نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

• Thread starter Thread starter dani8gb
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من همه ی این کارها رو کردم ولی وقتی تو منو Exit رو زدم، یه صفحه ی سیاه اومد که چند تا عددو اینا نشوته. همونجا مونده. چیکار کنم؟

یه بار ریسِت کردم و hbc اومد رو صفحه. ولی هیچی نداره. مدلش همینه؟ چون وقتی میرم توش عکس یه کره ی زمین چند بار چشمک میزنه و دیگه هیچ کار نمیشه کرد به جز حباب ترکوندن:d
اون برنامه ی فری ریجن رو هم دانلود کردم ( اونی که آنلاین باید کار کنی ) رفتم تو hbc هیچ کاری نکرد مجبور شدم همون حبابها رو بترکونم.
الان میخوام فری ریجنی که افلاین کار میکنه رو دانلود کنم. اگه hbc که ریختم ناقص پاقصه بگین لطفاً.

نه درسته فقط بايد حباب بتركوني كار ديگه اي نمي كنه.:biggrin1:

براي اجراي برنامه بايد تو SD ت يه پوشه به نام Apps درست كني و تو اون فولدر برنامه رو بزاري.دقت كن كه تو فولدر برنامه حتما بايد فايل boot.dol‌ يا Boot.elf باشه.

نشد. صد بار امتحان کردم نشد. حالا اون یکی آفلاینه رو یه بار امتحان کنم بینم میشه یا نه.
ببین او یه فلدر به نام APPS درست کن بعد فلدر ANY REGION CHENGER که توش یه فایل BOOT.DOL هست رو درون APPS بریز(اگه اسمش BOOT.DOL نیست مثلا ANY REGION CHENGER.DOL بود خودت بکنش BOOT.DOL)
GOOD LUCK

این برنامه هه اومد ولی میگه باید system menu region و console area باید با هم یکی باشن وگرنه سمی بریک میشه. دکمه ی 1 رو زدم، وارنینگ داد که با هم یکی نیست ولی اون صفحه ی تنظیمات هم اومده بود. چی کار باید بکنم؟

این برنامه هه اومد ولی میگه باید system menu region و console area باید با هم یکی باشن وگرنه سمی بریک میشه. دکمه ی 1 رو زدم، وارنینگ داد که با هم یکی نیست ولی اون صفحه ی تنظیمات هم اومده بود. چی کار باید بکنم؟
با با چرا سخت می گیری
LANGUAGE SETTING : ENGLISH
CONSOLE ARENA SETTING : USA
GAME REGION SETTING : JAPAN
CONSOLE VIDEO MODE : NTSC
COUNTRY CODE : 49
کا رای بالا رو انجام بده بعد سیو کن بعد هم اپدیت رو نصب کن
همین

سلام دوستان
اینجا قصد دارم نصب HBC را با یکی از بهترین و راحت ترین روش ها اموزش دهم

-قابل نصب بروی ورژن 4
-راحت تر و بی دردسر تر و...
-قابل نصب بروی wii های کره ای و بدون نیاز به زلدای ژاپنی
-...
بریم سر اصل مطلب:
sdرا بهpc متصل کرده و در صورت وجود پوشه private ان را به privateold تبدیل کنید
از اینجا این فایل رو دانلود کرده و بعد از انزیپ کردن پوشه ی private رو در root sd بریزید

از اینجا فایل boot.dol رو دانلود کنید و در root sd بریزید

به اینترنت یا wii24 وصل نباشید
sd را درون ویی نگذارید و در منو روی جایی که نوشته WII بروید از اونجا هم به Data Management بعد به Channels و از اون بالا بهSD .حالا SD را درون WII بگذارید و در پنجره ای که باز میشه YES رو بزنید
اونوقت BOOT.DOL که تو SD بود لود میشه و بعد از 5 دقیقه از شما میخواد که یه دکمه ای رو فشار بدید تا RESTART بشه
حالا WII شما به عبارتی هک شدخ و اماده ی نصب HBC هست
از اینجا برنامه ی BOOTMII که HBC هم توشه رو دانلود کنیدوinstaller.elf رو به BOOT.ELFیاDOL تغییر بدین وهمه ی کار های بالا رو دوباره انجام بدین اما به جای BOOT.DOL اولی BOOT.DOL جدید رو جای گزین کنید و مراحل رو انجام بدبن
وقتی فایل لود شد شما یک بار 1 رو بزنید و در صفحه ی بعدی A تا کانتینیو بشه .بعد از گزینه ی اولی INSTAL HOMEBREW CHANNEL رو انتخاب کرده و نصب کنید
بعد از منو و EXIT خارج شوید
وقتی WII شما REBOOT شه میبینید که HBC داره میدرخشه

از همه ی دوستان به ویژه ALIMAMI به دلیل دادن لینک منبع متشکرم
منبع
موفق باشید

اون قسمتی رو که سبز کردم انگار اضافی ـه تو خود Site Bannerbomb این قسمت رو حذف کرده اینم لینکش

سوال : این جا یه List ـه بلند ـه این برنامه ها کدومشون بدرد بخورن ؟؟
http://www.wiibrew.org/wiki/List_of_all_homebrew

اون قسمتی رو که سبز کردم انگار اضافی ـه تو خود Site Bannerbomb این قسمت رو حذف کرده اینم لینکش

سوال : این جا یه List ـه بلند ـه این برنامه ها کدومشون بدرد بخورن ؟؟
http://www.wiibrew.org/wiki/List_of_all_homebrew
دوست عزیز اگه اونو پاک کنم پس با چی hbc رو نصب کنم اون فایل install هست با هوا که نصب نمیشه
بگزریم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or