربر سایت
Jul 21, 2009
17
من یه لپ تاپ عهد بوقی دارم Celeron 1.6 با 512 مگ رم که هر کدوم از اینارو بریزم روش بریزم جونش در میاد البته به نظرم کسپر به همه شون سره ولی روی این لپ تاپ من نسخه ی رایگان Avira نصبه خدائیش هم خوب جواب میده نه سیستم رو کند میکنه نه توی این یک سال و اندی که ازش استفاده میکنم گذاشته ویروس بگیرم. :cheesygri

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من nod رو از همه بیشتر قبول دارم .. بعدش هم kaspersky ... بزرگترین مزیت nod اینه
که هم سرت رو کم نمیکنه هم آپدیتش خییلی خیلی راحته مخصوصا با روش سایت softgozar.com
فایل آپدیت رو خودت دانلود میکنی بعد بدون نیاز به اینترنت nod رو آپگرید میدی ...
بزرگترین مشکل kaspersky به نظرم اینه که 2 تا نرم افزارش کردن ... باید A.V و I.S
رو با هم مچ میکردن ... آدم به هردوش احتیاج داره ولی نمیشه با هم نصب بشن

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
چند روز پیش رو PC من بدبخت یه Spyware اومد یعنی این Spyware پدرم رو دراورد بعد Eset i.s رو ریختم و اپدیتش کردم ولی هیچی پیدا نکرد:confused: بعد پاکش کردم Kaspersky رو ریختم . بدون اینکه اپدیت کنم اون Spyware نامرد رو پیدا کرد بعدش کردش تو قرنطینه . حالا بگین Kaspersky دومه .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
چند روز پیش رو PC من بدبخت یه Spyware اومد یعنی این Spyware پدرم رو دراورد بعد Eset i.s رو ریختم و اپدیتش کردم ولی هیچی پیدا نکرد:confused: بعد پاکش کردم Kaspersky رو ریختم . بدون اینکه اپدیت کنم اون Spyware نامرد رو پیدا کرد بعدش کردش تو قرنطینه . حالا بگین Kaspersky دومه .

رفیق اینجوری نمیشه گفت کدوم بهتره ... اومدیم و یه ویروس بود که nod میشناختش
و kasper نه ...از نظر گنجینه ی لیست ویروس تغریبا همه ی آنتی ویروسا خوبن
فقط برتریشون کند نکردن ویندوز و آپدیت راحته .. ;)

Humanimal

کاربر سایت
Jul 16, 2009
10
خوب اگه به دیتکشن ـه که : :)
A simple list of detection rates, from research by av-comparatives.org February 2009
Out of a total of 1.274.928 viruses, trojans, worms and malware the following list tells us the detection rates of the different AntiVirus programs:
1. G Data 99.8%
2. Avira 99.7%
3. McAfee2 99.1
4. Symantec 98.7%
5. Avast 98.2
6. Bitdefender, eScan 98.0%
7. ESET Nod32 97.6%
8. Kaspersky, TrustPort 97.1%
9. F-Secure 93.4%
10. AVG 93&
11. Sophos 89.6%
12. Command 88.9%
13. Norman 87.8%
14. Microsoft 87.1%
15. Kingsoft 84.9%

http://www.av-comparatives.org/

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

دقیقا اومدم همین پست رو بنویسم که دیدم شما نوشتی! یکی از کامپیوتر های شرکت ویروسی شد و NOD32 هم روش بود, از اون روز دیگه اعتمادم رو از NOD32 از دست دادم, درسته فقط یه ویروس بود تو این همه سال, ولی همین spyware داشت مارو سرویس میکرد.

برای اطلاع؛ با system restore تونستم کامپیوتر رو درست کنم.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
هیچ آنتی ویروسی نیست که در هر زمانی بتونه تمام تروجانها و آنتی ویروسها رو پیدا کنه
اگر بدشانس باشید ممکنه سیستمتون آلوده به ویروسی بشه که در اون محدوده ی 1 درصدی باشه که انتی ویروس شما هنوز قادر به پیداکردنش نیست(که برای خود من هم سال پیش 1 بار پیش اومد)

اما در کل بهترین آنتی ویروسهای فعلی جهان Kaspersky و Nod32 هستن ،البته نسخه های همراه با فایروالش انتخاب بهتری هستن.
برای اطلاعات بیشتر میتونید راجع به VB100 certification هم تحقیق کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر