نظرسنجي دوبله بازي هاي پرطرفدار!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام خدمت كاربران عزيز!

طبق فعاليت هاي گسترده در عرضه ي بازي هاي رايانه اي و افزايش بيش از حد فعالان و گيمرهاي حرفه اي نياز به دوبله هم زياد شده و براي درك بهتر موضوع و محتويات بازي نياز به دوبله افزايش پيدا كرده است! ما بيشترين درصد رو حداكثر تا 3 روز انتخاب مي كنيم و با شركت و بنياد ملي بازي هاي رايانه اي صحبت مي كنيم و شروع به دوبله ي آن مي كنيم!

لطفا از بين بازي هاي پر طرفدار زير يكي را انتخاب كنيد و دليل را هم عرض كنيد!

Call Of Juarez

250px-Boxcallofjuarez.jpg

The Elder Scrolls IV: Oblivion

256px-The_Elder_Scrolls_IV_Oblivion_cover.png

OverLord (درمورد مجوز بايد صحبت شود!)

Overlord_pc_uk.jpg

HALF LIFE 2 : Episode Two

Half-Life_2_Episode_Two_title.jpg

FarCry

Far_Cry_Coverart.png

Crysis (درمورد مجوز بايد صحبت شود!)

256px-Crysis_Boxart_Final.jpg

Silent Hill : Homecoming

Silent_Hill_Homecoming.jpg

DOOM 3

250px-Doom3box.jpg

Machinarium

Machinarium-cover_art.png

Trine

Trine.png

Call Of Duty 4 : Modern Warfare

250px-Call_of_Duty_4_Modern_Warfare.jpg

Call Of Duty : Modern Warfare 2 (درمورد مجوز بايد صحبت شود!)

256px-Modern_Warfare_2_cover.PNG

فقط يه نكته بگم كه درمورد اين بازي ها صحبت كنيد و نظر بديد و حرف هاي حاشيه دار و بي ربط نزنيد!

اين پست در صورت نياز بروز مي شود!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ✞ChrisT✞

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
البته بايد بگم كه تا 8 روز ديگه صبر مي كنيم و بيشترين راي رو انتخاب مي كنيم. اين رو هم اضافه كنم كه در يك انجمن ديگه هم اين نظرسنجي هست كه اكثرا به MW2 راي دادن! بايد اونجا هم مشخص بشه كه كدوم بازي رو دوبله كنيم!

kdl

کاربر سایت
Aug 23, 2011
21
به نظرم همين الان بازي رو انتخاب كنيد سنگين تره ! چون تا اون موقع حتما همه به اين بازي راي دادن! چون تو وي بي رو هم كه ديدم بيشتر ( بهتره بگم همه ) آرا با MW2 بود!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ما اين تاپيك رو تا 8 روز ديگه زنده نگه مي داريم چون دوبله اين بازي اي كه الان داريم مي كنيم 8 روز ديگه طول مي كشه!

---------- نوشته در 05:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:26 PM ارسال شده بود ----------

دوستان هنوز وقت نظرات تموم نشده. مي تونيد راي بديد.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
پس چرا خيلي ها هم تو اين انجمن و هم تو يه انجمن ديگه به اين بازي راي دادن؟[/QUOTE]
راستی اون MW 1 بود من دوبله اش رو بازی کردم:)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
بله خودم هم مي دونستم. شما گفتيد 2 دوبله شده شك كردم!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دوستان. بازي Tangled مدتي هست شروع به دوبله شده و تا يك هفته ديگه به پايان مي رسه!

آخرین ویرایش:

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
دوستان اشتباه برداشت نشه من خودم طرفدار oblivion ام ولی اگه بخوان دوبله اش کنن و اگه نصب حجم کار و سرعت رو نصبت به tangled در نظر بگیریم نسخه دوبله بازی همزمان با ظهور اقا امام زمان عرضه میشه :d

resident evil 5 از همه اینا بیشتر ارزش دوبله شدن داره ولی حیف که قبلا دوستان زحمت دوبله رو کشیدن پس می مونه همون mw2

بهترین دوبله ای که تا حالا بازی کردم age of mythology و empire 3 بود واقعا خوب کار کرده بودن
بدترینشون هم شرلوک هلمز بود فکر کنم کل بازی رو 1 نفر دوبله کرده بود( به عنوان مثال به شبکه فارسی1 مراحعه شود) یه جایی بود یه یارو از پشت یه در حرف میزد چون چهره ها رو نمی دیدی کلی باید تلاش می کردی تا می فهمیدی کی داره حرف میزنه الان

بعضی جا ها هم به شدت رو اعصاب بود با این که بازی ماله حداقل 8 9 سال پیشه بلکه هم بیشتر ولی هنو خیلی از دیالوگاش یادم مونده

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
Oblivion كه دويبه نمي شه چون اگه دوبله بشه يك يا دو سال طول مي كشه كه اون موقع هم از تاريخ مصرف بازي گذشته ديگه!

RE5 رو نمي دونم چجوري بهش مجوز دادن!

بدترين دوبله اي كه ديدم Constantine بود كه فكر كنم سرير دوبلش كرده بود!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر