نظرسنجی: از نظرشما سونی باید همکاری دیگری را با Hideo kojima آغاز کند؟

از نظرشما سونی باید همکاری دیگری را با Hideo kojima آغاز کند؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    174

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
122257
عنوان Death stranding به تازگی عرضه شده و نتیجه یکی از معتبر ترین همکاری های گیم را به همراه آورد. سونی هرکاری که توانست برای کوجیما انجام داد، دسترسی به انجین Guerrilla دسیما را برایش فراهم کرد و بودجه ای بزرگ در اختیارش گذاشت که برای ساخت عنوانی با ستاره های هالیوودی کافیست. با این وجود ، این عنوان همچنان در تاریخی دیگر بر روی pc عرضه خواهد شد و این نشان میدهد که مصالحه ای وجود دارد که باید انجام شود.

البته سوالی که در ذهن همه ما وجود دارد این است که قدم بعدی برای کوجیما پروداکشنز چیست؟ این استودیو ذاتا به پلی استیشن پیوند خورده است ، و سونی دارای مالکیت فکری اولین عنوان آن و انجینش است. اما مالکیت آن بنظر غیر ممکن میرسد و تیم آن بدون رهبر کاریزماتیک خود ارزشش را از دست می دهد و همچنین کوجیما دوست دارد که استقلال خودش را حفظ کند ، و در آینده به ساخت فیلم بپردازد.

بنظر همکاری متقابل بر روی یک پروژه بزرگ به عنوان گام بعدی برای شرکت ها منطقی است ، اما آیا این کاری است که سونی قصد انجامش را دارد؟ از طرفی ، death stranding سال ها پیش از زمان معرفی خود مورد توجه و حاکم بر بحث و گفت و گو در صنعت گیم بود ، اما نقد های آن به بطور کلی مثبت نیست و فروش آن همچنان مورد بحث قرار دارد. آیا سونی میخواهد که آن را صرفا دوباره به عنوان یک پروژه انحصاری ریسکی و خلاقانه در نظر بگیرد؟

این تصمیم به Hermen Hulst رئیس جدید استودیو های جهانی سونی بستگی دارد که از رابطه قدرتمند خود با کوجیما لذت میبرد. حدس ما این است که احتملا پلی استیشن برای پروژه انده اش با او همکاری خواهد کرد ، چرا که بنظر میرسد که برای هردو طرف مفید است. اما شما فکر میکنید که منابع سونی باید در جای دیگری سرمایه گذاری شود؟

آینده در بخش نظرات در دستان شماست!

منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
والا داوود قفس با اون همه سرمایه و پروژه های 5 ساله بیخودی و عملا ساختن فیلم سینمایی توفیقی برای سونی نداشت تهش حالا کوجیما بد شد بزارید حداقل آمار فروش این بازی جدید بیاد همه چی مشخص میشه که این معامله چقدر موفق بوده

دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی، سونی اگه میخواست روی این بازی هایی که تلاش دارن مرز سینما و بازی رو باریک کنن و پیام های خوشگل مشکل سیاسی بفرستن، خوب همون دیوید کیج بود دیگه، تو کارش موفق بود، یه بازی کوتاه خطی، با سکانس های احساسی و هیجان انگیز بدون در نظر گرفتن احتمالات مختلفی که جلوت میزاشت، بدون شکی هم هزینه ای هم که رو دست سونی، خیلی کمتر بود، حالا که سونی این راه رو رفته چرا دوباره بخواد بره
در مورد فروش تو نمیتونی بگی دیترویت 3 میلیون فروخت، اگه دث استرندینگ 5 میلیون فروخت، پس معامله خوبی بوده، و سونی برد کرده، سرمایه و هزینه های سونی علاوه تبعاتی که براش داشته رو باید در نظر گرفت، بعدشم برای ادامه همکاری دیگه همون شرایط سودمند تبلیغاتی هم وجود نداره، بدون شک خیلی ها برای بازی بعدی صرفا به خاطر اسم کوجیما نمیرن بازی رو پیش خرید کنن، یا بگن حداقل تجربش کنیم، و دیگه قرار نیست با مخفی کردن مولتی بودن بازی سودی ببره یا کنسولی بفروشه

خارج از بحث انحصاری یا غیر انحصاری، ترجیح میدم سونی منابعش رو جایی خرج کنه که اخرش به شبیه ساز پیاده روی یا شبیه ساز حمالهای نازنین بازار تهران ختم نشه.
fextralife میگه من توی عمرم اینقدر راه نرفته بودم توی یک باز حتی از skyrim هم بیشتر راه رفتم یا میگه 10 ساعت ولش به شدت ملال اور هست.

کاملا به نکته عالی اشاره کردی، به جای خرج کردن روی چیزای بی سر و ته، حتی میتونن برن بعضی از ژانر های منقرض شده یا در حال انقراض رو احیا کنن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
چه ربطی داره واقعا! مگه فقط آدمای خز و خیل فالوئر زیاد دارن؟ آدم درست درمون تا حالا ندیدی با فالوئر زیاد؟ آخه بدبختی اینه کوجیما هیچوقت مین استریم ساز هم نبوده که بگیم بخاطر اینش معروفه. تو دورانی که همه دنبال اکشن بودن اومده سبک مخفی کاری ساخته. هرکی فالوئرش زیاده به معنی دوزاری بودنش نیست

الان این بابا یکی از خفن ترین آرتیستهاییه که میشناسم و همونطور که میبینی بالای یک میلیون فالوئر داره. الان باید بگیم اینم خز و خیله؟

چقدر این آدم بی استعداد و بدبختیه، اگه مثل کوجیما کارش درست بود و تو مسیر درست بود 2 میلیون فالوور داشت :-j

این دیگه چه لوزریه، تازه به این بدبخت بازنده قرار بود خودنما به حساب بیاد

122365

یا این چی، خیلی دردناکه دنیا پر از آدم های بازنده و بدبخت و شکست خورده است، چون 2 میلیون فالوور ندارن

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
واقعا تباهی کوجیما رو میشه تو این تاپیک دید، دیگه حتی دیگه نمیتونن از بازی بگن رو آوردن به فالوور، پس کیم کارداشیان و هزاران خز و خیل و باسن نمای دیگه،با میلیون ها فالوور دیگه خیلی خیلی کارشون درسته، و مسیر درستی رو میرن! اگه ازشون انتقاد کنیم نشانه هیت و عقده ای بودنمونه.
اون دختره ایرانیه کی بود طناب انداخته بود گردنش میخواست خودشو خفه کنه، فکر کنم فالووراش بیشتر باشه!!:bash:

خدایش دیگه داری همچی به همچی ربط میدی ایا اون افراد بازی ساز هستن آیا انها تاثیری در فروش کنسول ... برای سونی دارن یا بازی برای سونی میسازن یا گذشته سونی و کوجیما دارن ؟

تا انتقاد شما راجب چی باشه اگه از کیم کارداشیان که یک شخص حقیقی هستش که بخوای از رفتارش یا انتخاب هاش انتقاد کنی حق داری اما حق نداری بهش بگی چیکار کنه چیکار نکنه چون هر انسانی در زندگیش حق داره انتخاب کنه چطور زندگی کنه اون کسایی هم که خوششون میاد که به شخصه اصلا اینجور افراد خوشم نمیاد اما نمیتونیم یک گروه چون خوششون میاد بگیم مسیر درست من میگم بقیه اشتباه میکنین پس دیگه هیچ کسی حق نداره فالو کنه یا راه اون دنبال کنه من میتونم مسیر خودم انتخاب کنم و دنبال کنم نمیتونم به بقیه بگم چیکار کنن یا چیکار نکنن چی دوست داشته باشن چی دوست نداشته باشن.

یا مقایسه کاراداشیان با اون دختر که عقده دیده شدن داره خیلی فرق میکنه کاراداشاین داره از این راه زندگی میکنه پول در میاره خیلی ها بدترش هم انجام میدن مثل خیلی از کارها که من یا شما خوشمون نمیاد اما بقیه حق دارن انتخاب خودشون در زندگی داشته باشن مقایسه این دو گروه مثل مقایسه یک آدم بیمار میمونه که به خاطر مشکلات روحی یا ... عقده دیده شدن دارن با یکی که داره از معروف بودنش پول در میاره و پولدارتر میشه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خدایش دیگه داری همچی به همچی ربط میدی ایا اون افراد بازی ساز هستن آیا انها تاثیری در فروش کنسول ... برای سونی دارن یا بازی برای سونی میسازن یا گذشته سونی و کوجیما دارن ؟

تا انتقاد شما راجب چی باشه اگه از کیم کارداشیان که یک شخص حقیقی هستش که بخوای از رفتارش یا انتخاب هاش انتقاد کنی حق داری اما حق نداری بهش بگی چیکار کنه چیکار نکنه چون هر انسانی در زندگیش حق داره انتخاب کنه چطور زندگی کنه اون کسایی هم که خوششون میاد که به شخصه اصلا اینجور افراد خوشم نمیاد اما نمیتونیم یک گروه چون خوششون میاد بگیم مسیر درست من میگم بقیه اشتباه میکنین پس دیگه هیچ کسی حق نداره فالو کنه یا راه اون دنبال کنه من میتونم مسیر خودم انتخاب کنم و دنبال کنم نمیتونم به بقیه بگم چیکار کنن یا چیکار نکنن چی دوست داشته باشن چی دوست نداشته باشن.

یا مقایسه کاراداشیان با اون دختر که عقده دیده شدن داره خیلی فرق میکنه کاراداشاین داره از این راه زندگی میکنه پول در میاره خیلی ها بدترش هم انجام میدن مثل خیلی از کارها که من یا شما خوشمون نمیاد اما بقیه حق دارن انتخاب خودشون در زندگی داشته باشن مقایسه این دو گروه مثل مقایسه یک آدم بیمار میمونه که به خاطر مشکلات روحی یا ... عقده دیده شدن دارن با یکی که داره از معروف بودنش پول در میاره و پولدارتر میشه .
بحث این بود که خنده دار ترین راهی که بتونی یه آدم رو موفق و محبوب و در مسیر درست نشون بدی اینه که بگی چقدر فالوور داره،

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بحث این بود که خنده دار ترین راهی که بتونی یه آدم رو موفق و محبوب و در مسیر درست نشون بدی اینه که بگی چقدر فالوور داره،
خوب این درسته اما مثالی که برای نفی اون صحبت بیان کردی هم اشتباه مثل این دوست پایینی انگار بقیه افراد درست حسابی نیستن چون اکانت انیستا دارن یا بقیه افراد درست حسابی نیستن که روی تویتر هستن یعنی از خنده دارم جر میخورم .

یعنی Space X و ایلان ماسک و ... که اکانت دارن درست حسابی نیستن یا کوری که اکانت داره درست حسابی نیست یا ماکروسافت که اکانت داره درست حسابی نیست . :|

نمیدونم این حرف ها رو چطور حتی بیان میکنین چطور میتونین انقدر راحت ادم ها رو دسته بندی کنین که درست حسابی هستن یا نیستن .

يه نكته هم هست اكثر ادمهاي درست حسابي يا اكانت اينستا ندارن يا فعاليت ندارن تو اينستا و بيشتر تو توييتر فعالن

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,244

چقدر این آدم بی استعداد و بدبختیه، اگه مثل کوجیما کارش درست بود و تو مسیر درست بود 2 میلیون فالوور داشت :-j

این دیگه چه لوزریه، تازه به این بدبخت بازنده میخواست برچسب خودنما هم بچسبونن

View attachment 122365

یا این چی، خیلی دردناکه دنیا پر از آدم های بازنده و بدبخت و شکست خورده است، چون 2 میلیون فالوور ندارن
ببین تو کلا انگار عادتته که حرفو بپیچونی. توانایی بحثت پایینه. من هیچ جای پستم چیزی در مورد لوزر بودن بقیه نگفتم. شما گفتی چون فالوئرش زیاده پس با این خز و خیلهای اینستاگرامی مقایسه میشه، منم گفتم خیر کلی آدم خفن هم هست که فالوئر زیاد دارن. هیچ ربطی هم به لوزر بودن و بد بودن بقیه آرتیستها نداره. اینطوری حرف میزنی آدم بیشتر برداشت میکنه که تو از یه جای دیگه دلت پره چون مثلا دراکمن اندازه کوجیما تو اینستاگرام معروف نیست پس کوجیما آدم خزیه!
کوجیما آدم خیلی شناخته شده ای هستش و توی شبکه های اجتماعی هم خیلی فعاله در نتیجه فالوئر هم بیشتر داره. واقعا چیز عجیبی نیستش.
البته میدونم همه این حرفا رو برا دیوار دارم میگم چون کسی که دنبال فقط ترول کردنه نمیشه باهاش بحثی پیش برد:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
ببین تو کلا انگار عادتته که حرفو بپیچونی. توانایی بحثت پایینه. من هیچ جای پستم چیزی در مورد لوزر بودن بقیه نگفتم. شما گفتی چون فالوئرش زیاده پس با این خز و خیلهای اینستاگرامی مقایسه میشه، منم گفتم خیر کلی آدم خفن هم هست که فالوئر زیاد دارن. هیچ ربطی هم به لوزر بودن و بد بودن بقیه آرتیستها نداره. اینطوری حرف میزنی آدم بیشتر برداشت میکنه که تو از یه جای دیگه دلت پره چون مثلا دراکمن اندازه کوجیما تو اینستاگرام معروف نیست پس کوجیما آدم خزیه!
کوجیما آدم خیلی شناخته شده ای هستش و توی شبکه های اجتماعی هم خیلی فعاله در نتیجه فالوئر هم بیشتر داره. واقعا چیز عجیبی نیستش.
البته میدونم همه این حرفا رو برا دیوار دارم میگم چون کسی که دنبال فقط ترول کردنه نمیشه باهاش بحثی پیش برد:D
توانایی بحث من شاید پایین باشه، اما توانایی گیرایی تو هم دست کمی نداره، بهتره یه بار دیگه پست ها رو بخونی تا متوجه بشی میگن یکی از دلایل خفن بودن و موفق بودنش تعداد فالوور هاشه

خوب این درسته اما مثالی که برای نفی اون صحبت بیان کردی هم اشتباه مثل این دوست پایینی انگار بقیه افراد درست حسابی نیستن چون اکانت انیستا دارن یا بقیه افراد درست حسابی نیستن که روی تویتر هستن یعنی از خنده دارم جر میخورم .

یعنی Space X و ایلان ماسک و ... که اکانت دارن درست حسابی نیستن یا کوری که اکانت داره درست حسابی نیست یا ماکروسافت که اکانت داره درست حسابی نیست . :|

نمیدونم این حرف ها رو چطور حتی بیان میکنین چطور میتونین انقدر راحت ادم ها رو دسته بندی کنین که درست حسابی هستن یا نیستن .
:|:|:|:|:|:|:|:|

من کلا یه چی دیگه میگم، شما یه چیز دیگه برداشت میکنی،

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,244
توانایی بحث من شاید پایین باشه، اما توانایی گیرایی تو هم دست کمی نداره، بهتره یه بار دیگه پست ها رو بخونی تا متوجه بشی میگن یکی از دلایل خفن بودن و موفق بودنش تعداد فالوور هاشه
اوکی تو میگی ملاک چرتیه برای اینکه بگیم فلانی خفنه. ولی خب چرا این فلانی باید کوجیما باشه:D چرا مش غلام حسین اینطور معروف نیست. غیر اینه که یه چیزی داشته که ملت انقد پیگیرشن؟ آخه اینستاگرامشم میبینی هیچ چیز عجیب و غریب و خزی نداره. نه کپشن های مزخرف مینویسه نه عکسای چرت میزاره. پس چرا انقد دنبال کننده داره این بشر و مثلا میکامی نداره؟
حالا یه بحثهای دیگه هم میشه کرد. اینکه کوجیما کلا همیشه دوست داشته تا اسپات لایت باشه و این قطعا به دیده تر شدنش کمک کرده. شاید یکی بگه که شخصیت نارسیستی داره که اینم قابل بحثه. ولی خب اینکه بین این همه بازیساز کوجیمائه که اینطور معروفه کشکی نیستش قطعا.

• Like
Reactions: Cait Sith

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
اتفاقا يكي تو اين فروم اگه دنباله ترول نباشه همين
@vaan 2

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
آها بعد بهترین راهی که بتونی یه نفر موفق ندونی این که بری متای بازی آخرش ببینی :D
محبوبیت اگه از رو فالوور ها و صف ده ساعته برای عکس نمیبنن نمیدونم دیگه از رو چی میبنن :D
اون مقایسه هات هم اینقدر مضحک بودن که ترجیح میدم چیزی نگم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
آها بعد بهترین راهی که بتونی یه نفر موفق ندونی این که بری متای بازی آخرش ببینی :D
محبوبیت اگه از رو فالوور ها و صف ده ساعته برای عکس نمیبنن نمیدونم دیگه از رو چی میبنن :D
اون مقایسه هات هم اینقدر مضحک بودن که ترجیح میدم چیزی نگم
کسی نگفت کوجیما موفق نیست، بحث فقط سر بازی آخرشه، حالا شاید بازی آخرش جای دفاع نداره، باید بریم کریر کوجیما رو بیاریم در مورد بحث کنیم یا با فالوور هاش شواف کنیم

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
کسی نگفت کوجیما موفق نیست، بحث اینه بازی فقط سر بازی آخرشه، حالا شاید بازی آخرش جای دفاع نداره، باید بریم کریر کوجیما رو بیاریم در مورد بحث کنیم یا با فالوور هاش شواف کنیم
بابا بیا برو اول یک ده دقیقه بازی آخرش بازی کن بعد بیا اینجا فکت بده جای دفاع ندارن و فلانه .. والا بخدا از امثال چیزایی که داوود می‌سازند خیلی جلوتره اونجا که فقط فیلم سینمایی میبینی دیالوگ انتخاب میکنی باز اینجا ی پیاده روی میکنی منظره میبینی D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
:|:|:|:|:|:|:|:|
من کلا یه چی دیگه میگم، شما یه چیز دیگه برداشت میکنی،
:|:|:|:|
برادر چرا به خودت میگیری اون پست فقط همین بخشش با شما بودم :
خوب این درسته اما مثالی که برای نفی اون صحبت بیان کردی هم اشتباه
مثال به بعد برای این بود که بگم همیچین مثال های که میزنین درست نیست مثل این دوستمون که داره ادم ها رو حسابی یا ناحسابی دسته بندی میکنه .:|

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر