نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
منظورت رو درست نفهميدم.
فكر كنم منظورت ورژن HBC بود كه تقريبا مال همه يكيه. به غير از اونايي كه به اينترنت وصلن.

geumat

کاربر سایت
Jul 13, 2009
31
نام
میثم
اقا شرمنده من زیاد از wii سر در نمیارم ولی این homebrew chanl که میگین ماله من که 3.2 u هست داره ماله شما که 4.0 هست و از upgrade من بالاتره نداره.؟جریان چیه 1 نفر به منه ناواردم توضیح بده لطفا.ممنون

ببین 3.2 یا 4.1 ورژن خود دستگاه محسوب میشه، در اصل ورژن firmware خود Wii هستش
مثلا دستگاه من firmware 3.4u داره
وقتی Wii رو روشن میکنی و صفحه سفید اول میاد "که چنلها توشن" ، اون صفحه در اصل همون firmware دستگاه شماست "مثل سیستم عامل روی کامپیوتر - Windows - Linux"
اما Homberow یا HBC یک برنامه مجزا هست که روی Wii نصب میشه، اگه روی Wii شما بوده، یکی نصب کرده (احتمالا فروشنده) تا دستگاه شما کپی خور نرم افزاری بشه،
اگه یه Wii معمولب بخری، (کپی خور نشده) اصلا HBC رو روش نداره و باید خودت یا مثلا فروشنده بریزه رو دستگاه ، مهم نیست ورژن Wii چی باشه
اگه Wii هم سخت افزاری کپی خور شده باشه ، دیگه نیازی به HBC نیست ولی میتونی نصب کنی (دستگاه خود من اینجوری هستش)
:cheesygri

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ببین 3.2 یا 4.1 ورژن خود دستگاه محسوب میشه، در اصل ورژن firmware خود Wii هستش
مثلا دستگاه من firmware 3.4u داره
وقتی Wii رو روشن میکنی و صفحه سفید اول میاد "که چنلها توشن" ، اون صفحه در اصل همون firmware دستگاه شماست "مثل سیستم عامل روی کامپیوتر - Windows - Linux"
اما Homberow یا HBC یک برنامه مجزا هست که روی Wii نصب میشه، اگه روی Wii شما بوده، یکی نصب کرده (احتمالا فروشنده) تا دستگاه شما کپی خور نرم افزاری بشه،
اگه یه Wii معمولب بخری، (کپی خور نشده) اصلا HBC رو روش نداره و باید خودت یا مثلا فروشنده بریزه رو دستگاه ، مهم نیست ورژن Wii چی باشه
اگه Wii هم سخت افزاری کپی خور شده باشه ، دیگه نیازی به HBC نیست ولی میتونی نصب کنی (دستگاه خود من اینجوری هستش)
:cheesygri
اهان ممنون.پس مال من همون نرم افزاری کپی خور شده چون فروشنده گفت 3 تا کنسل wii کلا دارم که 2 روز پیش از دبی واسم رسیده که همشون نرم افزاری کپی خور شدن.در ضمن گفت هر وقت(خدای نکرده)دستگاهم brick شد ببرم پیشش 10 تا 15 تومان می گیره unbrick می کنه.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام دوستان
من یه MICRO MINI SD دارم و وقتی به آداپتور SD وصلش میکنم و به WII میزنم
اصلا دستگاه نیمشناسه انگار SD رو به wii وصل کردم یه چیز ژاپنی بعد اینکه SD رو تو دستگاه بزارم تو قسمت CHANEL مینویسه
همه اون فولدرهایی که در پست اول گفته شده رو هم ریختم تو SD وفرمت SD فت 32 است
میشه کمکم کنید که باید چیکار کنم ؟؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
منم همین مشکل رو دارم
این کار رو الان کردم ولی بازم هیچ عکسی رو نشناخت و یه ارور دارد.
فک کنم مشکل از SD هست
فکر کنم باید یه بار رمتون:biggrin1: رو با کامپیوتر با فرمت fat16 فرمت کنید بعد امتحان کنید.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان سلام
پست 1 اپدیت شد و حالا 4.2 یی ها هم برن hbc نصب کنن
تازه hackmii_installer_v0.6 هم امده و سریع برید hbc , bootmii تون رو اپدیت کنید راستی اگه از dvdx هم استفاده میکنید ورژن جدیدش تو این پک هست

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
با اجازه دوستان، برای رفع گیر و دار دانلود و تغییر اسامی، بنده همه را یکجا جمع کردم، وقتی فایل رو دانلود کردید، 3 تا فولدر توش هست. 1 2 3 برای بار اول فولدر 1 رو در کارت بریزید، وقتی نصب شد. دستگاه رو خاموش کنید. سپس کارت رو فرمت کنید و محتویات فلدر 2 رو بریزید. بعد از مراحل نصب، دستگاه رو مجددا خاموش کنید. سپس کارت رو دو باره فرمت کنید. حالا محتویات فولدر 3 را بریزید تا سافت چیپ نصب شه و به راحتی بازی کنید.

(به اینترنت متصل نباشید)
مرحله نصب فولدر اول:
[*] SDرا درون ویی نگذارید و در منو روی جایی که نوشته WII بروید از اونجا هم به Data Management بعد به Channels و از اون بالا بهSD .حالا SD را درون WII بگذارید و در پنجره ای که باز میشه YES رو بزنید
[*]اونوقت BOOT.DOL که تو SD بود لود میشه و بعد از 5 دقیقه از شما میخواد که یه دکمه ای رو فشار بدید تا RESTART بشه
[*]حالا WII شما به عبارتی هک شدخ و اماده ی نصب HBC هست

مرحله نصب فولدر دوم :
مراحل بالا رو انجام بدبن
[*]وقتی فایل لود شد شما یک بار 1 رو بزنید و در صفحه ی بعدی A تا کانتینیو بشه .بعد از گزینه ی اولی INSTAL HOMEBREW CHANNEL رو انتخاب کرده و نصب کنید
[*]بعد از منو و EXIT خارج شوید
وقتی WII شما REBOOT شه میبینید که HBC داره میدرخشه
[/LIST]

نکاتی در مورد آموزش

• همانطور که گفته شده نباید ویی شما به اینترنت متصل باشد
  • شما میتوانید با این اموزش بدون هیچ ترسی HBC را روی سیستممنو های 4.2 نصب کنید.
  • حالا که HBC را نصب کردید اگر میخواهید بازی های کپی در هر فریموری اجرا کنید به این تاپیک برید
  • حتما با اموزش های این تاپیک از ویتون بکاپ بگیرید
  • لطفا جان هرکی دوست دارید فکر HACKING تو ویی به سرتون نزنه و بریک نکنید مثل یه انسان گل بازی کنید

منبع
موفق باشید

Attachments

• AllInOne.part1.rar
    488.3 KB · مشاهده: 41
  • AllInOne.part2.rar
    488.3 KB · مشاهده: 33
  • AllInOne.part3.rar
    488.3 KB · مشاهده: 40
  • AllInOne.part4.rar
    488.3 KB · مشاهده: 47
  • AllInOne.part5.rar
    176.7 KB · مشاهده: 32

sina_nick

کاربر سایت
Jul 3, 2009
10
ميترسم

دوستان سلام
پست 1 اپدیت شد و حالا 4.2 یی ها هم برن hbc نصب کنن
تازه hackmii_installer_v0.6 هم امده و سریع برید hbc , bootmii تون رو اپدیت کنید راستی اگه از dvdx هم استفاده میکنید ورژن جدیدش تو این پک هست

من wii pal دارم كه با mod chip هك شده. بد بختانه :( و كوركورانه:crying:از تريق اينترنت به 4.2 ارتقا دادم. حالا خاصيت region free از روي مود چيپ ام بر داشته شده و فقط بازي هاي pal رو اجرا مي كنه :eek: منم كه بيشتر بازي هام NTSC هست تصميم گرفتم HBC رو بريزم. هون اول بسم الله SD رو كه كردم تو يو هويي، هي چي نشد و تصوير freeze شد منم قلبم ريخت گفتم واي brick شدم :scare: هر كاري هم كردم wii خاموش نشد تا اينكه از برق كشيدم.:frown:
دوباره كه زدم تو برق ديدم وااااااي روشن نميشه گفتم كه ديدي چه گهي خوردم :wallbash:
بعد از هزار تا نظر و نياز wii ما رو شن شد :groupwave:
حالا ديگه ترس افتاده تو جونم از خير بازي هام گذشتم دندم نرم چشمم كور كاشكي update نمي كردم :surrender

حالا به نظر شما من چي كار كنم ؟‌:((
صبر كنم ؟ ممكنه patch بياد واسه بازيام بعد درست شه ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من wii pal دارم كه با mod chip هك شده. بد بختانه :( و كوركورانه:crying:از تريق اينترنت به 4.2 ارتقا دادم. حالا خاصيت region free از روي مود چيپ ام بر داشته شده و فقط بازي هاي pal رو اجرا مي كنه :eek: منم كه بيشتر بازي هام NTSC هست تصميم گرفتم HBC رو بريزم. هون اول بسم الله SD رو كه كردم تو يو هويي، هي چي نشد و تصوير freeze شد منم قلبم ريخت گفتم واي brick شدم :scare: هر كاري هم كردم wii خاموش نشد تا اينكه از برق كشيدم.:frown:
دوباره كه زدم تو برق ديدم وااااااي روشن نميشه گفتم كه ديدي چه گهي خوردم :wallbash:
بعد از هزار تا نظر و نياز wii ما رو شن شد :groupwave:
حالا ديگه ترس افتاده تو جونم از خير بازي هام گذشتم دندم نرم چشمم كور كاشكي update نمي كردم :surrender

حالا به نظر شما من چي كار كنم ؟‌:((
صبر كنم ؟ ممكنه patch بياد واسه بازيام بعد درست شه ؟
باید با bootmii installer v6 نصب کنی.
اونم از SD چنل نه از تنظیمات.

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
با سلام

من میخوام روی 4.2 homebrew channel
رو نصب کنم ولی یه مشکل دارم وقتی فایلهارو میریزم توی sd بعد میرم توی چنل حالا وقت اونه که sd رو بزارم توی وی که wii آماده hack بشه , وقتی sd رو میزارم توش باید یه گزینه ok بده ولی دستگاه یه صدای بوق میده و بعدش هنگ میکنه , جند بار هم این کارو کردم ولی جواب نگرفتم به اینترنت هم وصل نیست دستگاه , کسی میدونه چکار باید بکنم که بتونم homerew channel رو نصب بکنم؟

اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه .

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=893011#post893011

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با سلام

من میخوام روی 4.2 homebrew channel
رو نصب کنم ولی یه مشکل دارم وقتی فایلهارو میریزم توی sd بعد میرم توی چنل حالا وقت اونه که sd رو بزارم توی وی که wii آماده hack بشه , وقتی sd رو میزارم توش باید یه گزینه ok بده ولی دستگاه یه صدای بوق میده و بعدش هنگ میکنه , جند بار هم این کارو کردم ولی جواب نگرفتم به اینترنت هم وصل نیست دستگاه , کسی میدونه چکار باید بکنم که بتونم homerew channel رو نصب بکنم؟

اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه .

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=893011#post893011
ببین باید از SD چنل بری(همونی که تو صفحه ی اصلی سیستم منو هست اون گوشه دست چپ) و از Bootmii installer 0.6 استفاده کنی. اگه درست بری باید نصب بشه.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
من تو نصب همون قسمت اول وقتي فايل boot .dol رو ميريزم تو sd و وقتي طبق آموزش عمل مي كنم اين ارور رو ميده boot . dol could not be opened. ريجن دستگام j من منو رو هم انگليسي كردم ربطي داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر